Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, wirewolf napisał:

Zapytam z innej beczki - udało się już komuś zepsuć pasek od opaski? ;-)

Podczas treningu oderwałem i zgubiłem ten "guziczek" którym blokowało się oczko od paska. 

Spotkał się ktoś z takim problemem albo macie pomysł jak naprawić samo "zamykanie" paska?

Jedynym sensownym pomysłem jaki mi przychodzi do głowy, to zakup nowej opaski (tylko paski) np.http://allegro.pl/xiaomi-miband-2-opaska-zamiennik-kolory-i6396883297.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkupiłem używaną opaskę Mi Brand 2, ale nie moge się połaczyć ponieważ przypisana jest do innego konta Mifit,

Co sprzedający musi zrobić. Podobno rozłączył już opaskę w Mifit i usuną aplikacje z telefonu. Na koncie xiaomi tez nie widzi opaski w innych urządzeniach, a ja nadal nie mogę się połączyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem aplikacje Mi Band Tools dodałem ją wraz z Mi Fit do autostartu oraz zakłódkowałem obie ale nadal opaska nie wibruje dla pominiętych powiadomień. Jakie są poprawne ustawienia dla tych aplikacji żeby ta funkcja działała, używam również odblokowania telefonu przez opaskę więc w autostarcie musi być również Mi Fit nie tylko Mi Band Tools? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji jest funkcja- Pominięte powiadomienia(wykonaj ostatnio pominięte po ponownym połączeniu) czyli gdy pójdę do sklepu  bez telefonu i w tym czasie dostanę sms to gdy wrócę do mieszkania i opaska będzie w zasięgu telefonu powinna zawibrować i niestety to nie działa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem drugiego mibanda 2 i dostałem go w zupełnie innym pudełku niż wcześniejszy. Pierwszego dostałem w szarym pudełeczku taki jak mają wszyscy ten zaś przyszedł w Białym. Może to być jakaś podróba? Dodam że miband zakupiony na gear best a07bb07c121fcd715f381fe4423aee3f.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdaje się, że mam już drugi uwalony MiBand 2, ale muszę to potwierdzić, w pierszym po 15 dniach padł pulsometr wymienili na nowy. Wyczytałem w wątku i jeżeli dobrze zrozumiałem, to można wyłączyć pokazywanie funkcji na ekraniku MiBnda 2. Nie mogę na razie tego sprawdzić bo mogę sparować opaskę, ale za chiny nie mogę jej dodać do MiFita. Moje pytanie
 1. czy tak jest z tym wyłączaniem ?
 2 jeżeli tak to czy jednocześnie gdy wyłączymy krokomierz lub pulsometr to nie będą działać i nie będzie można ich czytać w aplikacji, czy to ustawienie ma tylko wpływ na wyświetlacz ?

Chyba, że coś pokręciłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne bo są inne pudełka. Później będzie jak z Power bankami, że ludzie będą sprawdzać wg tego poradnika przez następne dwa lata i będzie panika, że ibg albo goldi sprzedaje fake'i. Jest tyle sprawdzonych źródeł, że na prawdę nie ma co sobie głowy zaprzątać takimi rzeczami. Goldi, banggood, ibg, gearbest. Taniej, drożej, gwarancja w PL albo w ChRL - do wyboru do koloru.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kikan napisał:

W aplikacji MIFit  można określić co ma być wyświetlane na ekranie miband2 po dotknięciu przycisku. Np. można ustawić żeby była tylko godzina, albo godzina i stan baterii, itd..

Ok, dzięki, a co z moim drugim pytaniem mógłbyś to sprawdzić ?

 2. w takim razie to czy po wyłączeniu w aplikacji pokazywania krokomierza lub pulsometru czyli np: zostawiamy samą godzinę, to nie będą działać czujniki i nie będzie można ich czytać w aplikacji w telefonie ? Czyli czy to ustawienie ma tylko wpływ, że nie będzie tych parametrów widać na wyświetlaczu MiBanda, a aplikacji dalej będą kroki i puls ?

Bo co do kroków to i tak czujnik jest żyroskopu i dalej to może działać, ale puls trzeba aktywować na MiBandzie... hmm ?

Jest to o tyle ważne, że jak mam znowu drugiego wysłać na gwarancję to muszę to posprawdzać żeby nie wysyłać w ciemno, a oni mi nie uznają ...

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, kroki będzie liczyć nadal, wyłączysz tylko wyświetlanie na ekranie banda. Puls można aktywować zarówno z poziomu opaski jak i aplikacji. Przy czym jeśli wyłączysz go na ekranie to nadal możesz czytać z aplikacji. W ogóle pulsometr w takich opaskach to pic na wodę i każdy kto miał do czynienia z takim sprzętem (prawdziwym, na klatkę) to potwierdzi.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info, o to chodziło, o konkrety bo jak pisałem mam drugą po wymianie gwarancyjnej i wszystko wskazuje na to, że też jest uszkodzona i nie mam na razie możliwości sam tego sprawdzić.

Co do tego, że MiBand jest tylko zabawką to nie mam cienia wątpliwości i nie trzeba mi tego uświadamiać, kupiłem go z konkretnym przeznaczeniem dla konkretnej osoby  ;- ) Szkoda tylko, że na samym początku są z tym kłopoty i widać po forum, że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Ciekawe jaka jest statystyka reklamacji to byłby ciekawy obraz.

 

Edytowane przez KrissToff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.10.2016 o 21:19, maciek04 napisał:

Nie wiem czemu ale MiFit coś mi zaniża kroki. W głównym oknie jest to co na opasce, a w historii (synchronizacji) już dużo mniej. 

Może ktoś coś zaradzi? 

Screenshot_2016-10-01-21-15-16-240_com.xiaomi.hm.health.png

Screenshot_2016-10-01-21-15-25-949_com.xiaomi.hm.health.png

Mam tak samo jak ty... i zastanawiam się czy to opaska jest uszkodzona. Bo jeśli chodzi o aplikację to sprawdzałem to na różnych wersjach i ciągle to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...