Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Wasz MiBand 2 nalicza kroki a co za tym idzie odległość w miarę normalnie? Mój ma z tym niestety problemy i nalicza zdecydowanie zbyt wiele kroków, przez co i pokonany dystans jest zbyt duży. Zauważył ktoś gdzieś jakąś opcję zmiany czułości urządzenia czy czegoś takiego co pomogłoby to zniwelować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniłem, spróbuję od jutra rana, jak opaska będzie wyzerowana. Dodam, że jestem praworęczny a opaskę nosze na lewej ręce. No właśnie podobno, jeśli się zatrzymam, sprawdzę kroki, przejdę 10 to na opasce jest 12-15, czasem 10. Zauważyłem, że trochę to zależy od intensywności machania ręką podczas chodu. Ogólnie idąc nie liczę kroków, ale widzę po odległości, ze nalicza o wiele za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Newhousik napisał:

Podobno algorytm jest bardzo poprawiony w stosunku do jedynki

Jest wg mnie niezwykle dokładny. Zrobiłem ostatnio 30 km po górach i testowałem Mi band 2 porównując z zegarkiem Garmin Fenix z gps. Na tej trasie różnica w długości zmierzonej trasy była mniejsza niż 200 m. Idealnie!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, TKN napisał:

Jest wg mnie niezwykle dokładny. Zrobiłem ostatnio 30 km po górach i testowałem Mi band 2 porównując z zegarkiem Garmin Fenix z gps. Na tej trasie różnica w długości zmierzonej trasy była mniejsza niż 200 m. Idealnie!

Mógłbyś sprawdzić ile masz kroków, przejść 10 czy tam 20 i sprawdzić ile przybyło? U mnie jest zwykle więcej niż 10. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo12589 napisał:

Mógłbyś sprawdzić ile masz kroków, przejść 10 czy tam 20 i sprawdzić ile przybyło? U mnie jest zwykle więcej niż 10. Z góry dzięki.

Zrobiłem 33 kroki idąc po herbatę, policzyło mi 33. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam gdzie nie kupisz zawsze mogą być problemy. Ważne żeby drogą pisemną pocztą itp. W najgorszym wypadku będziesz się bujał z rzecznikiem praw konsumenta. Ale ja bym jeszcze testował, najlepiej z innym mi bandem 2 na ręce. Jak wiemy krokomierz to połączenie sprzętu z oprogramowaniem i ciężko jest udowodnić swoje racje porównując go z innym producentem, pewnie łatwo taką reklamacje obalić, tak samo pulsometr producent nie gwarantuje że wyniki będą nawet zbliżone do prawdziwych pomiarów.
Sprawdzić dwa i wtedy reklamować, ja też tam kupiłem, na pulsometr nie narzekam.

Edytowane przez Newhousik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję małej pomocy. Sparowałem mibanda 2 z aplikacją ściągniętą z miuipolska dokładnie mifit 2.1.8. Wszystko ładnie pięknie ale nie mogę ustawić odblokowania telefonu. Wchodzę w opcje odblokuj ekran bo zaznaczone jest że jest wyłączona. Następnie krok pierwszy ustaw blokadę ekranu, klikam w tą opcję i mam cały biały wyświetlacz na tel. Nie mam pomysłu co dalej robić. Chyba że robię coś źle?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...