Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam z szarego pudełka (z nie polecanego ale taniego sklepu w pl 129zł z fakturą) i działa ok. Bateria na razie lepiej niż w specyfikacji, prawie miesiąc, a jest jeszcze 41%.

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja MiFita 2.2.6, ale żadnych widocznych zmian, ani problemów nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mibanda od wczoraj i mam taką wątpliwość. Czy to normalne że po przejściu 613 kroków 412m mam spalone tylko 19kcal? Coś mało mi się wydaje...

Druga sprawa kupiłem apke MI Heart rate w sklepie play. Niestety po włączeniu ciągłego pomiaru. Apka po paru minutach przestaje odczytywać puls w endemondo to samo przez co nie da się robić treningów. Wszystkie apki tak zrywają połączenie bo nie wiem czy jest sens kupować inną?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie, Gdzie najlepiej jest zakupić Mi Band 2? Swojego pierwszego zamawiałam z xiaomi.com.pl i nie wspominam tego za dobrze. Chcę kupić drugą dla narzeczonego plus inny pasek. I mam jeszcze pytanie odnośnie tej odmiennej wersji kolorystycznej wyświetlacza. Jak ona wygląda i gdzie ewentualnie ją kupić?

Edytowane przez kingaa16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, areq1987 napisał:

Mam mibanda od wczoraj i mam taką wątpliwość. Czy to normalne że po przejściu 613 kroków 412m mam spalone tylko 19kcal? Coś mało mi się wydaje...

Druga sprawa kupiłem apke MI Heart rate w sklepie play. Niestety po włączeniu ciągłego pomiaru. Apka po paru minutach przestaje odczytywać puls w endemondo to samo przez co nie da się robić treningów. Wszystkie apki tak zrywają połączenie bo nie wiem czy jest sens kupować inną?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

 

Dodałeś aplikacje do autostartu i zablokowałęś ją przed czyszczeniem pamięci, oraz wyłączyłeś dla niej oszczędzanie baterii? Jest jeszcze gdzieś opcja po jakim czasie od zablokowaniu, tel. ma czyścić pamięć.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że gdzieś już widziałem ten problem, ale nie mogę zlokalizować tego.
Wczoraj przesiadałem się z Mi Banda 1A na Mi Banda 2 i spoko, wszystko działa elegancko. Starego Mi Banda zapakowałem do pudełka.
Rano usłyszałem wibracje, ale coś mi nie pasowało w tym. Telefon to nie był, bo bym czuł (trzymałem w ręku), Mi Band 2 to samo. Okazało się, że budzik zapamiętał się w Starym Mi Bandzie.
Wie ktoś jak temu zaradzić?
Sparowałem go jeszcze raz, wyłączyłem budzik w aplikacji, po czym wróciłem do nowej opaski, ale nie zadziałało

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zuważyłem ze ciagly odczyt działą prawidłowo tylko z wbuowaną apką do biegania w mi fit ale tez mi band tools, mi notify&fitness i mi heart rate to strata pieniedzy o czym się przekonałem na własnej skorze.

Mam jeszcze jedno pytanie bo w nocy mi sen dobrze zmierzył, ale jak sie po południu kimnąłem z godzine to nie ma o tym śladu. Czy to normalne?

 

Nie widze też zeby synchronizowało mi sie to zo Google Fit mimo właczenia tej opcji nie mam nic w Google Fit. :(

Edytowane przez areq1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, areq1987 napisał:

Ok zuważyłem ze ciagly odczyt działą prawidłowo tylko z wbuowaną apką do biegania w mi fit ale tez mi band tools, mi notify&fitness i mi heart rate to strata pieniedzy o czym się przekonałem na własnej skorze.

Mam jeszcze jedno pytanie bo w nocy mi sen dobrze zmierzył, ale jak sie po południu kimnąłem z godzine to nie ma o tym śladu. Czy to normalne?

