Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jeszcze inaczej zrobiłem.

Usunałem MIfita i zainstalowalem wersje 2.2.7.4 od kolegi który tu wrzucał ze spolszczeniem tej opcji. FW się zgadza wersja MIfita tez i jest ta opcja po polsku, zaznaczona ze ma dzialac. Powiadomienia polaczen w mifice mam wylaczone a mi band toolsie jest uruchomione.

Niestety nadal nie dziala. Jakies pomysly?

Edit: Po wywaleniu MI band toolsa działa...

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Winiu89 napisał:

Ja mam włączone powiadomienia o połączeniach i sms na mifit a resztę powiadomień aplikacji na mi band tools i wszystko działa ok z pokazywaniem id

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Teraz zrobiłem tak jak Ty, ze w Mifit są połączenia i smsy a MiBand Tools mam inne aplikacje. :)

Alarm odwolany dzięki bardzo Wam za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem sobie mi band tools przede wszystkim po to aby lepiej dostosować sobie funkcje budzika, ale mam problem ponieważ mi to nie działa, wydaje mi się że chodzi o to że aplikacja powinna ciągle działać żeby załapać Budzik, i moze chodzi o to żeby jakoś zablokować aby telefon nie wył tej aplikacji?? Często czyszcze pamięcią RAM oraz mam w ustawieniach żeby samo po jakimś czasie zwalniało pamięć, czy tu lezy problem czy gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Kupiłem sobie mi band tools przede wszystkim po to aby lepiej dostosować sobie funkcje budzika, ale mam problem ponieważ mi to nie działa, wydaje mi się że chodzi o to że aplikacja powinna ciągle działać żeby załapać Budzik, i moze chodzi o to żeby jakoś zablokować aby telefon nie wył tej aplikacji?? Często czyszcze pamięcią RAM oraz mam w ustawieniach żeby samo po jakimś czasie zwalniało pamięć, czy tu lezy problem czy gdzieś indziej?


Nie testowałem tej funkcji, bo jest mi zbędna, ale z tego co widzę to alarm, ale pod nazwą 'inteligentne budzenie' w tej aplikacji powinien działać nawet przy wyłączonym bluetooth. Próbujesz ustawiać właśnie ten alarm, czy inne które wymagają by aplikacja cały czas była podłączona z bandem?

0335ee4e1e569abde0058da410a37ae2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu, to tylko z Mibandem chyba potrafi działać. Dzisiaj nawet po aktualizacji przez ota i restarcie nie musiałem rysować wzoru bo chwilę odczekałem, wykryło opaskę i się odblokował. 

Musisz jeszcze w samym mifit ustawić odblokowanie opaską, wtedy powinno znaleźć. 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Waxy napisał:

 


chodzi mi o zwykły alarm o stałej godzinie tyko ze swoimi ustawieniami co chodzi o wibracje..mam zaznaczoną funkcje auto wł bluetooth i ona działa ale wydaje mi się że problem leży w tym że aplikacja jest wył ponieważ budzik nie wibruje, a po wejściu w aplikacje jest komunikat coś typu że właśnie sama aplikacje została wył ustaw tak aby telefon jej nie zamykal.. spróbuję pozniej zrobić zrzut tego komunikatu...

Budzik z bezpłatnej aplikacji mi fit działa bez problemu tyko ma za krótkie wibracje i dla tego chciałem tą płatna wersje żeby doprecyzować sobie wibracje

Screenshot_2016-12-09-09-19-36-780_cz.zdenekhorak.mibandtools.png

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu, to tylko z Mibandem chyba potrafi działać. Dzisiaj nawet po aktualizacji przez ota i restarcie nie musiałem rysować wzoru bo chwilę odczekałem, wykryło opaskę i się odblokował. 
Musisz jeszcze w samym mifit ustawić odblokowanie opaską, wtedy powinno znaleźć. 

Faktycznie działa bez problemu jak się wzór ustawi, myślałem że bez wzoru też będzie budzić telefon :v

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, TED napisał:

Screenshot_2016-12-09-09-19-36-780_cz.zdenekhorak.mibandtools.png

Musisz dostać się w swojej wersji androida i nakładki do zakładki 'Dostęp do powiadomień' i zaznaczyć tam mi band tools. Ta aplikacja musi mieć prawo di odczytywania powiadomień. Nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ale szukaj tej opcji gdzieś w zakładce dźwięk i powiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, TED napisał:

Mam to zaznaczone i nic to nie pomogło

Screenshot_2016-12-09-12-07-58-223_com.android.settings.png

Mam to zaznaczone i nic to nie pomogło

Hmmm, zrób tak:

- Załóż na aplikację kłódkę,

- W panelu sterowania -> uprawnienia -> autostart zaznacz Mi Fit i Mi Band tools,

- Sprawdź w Menadżerze uprawnień (Panel sterowania) czy masz wszystko zaznaczone przy Mi band tools,

- W ustawieniach telefonu -> bateria i wydajność -> oszczędzanie baterii -> wybierz aplikacje -> Mi Band tools -> Bez ograniczeń.

