Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Redmi2 napisał:


Mi band i Mi band 1s takze byly i sa lipa pod tym wzgledem, wypada pestka z opaski. Moze jedynie nie wypadnie z aluminiowej :-)

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Używam 1s od 6 miesięcy po 24h na dobę i jeszcze ani razu mi nie wypadła. W wakacje codziennie pracowałem fizycznie i też nie wypadła mimo iż wiele razy o nią zahaczyłem. Ma ślady po drapania ale nigdy nie wypadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 i 1s tez mi nie wypadaly, byc moze zbyt krotki okres uzytkowania, dodam ze kapie sie z opaskami nie zdejmuje ich, moze woda ma wplyw na rozklejenie sie opasek. Z innej strony jednak glupota jest robic opaske z 3 czesci jakby nie mogli zrobic z 2. Zobaczymy jak to bedzie z opaska metalowa ;)

Edytowane przez Gruchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś przyszła moja opaska. Na razie jestem zadowolony :) Mam zainstalowany tylko Mi Fit z Google Play. Wersja aplikacji 2.2.7. Opaskę wyświetla jako Opaska v2. Wszystko działa, leży nawet wygodnie :) Ze dwa razy może nie było powiadomienia o sms. Zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że czasem nie ma powiadomień na Mi Bandzie. Słyszę O przyjściu sms albo że ktoś dzwoni a opaska milczy. A wcześniej powiadomienia z niektórych aplikacji przychodziły normalnie. Aplikacja ma wszystkie zezwolenia w telefonie,więc nie wiem o co chodzi. Jakieś sugestie? Najbardziej zależy mi właśnie na powiadomieniach. Będąc w pracy nie chciałbym loterii że raz przyjdzie a 10razy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że czasem nie ma powiadomień na Mi Bandzie. Słyszę O przyjściu sms albo że ktoś dzwoni a opaska milczy. A wcześniej powiadomienia z niektórych aplikacji przychodziły normalnie. Aplikacja ma wszystkie zezwolenia w telefonie,więc nie wiem o co chodzi. Jakieś sugestie? Najbardziej zależy mi właśnie na powiadomieniach. Będąc w pracy nie chciałbym loterii że raz przyjdzie a 10razy nie...

Mi Fit dodany do Autostaru?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa bardzo dobrze. Dodany autostart i uprawnienia, tylko te co niezbędne. No i niezbędny dostęp do powiadomień jeszcze włączony dla Mi Fit

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nic nowego ;) Poprzednio miałem na LG G3 Sony Sw2 i tam Zero problemów. A może ccoś być że jestem ZA blisko telefonu(w końcu jest też odblokowanie tym sposobem). Bo jak leżę na wyrze to telefon mam na stoliku jakieś 0.5m od siebie :) 

Już po prostu szukam gdzie możesz być problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałeś aplikacje do autostartu i zablokowałęś ją przed czyszczeniem pamięci, oraz wyłączyłeś dla niej oszczędzanie baterii? Jest jeszcze gdzieś opcja po jakim czasie od zablokowaniu, tel. ma czyścić pamięć.





Mi Fit dodany do Autostaru?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


Gdzie to poustawiać ?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2016 o 08:27, xmacx3 napisał:

 

Ale to są dodane w MiFit/fw opaski czy w aplikacji jakiejś zewnętrznej?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Już mam. Trzeba zrobić aktualizację firmware opaski w MIFit do wersji 2.2.7 1.0.82. Wtedy pojawią się ikonki w Tools...

A taka nowość nas czeka :) - http://en.miui.com/thread-421512-1-1.html

Edytowane przez milenium17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xmacx3 napisał:

Czy komuś pojawiają się te nowe ikonki na opasce? Chodzi mi o osoby, które korzystają tylko z Mi Fit, bez aplikacji zewnętrznych

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

niekoniecznie ten z obrazka powyżej, ale mam nowe ikonki, z tego co kojarze to poczty i sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mają na to wpływ burze na słońcu, albo inne anomalie przyrodnicze. Nie odczułeś z tego powodu jakiegoś dyskomfortu ostatnio?

Odczułem dyskomfort z powodu Twojej odpowiedzi nie związanej z tematem

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim

Mam pytanie odnośnie Mi Banda 2, gdyż zauważyłem że są dwie wersje (na geekbuying.com). Global i "normalna". W opisie jest niby, że Global jest bardziej przystosowany do klientów zagranicznych, czyli posiada instrukcję w języku Ang i Chin, i certyfikat CE + "More stable performance as its server based abroad.". Różnica w cenie jest groszowa ale zapytać chciałem, która wersja będzie lepsza(wydaje mi się, że obie takie same ale pytam też was :D ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zakupie opaski mi band 2 od początku mam problemy ze parowaniem z urządzeniem Xiaomi redmi 3s ,urządzenie MB2 jest wykrywane przez bluetooth, Mi fit najnowszy ,batera mi band naładowana ,jest problem z samym połączeniem telefonu z opaską ,przy próbie połączenia telefonu z mi bandem często wywala błąd, za którymś razem udaje sie połączyć z opaską , opaska wibruje ,daje ikone aby potwierdzić jednak po dotyku nie reaguje,aby wgl nastąpiła skuteczna próba parowania ,musze cały czas naciskać czujnik opaski , po którejś tam próbie udaje się połączyć zaczyna parować , jedak próba parowania nie udana, nie pomogł reset telefonu bluetooth ani nie oficjalne aplikacje.

 

 

 

p.S mi band 1 s paruje bez problemu.

 

 

 

Screenshot_2016-12-01-16-21-23-621_com.xiaomi.hm.health.png

Screenshot_2016-12-01-16-17-46-821_com.xiaomi.hm.health.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...