Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam taki problem z tą opaską. Od nowości działała idealnie, natomiast od kilku dni przestał działać pomiar pulsu. Zauważyłem, że zepsuł się podczas podróży samolotem - zrobiłem pomiar podczas startu (działało), a na wysokości przelotowej (jakieś 15 min potem) i później, aż do teraz nie działa. Próbowałem zacieśniać pasek, restartować BT, rozłączyłem i ponownie sparowałem i nic. Reszta funkcji działa poprawnie. Czy to możliwe, że jakiś sensor Mi Banda popsuł się pod wpływem zmian ciśnienia czy coś takiego? Byłoby to dziwne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sondejmarek napisał:

A ja zrozumiałem że chce wyciszać dzwonek telefonu połączenia przychodzącego za pomocą przycisku opaski.

 

Bo dokładnie o to mi chodzi :) ktos dzwoni - nie mogę odebrac i żeby nie dzwonił to wyciszam telefon przyciskiem opaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ładować MiBand 2 za pomocą zwykłej ładowarki czy tylko port USB? Chodzi mi o moją ładowarkę od Redmi 3 (5V 2A) Z informacji na wikipedi wynika że USB 2.0 ma 5V i 0,5A a 3.0 (takie posiadam) 5V i 0,9A czyli raczej nie? I jeśli chcę ładować urządzenie musiałbym kupić jakąś ładowarkę do 0,9A? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tą datą to możliwe, bo mi się coś nie zgadza ... pierwsze słyszę, że opaska wyświetla też ją.

Poprawka już udało mi się doczytać... niestety moja aktualna aplikacja z Googla Play nie ma takiej aktualizacji. Dziwne że inni ją mieli ...

Edytowane przez Muzykalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mniejsza ta godzina jest może o 10% a czytelniejsza o pińcet.

Używam okularów do czytania i wieczorem musiałem już nienaturalne wyginać rękę aby zobaczyć te chińskie krzaczki z godziną. Teraz nawet po 6 piwach nie mam problemu, no dobra czasem muszę przymknąć jedno oko.

44cb951ab3fb38828319e30825b062ee.jpg978e9915cccf69383486fd322e17855d.jpg

Najnowszy firmware to ...39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Zauważyłem dziś dziwne zachowanie mi banda. Mianowicie przy około 30% naładowania opaski rozłączyła mi się z telefonem i nie mogłem jej sparować (wlaczałem telefon i wyłączalem tak samo z bluetooth, nic to nie dawało). Jest to normalne? Po naładowaniu już bez problemów połączyła się z telefonem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...