 

Nie widze też zeby synchronizowało mi sie to zo Google Fit mimo właczenia tej opcji nie mam nic w Google Fit. :(

To że nie liczy w dzień to normalne. A umnie elegandzko mi band tools zlicza ciągły puls i tej właśnie apki używam do mierzenia pulsu. Polecam ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xxmati96xx napisał:

To że nie liczy w dzień to normalne. A umnie elegandzko mi band tools zlicza ciągły puls i tej właśnie apki używam do mierzenia pulsu. Polecam ją.

Nie wiem czy normalne sen to sen.. Mi band tools tak ale pozostale wymienione nie a kosztuja nie mało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kingaa16 napisał:

Hej. Mam pytanie, Gdzie najlepiej jest zakupić Mi Band 2? Swojego pierwszego zamawiałam z xiaomi.com.pl i nie wspominam tego za dobrze. Chcę kupić drugą dla narzeczonego plus inny pasek. I mam jeszcze pytanie odnośnie tej odmiennej wersji kolorystycznej wyświetlacza. Jak ona wygląda i gdzie ewentualnie ją kupić?

Ja kupiłem na x-sklep.pl szybka wysyłka dobry kontakt. Miałem też możliwość sprawdzenia jak działa reklamacja i jest bardzo dobrze. Co do koloru wyświetlacza to loteria miałem jeden i drugi, ale nie wiadomo co jest w pudełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mi band 2 ponad pół roku i używam go razem z niewspieraną oficjalnie aplikacją na Windows phone.Jestem bardzo zadowolona zarówno z opaski jak i aplikacji. Kupiłam wersję rozszerzoną Bind mi band i od tamtej pory nie zdarzyło się żeby opaska nie obserwowała snu. Jedyne co muszę zrobić to nie wyłączać jej z podglądu, bo wtedy rozłącza bluetooth. Obecnie wprowadzono drugą aplikację Notify mi band i działają już powiadomienia na Windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mi band 2 ponad pół roku i używam go razem z niewspieraną oficjalnie aplikacją na Windows phone.Jestem bardzo zadowolona zarówno z opaski jak i aplikacji. Kupiłam wersję rozszerzoną Bind mi band i od tamtej pory nie zdarzyło się żeby opaska nie obserwowała snu. Jedyne co muszę zrobić to nie wyłączać jej z podglądu, bo wtedy rozłącza bluetooth. Obecnie wprowadzono drugą aplikację Notify mi band i działają już powiadomienia na Windows.

I jak się sprawuje ta aplikacja do powiadomień? Dobrze działa? Są ograniczenia ilości aplikacji? Jak bateria przy tej aplikacji?
Myślę, żeby mamy Lumię zaktualizować na Win 10 z tego powodu.
Możesz jakieś screeny dać tutaj? :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, xmacx3 napisał:


I jak się sprawuje ta aplikacja do powiadomień? Dobrze działa? Są ograniczenia ilości aplikacji? Jak bateria przy tej aplikacji?
Myślę, żeby mamy Lumię zaktualizować na Win 10 z tego powodu.
Możesz jakieś screeny dać tutaj? :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Hej. Mam Lumię 640 LTE. Bateria ze stale włączonym bluetoothem i wi-fi wytrzymuje 3 niepełne dni (na danych komórkowych dzień krócej) Powiadomienia sprawują się bardzo dobrze, niestety przez ograniczenia systemu nie ma jeszcze powiadomień o połączeniach przychodzących, są tylko o nieodebranych. Ikonek powiadomień też jeszcze nie można zmieniać, ale ponoć twórcy aplikacji już nad tym działają. Ograniczeń w ilości aplikacji nie ma. o smsach powiadamia prawidłowo, Messenger też działa. Wygląda to tak jak na zamieszczonych zdjęciach :) Zamieszczam też screeny z rozszerzonej wersji (tej płatnej) z obserwacji snu. Jedyne czego mi brakuje to stałej obserwacji tętna. W zeszłą środę też przestała mierzyć sen, ponieważ włączyło się oszczędzanie baterii i rozłączyło bluetooth

