Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z opaska. Od dwóch dni nie mogę jej sparować z mifit. Dodam że bluetooth w telefonie ja wykrywa i pokazuje że jest połączone. Natomiast w mifit łączy się i łączy i połączyć nie może. Jakieś pomysły? Mam ją już 3 miesiące i pierwszy raz mam taką sytuacje.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmieniałeś telefon lub się wylogowałeś w aplikacji z konta Mi? Jeśli znasz hasło do konta Mi to wyloguj i wyczyść dane aplikacji. Wszystkie zsynchronizowane do tej pory Twoje wyniki są na koncie Mi i wrócą po zalogowaniu.

Niestety nic to nie dało. Jakieś inne sugestie?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zainwestować w mi band tools? Co apka ma więcej niż mifit?

Tapatalk by Oneplus2



Ja tam szczerze polecam. Kosztuje grosze a ikonki powiadomień itp można zmieniać. Tak samo jak ma ciągły pomiar pulsu co standardowa aplikacja tego nie ma.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą apke ale za Chiny nie mogę powiązać z mi band 2. W mifit bez problemu widzi a tu ciągle mi pisze że mam piracką wersję (co jest nieprawdą bo kupiłem apke w sklepie google). Tak się zastanawiam czy jakaś apka nie blokuje dostępu np. Lucky patcher?
Już wiem że nie bo odinstalowałem Lucky patcher i nadal to samo

Tapatalk by Oneplus2



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zatem dokonam, zakupu tylko czy jest możliwość zasilenia konta Google kwotą np. 10zł bo znalazłem najniżej 50zł a tyle mi nie potrzeba

Tapatalk by Oneplus2

Ja kupuje z doliczeniem do rachunku operatora. Wygodnie i razie reklamacji wszystko na miejscu.

Wysłane z mojego smarta i Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2 m-ce temu 2 szt Mi Band 2 i  od tygodnia oba nie są w stanie zmierzyć pulsu. Wciąż pojawia się że pomiar nieudany. Przyciskiem czy też z poziomu aplikacji! Czy ktoś już się z tym spotkał  albo  wie co  może być powodem??


PS.Natomiast druga wątpliwość to  zliczanie kroków w aplikacji.  To dziwne ale od poczatku  noszenia podliczając miesiące wychodzi 137 km a podliczając tygodnie wychodzi 261 km??? co  jest nie tak? Z resztą sama aplikacja wygląda dziwnie bo  w historii króków, wchodząc na widok tygodni  na gorze jest rozpisane tygodnie inaczej niż na słupkach pod nimi, tzn jest rożny zakres dat..

Edytowane przez ivanbohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2 m-ce temu 2 szt Mi Band 2 i  od tygodnia oba nie są w stanie zmierzyć pulsu. Wciąż pojawia się że pomiar nieudany. Przyciskiem czy też z poziomu aplikacji! Czy ktoś już się z tym spotkał  albo  wie co  może być powodem??

Poczytaj moje posty też miałem problem z pomiarem pulsu. Generalnie mogę stwierdzić, że ta opaska to loteria, a bardziej po mojemu to kupa.


Wysłane z mojego smarta i Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszego września do dzisiaj mam trzecią sztukę. Pod względem elektrycznym na razie ten działa choć nie porównywałem pomiarów ze wzorcem. Oo przezzytaniu tego wątku wole nie. Na pewno pastylka jest za duża do przejściówki do ładowania. Pogrubili pastylkę, a przejściówka jest stara. Ta zmiana była wraz ze zmianą koloru pudełka. To moje wnioski z praktyki.

Wysłane z mojego smarta i Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...