Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, maciek04 napisał:

A pamiętasz kiedy była ta aktualizacja?

U mnie też już od trzech dni dobrze zlicza,  ale robiłem czystke  wszystkiego co było związane z MiFit i myślałem że to pomogło. 

Jakoś w okolicach niedzieli/poniedziałku. W changelogu Mi band tools jest informacja: Fixed time zone-issue causing incorrect steps to be displayed in Mi Fit statistics history.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest nowa wersja mifit,  wraz z nią aktualizacja firmware opaski. Na pierwszy rzut oka dodali włącznik do opcji zmiany informacji na wyświetlaczu opaski poprzez kręcenie nadgarstkiem. Aczkolwiek to chyba wcześniej działało i pomimo wyłączenia jak kręcę nadgarstkiem to się zmienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodajecie w mifit znajomych i druga strona już potwierdzi to macie podgląd w aktualne staty?

U mnie jest tak, że koleżankę jak podglądam ma cały czas same 0, a jak ona podgląda mnie to jest ostatnia synchronizacja sprzed roku.


Nie mam znajomych na MiFit ale ja podglądam koleżanki przez okno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę opaskę z dwóch powodów:

1. Po to, aby informowała mnie o połączeniach/smsach/mailach  - działa to idealnie.

2. Do cichego budzenia przez wibrację, aby obudzić się bez budzenia innych domowników. Działa to żenująco. Włącza się budzenie i wystarczy, że lekko ruszę nadgarstkiem i budzik się wyłącza na 10 minut. Po 10 minutach znowu wibruje i znowu ruszę nadgarstkiem i mogę spać dalej. Dodatkowo po kilku wibracjach  budzenie samo się wyłącza. Przez to bez problemu człowiek może zaspać do szkoły/pracy. Da się to jakoś wyłączyć? Chcę, aby budzik wibrował do momentu w którym sam go nie wyłączę klawiszem (najlepiej kilka kliknięć). Da się to jakoś ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę opaskę z dwóch powodów:
1. Po to, aby informowała mnie o połączeniach/smsach/mailach  - działa to idealnie.
2. Do cichego budzenia przez wibrację, aby obudzić się bez budzenia innych domowników. Działa to żenująco. Włącza się budzenie i wystarczy, że lekko ruszę nadgarstkiem i budzik się wyłącza na 10 minut. Po 10 minutach znowu wibruje i znowu ruszę nadgarstkiem i mogę spać dalej. Dodatkowo po kilku wibracjach  budzenie samo się wyłącza. Przez to bez problemu człowiek może zaspać do szkoły/pracy. Da się to jakoś wyłączyć? Chcę, aby budzik wibrował do momentu w którym sam go nie wyłączę klawiszem (najlepiej kilka kliknięć). Da się to jakoś ustawić?

Spróbuj mi band tools od Horaka, tam żeby wyłączyć trzeba potrząsnąć telefonem, a nie bandem.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli trzeba potrząsać telefonem, to będzie dosłownie idealnie  To pewne? Nawet naciśnięcie przycisku nic nie da? Z tego co wiem, to płata aplikacja. Można za jej pomocą aktualizować firmware, czy trzeba oryginalnego Mi Fit?

Naciśnięcie przycisku wyłącza wibracje dosłownie na czas wyświetlenia godziny i wiruje dalej. Alarm wyłącza się poprzez dotknięcie powiadomienia na terminie lub potrząśniěcie telefonem. To płatna aplikacja, ale na prawdę warta tych pieniędzy. Korzystam z niej odkąd miałem pierwszego banda i gość robi dobrą robotę i aktualizuje to na bieżąco. Firmware aktualizuje się przez MiFit, ale one razem nie kolidują ze sobą. I samodzielnie możesz wybrać ikony dla różnych aplikacji.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę opaskę z dwóch powodów:

1. Po to, aby informowała mnie o połączeniach/smsach/mailach  - działa to idealnie.

2. Do cichego budzenia przez wibrację, aby obudzić się bez budzenia innych domowników. Działa to żenująco. Włącza się budzenie i wystarczy, że lekko ruszę nadgarstkiem i budzik się wyłącza na 10 minut. Po 10 minutach znowu wibruje i znowu ruszę nadgarstkiem i mogę spać dalej. Dodatkowo po kilku wibracjach  budzenie samo się wyłącza. Przez to bez problemu człowiek może zaspać do szkoły/pracy. Da się to jakoś wyłączyć? Chcę, aby budzik wibrował do momentu w którym sam go nie wyłączę klawiszem (najlepiej kilka kliknięć). Da się to jakoś ustawić?