wp_ss_20161117_0001.png

wp_ss_20161117_0002.png

wp_ss_20161117_0003.png

wp_ss_20161117_0004.png

wp_ss_20161117_0005.png

wp_ss_20161117_0006.png

wp_ss_20161117_0008.png

wp_ss_20161117_0009.png

wp_ss_20161117_0010.png

wp_ss_20161117_0012.png

Edytowane przez kingaa16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć WSZYSTKIM!!

Potrzebuje POMOCY zakupiłem ostatnio MI BAND 2 i nie chce mi się połączyć(niby MI FIT widzi opaskę V2) z moim telefonem LG G3 android 6.0

opaska wyświetla godzinę ale o 4 godziny wstecz mierzy kroki a o tętna już nie.. pomocy wiecie jak to urządzenie w ogóle połączyć? Czy zresetować?

Próbowałem ściągać różne wersje MI FIT ale to nic nie daje nie chce się połączyć z innymi telefonami również. Próbowałem innych programów takich jak endomodo i tam tez tętna nie mierzy.

Może "pestka" jest nie sprawna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon Lg G3 android 6.0 a mi band 2 zakupiony na aze.com.pl dostałem jako prezent i póki co się nie sprawdza :(

A MI FIT 2.2.6 opaska jak by się połączyła na chwile bo godzine wyświetla ale 5h do tyłu o mierzeniu pulsu nie ma mowy..

Edytowane przez luke12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Mi Band 2. Czy w opasce nadal działa monitorowanie snu i wybudzanie w odpowiedniej fazie jego cyklu (bo czytałem, że podobno wycofali tę funkcję?)?. Czy bateria smartfona dużo szybciej schodzi (w szczególności na Redmi Note 2, jeśli ktoś wie)?. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kiszka, opaska rozpadła się całkiem, skontaktowałem się z Banggood w tej sprawie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli ktoś będzie zamawiał MiBand 2 to polecam zaopatrzyć się też w zamienna opaskę przy zakupie na zapas ;) Obecnie czekam na jedną z allegro gumową bo zależy mi na czasie oraz http://www.banggood.com/Replacement-Stainless-Steel-Frame-Bracelet-Wristband-For-Xiaomi-Miband-2-p-1073327.html która powinna być na dniach

IMG201611_axaaehp.jpg

http://s10.ifotos.pl/img/IMG201611_axaaehh.jpg

IMG201611_axaaehr.jpg

 

 

 

Edytowane przez Gruchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opasce też nie ma żadnej ramki. Na necie widziałem wiele różnych opasek właśnie z takimi ramkami w różnych kolorach. Jednak według mnie ważniejsze jest to: mam 3 MiBanda2 i na pierwszej opasce na pasku było logo Mi, a obecnie jest tylko numer ciekawe czy ładują podróbki czy tak ma być i jest to zamierzona zmiana Xiaomi ?
Jest tyle tych tanich opasek, jest z nimi dużo różnych problemów i różnią się tylko obudową, że już jakoś nie wierzę, że to produkt Xiaomi.

Wysłane z mojego smarta i Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pierscien jak kazdy, sprawdzilem wlasnie numery na opasce i sa identyczne jak twoje, ten pierscien jest wklejony i tez o nim nie wiedzialem, myslalem ze MiBand sklada sie z 2 czesci sensor i opaska, jednak gdy opaska zaczela wypadac ujawnil sie ten pierscien. Xiaomi dało ciała z opaskami ;/ w tej wersji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wypadaniem 1 i 1s coś może być. Od stycznia używałem do poniedziałku i nie wpadła ani razu. Wczoraj wieczorem sprzedałem koledze i rano dzisiaj napisał mi, że już zgubił

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...