- Postaraj się przy czyszczeniu ram'u nie zamykać tej aplikacji (Niby sama kłódka powinna dać rade),

- Nie wiem czy to też będzie miało jakieś znaczenie dla rozwiązania Twojego problemu, ale co tam. Ustawienia systemu -> powiadomienia i pasek stanu -> powiadomienia aplikacji -> Mi Band tools -> zaznacz 'priorytety'.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fake4r napisał:

Wyszła nowa wersja mifit 2.2.9 działa wyświetlanie numeru i smsa na języku angielskim. Mam nadzieję że zrobią też dla j.polskiego.

Jak to zrobiłeś że ci działa na angielskim? Mi się wgrała, pobrało nowe firmware i przestało działać, a działało po kombinacjach z chiński językiem.

Zadziałało, pomyliłem wersje i ponownie wgrałem chińską. 2.2.9 po ustawieniu j. angielskiego pokazuje opcję id w ustawieniach. 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pogorszyło Wam się coś po wgraniu 2.2.9  + update firmware ?

Szef właśnie do mnie przybiegł że u niego przestał odpowiadać guzik, nie da się przełączać dotknięciem kolejnych informacji.

Pokazywanie wszystkiego włączone, czasem ruchem nadgarstka da się "zmusić" MiBand'a do pokazania kroków, kalorii itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zielonyBB napisał:

A nie pogorszyło Wam się coś po wgraniu 2.2.9  + update firmware ?

Szef właśnie do mnie przybiegł że u niego przestał odpowiadać guzik, nie da się przełączać dotknięciem kolejnych informacji.

Nie u mnie bez zmian. Jeszcze pojawiła się opcja treningu stacjonarnego, nie wiem czy to wcześniej było bo dawno tego nie używałem. Ale poprzednio żeby sesja treningu była zapisana trzeba było się przemieszczać, bez tego nie zapisywało. Mam też wrażenie że drzemki lepiej wykrywa, bo już się przespałem i wykryło a na poprzedniej nie zawsze to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pogorszyło Wam się coś po wgraniu 2.2.9  + update firmware ?
Szef właśnie do mnie przybiegł że u niego przestał odpowiadać guzik, nie da się przełączać dotknięciem kolejnych informacji.
Pokazywanie wszystkiego włączone, czasem ruchem nadgarstka da się "zmusić" MiBand'a do pokazania kroków, kalorii itd.

Też tak dzisiaj miałem ale bez update. Musiałem wejść w drugą aplikację mi band notify i tam w ustawieniach wszystko włączyć.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Moj Mi band 2 właśnie dziś ma do mnie dotrzec. Nie wiem jakie apki na telefon do niego zainstalować. Z tego co czytałem to sa 2 tools & mi band i notify & fitness for my band. Ktora bardziej polecacie? Skad pobrac no fit skoro wersja z Google Play jest okrojona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, trime napisał:
Witam
Moj Mi band 2 właśnie dziś ma do mnie dotrzec. Nie wiem jakie apki na telefon do niego zainstalować. Z tego co czytałem to sa 2 tools & mi band i notify & fitness for my band. Ktora bardziej polecacie? Skad pobrac no fit skoro wersja z Google Play jest okrojona?

 


Ja polecam mi band tools. Dlaczego? Zerknij sobie na wcześniejsze strony. Ogólnie lepiej mi się korzysta z tej aplikacji, fakt nie ma wszystkich opcji co notify, ale te najważniejsze posiada. Notify wprowadza różne funkcje testowe, z których nie korzystam bo są mi zbędne. Autor tej polecanej przez moją osobę aplikacji woli wprowadzać funkcje, które się przydadzą i nie spowodują szybszego rozładowywania band'a.

Jeżeli chcesz kupić notify to najpierw ściągnij ją ze sklepu play po czym w opcjach aplikacji będziesz miał możliwość zakupienia wersji pro, która to odblokuję niedostępne funkcje.

MiFit polecam ściągnąć z apk mirror. Wpisz w Google 'mifit apk mirror' i ściągnij najnowszą wersję.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

 

Edytowane przez Waxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Waxy napisał:

...

Ogólnie lepiej mi się korzysta z tej aplikacji, fakt nie ma wszystkich opcji co notify, ale te najważniejsze posiada. Notify wprowadza różne funkcje testowe, z których nie korzystam bo są mi zbędne. Autor tej polecanej przez moją osobę aplikacji woli wprowadzać funkcje, które się przydadzą i nie spowodują szybszego rozładowywania band'a.
 

Z ciekawości jakie to są mniej więcej funkcje? Wybaczcie, że pytam, ale tak się mogę dowiedzieć o największej ilości funkcji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d...
Po aktualizacji do 2.2.9 i aktualizacji firmware nie działa już mi wyświetlanie ID dzwoniącego i sms-a.
Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie 2.2.7.4 ale już nie działa..
Jakieś pomysły?

Instalujesz 2.2.9 zmieniasz język na angielski i włącz opcje w mifit, po włączeniu będzie działać na polskim

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...