Ja mam ustawiony budzik w telefonie (wyłączone wibracje i dzwonek) i opaska wibruje dopóki nie wstanę i nie wyłącze alarmu w telefonie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2016 o 01:56, jarek87 napisał:

Dostępna jest nowa wersja mifit,  wraz z nią aktualizacja firmware opaski. Na pierwszy rzut oka dodali włącznik do opcji zmiany informacji na wyświetlaczu opaski poprzez kręcenie nadgarstkiem. Aczkolwiek to chyba wcześniej działało i pomimo wyłączenia jak kręcę nadgarstkiem to się zmienia.

Witam wszystkich , coś podziało się z moją opaską a mianowicie przestała mierzyć puls , inne funkcje działają jak należy . jarek87 napisał o nowej wersji MiFit z możliwością aktualizacji opaski MiBand2 , na gogleplay  jest wesja z września  2,19 i ją mam zainstalowaną ale tam nie ma możliwości aktualizacji , może jest inna aplikacja która daje taką możliwość?

Edytowane przez gregory41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z budzenia wibracjami po zakupie Mi Band Tools od Horaka, działa to dokładnie tak jak chciałem. Niestety aplikacja ta powoduje wyraźny drenaż baterii samej opaski. W ogóle nie korzystam z mierzenia pulsu, jest ono wyłączone. Mam też wyłączone pojawianie się zegarka przy gwałtownym ruszaniu nadgarstkiem. Na oryginalnej aplikacji MiFit po naładowaniu opaski do 100% bateria spadała do 99% po 2-3 dniach. Na aplikacji Horaka mam 97% po zaledwie jednej nocy :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sondejmarek napisał:

Do 180 u/m nie doszedłem. 150 już widziałem. Czasem pomiary działają nawet w ruchu, CZASEM.

To być może już poprawili pomiar pulsu. 

Szkoda tylko, że czasem pokazuje pomiar, już miałem ją kupować :) a tak trzeba szukać czegoś bardziej "ogarniętego". Mogliby to poprawić, bo kupowanie tej opaski, przy intensywnych ćwiczeniach mija się trochę z celem, oczywiście odnośnie pomiaru pulsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2016 o 10:35, eloelo1 napisał:

To być może już poprawili pomiar pulsu. 

Szkoda tylko, że czasem pokazuje pomiar, już miałem ją kupować :) a tak trzeba szukać czegoś bardziej "ogarniętego". Mogliby to poprawić, bo kupowanie tej opaski, przy intensywnych ćwiczeniach mija się trochę z celem, oczywiście odnośnie pomiaru pulsu.

Nie wiem dlaczego ludzie piszą że tylko czasami pokazuje pomiar. Jak najbardziej pokazuje, oczywiście w trybie treningu. W normalnym (przynajmniej z dedykowaną aplikacją pomiar pulsu trzeba uruchomić ręcznie i wtedy trzeba się zatrzymać trzymając łapę nieruchomo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zielonyBB napisał:

Wiadomo co ? Jakoś kurcze nigdy nie trafiłem na changeloga emoji3.png

Z tego co na szybko zauważyłem to w ustawieniach treningu zniknęły chińskie znaczki, ale nie sprawdzałem czy nadal gada głosem ponętnej Chinki, czy już po angielsku. Changeloga nie znam, na pewno nie jest gorzej. Już  mówi po angielsku, co kilometr podaje czas od początku treningu i ostatniego przebytego kilometra. Chyba jak si człowiek nie przemieszcza to nic nie powie. 

Edytowane przez FromWP
Dadanie treści
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...