Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy poranek przyniósł aktualizację MiFit.

2469286963050ac84f36246221b41d8a.jpgb1abd8c30e186ee1f0e9d0308c1e0471.jpg

I tłumaczenie krzaczków z tłumacza google:

"1. Aplikacja obsługuje ustawiania powiadomień blokadę ekranu alarmował przypomnienia;

02. Bransoletka Set odblokowania pozbycia odległość wsparcia; kroki 03 optymalizacji strony, statystyki sen, pasek tytułu, aby wyświetlić datę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po każdym ładowaniu lepiej. Teraz ponad 20 dni.

16.06.16 od 57% do 100% w 1h30min do 22:00

Pierwsze ładowanie z gniazda laptopa. Kolejne z PowerBanku.

02.07.16 od 0℅ do 37 w 40min (musiałem wyjść)

7.07.16 od 13% do 100% w 2h51min

1.08.16 od 9% do 100% ( ładowanie 23:00-5:00) dziś 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływał ktoś z opaską albo nurkował czy nikt się nie odważył? Wam też brakuje tego że po odebranym powiadomienu przez opaske później nie można go zobaczyć (tak jakby się o nim zapomniało to opaska go już nie pokażę)?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj dostałem aktualizacje MiFit do 2.1.8, zna ktoś changelog bo na internecie widzę tylko do 2.1.7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Mam do was pytanie. Zamówiłem sobie opaskę Mi band 2 . Generalnie zależy mi aby mierzyła kroki oraz puls podczas grania w piłkę ( trenuje codziennie ) jak wiecie nie jestem w stanie podczas treningu mieć przy sobie telefonu. 

1. Czy opaska zapisuje sama w sobie dane ? ilość kroków , puls a potem synchronizuje się z telefonem i przesyła dane do aplikacji ?

2. Na jaką odległość można oddalić się od telefonu na otwartym terenie ? Testował ktoś może ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływałem w Bałtyku 😂 i nurkowałem z 10 razy na ok 4m, minęły prawie 2tyg i żadnych objawów zalania, ma IP67. Przypomnienia o nieodebranych są w Mi Band Nitify &fitness -8zl.

Kroki to na pewno pamięta przez 5 dni (u mnie od 6000-10000 codziennie). Sen chyba tylko 2 dni z pomiarem tętna w nocy co 4 min.

Zasięg skuteczny 5m ale na otwartej przestrzeni nawet do 15m działa czasem.

/Edit

Tętno jednak co 2min było ustawione.

1ef166a05d3c0d0a7ab6d1dba0fd170f.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sondejmarek

Chodziło mi bardziej o to że przyjdzie powiadomienie na MiBanda, zniknie i gdy jeszcze go nie otworzyłem to aktywując godzinę na opasce żeby pojawiło mi się nadal to powiadomienie. Rozumiesz? Prościej ujmując Pojawia się i znika a po pewnym czasie patrzę na opaske i ono nadal tam jest.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety program o którym pisałem tego nie potrafi, przypomina o zdeklarowany interwał określoną przez użytkownika ilość razy.

Ale na to jest proste rozwiązanie, poświęć rok codziennie po 12h na naukę programowania usiądź i stwórz taki program, kupię go w GoolePlay nawet za 30zl. I ze 100.000 innych posiadaczy MiBanda. Będziesz milionerem.

Zobacz licznik, program kosztuje 2€

6addae43ba51eebf80277581a3c3c36f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety program o którym pisałem tego nie potrafi, przypomina o zdeklarowany interwał określoną przez użytkownika ilość razy.

Ale na to jest proste rozwiązanie, poświęć rok codziennie po 12h na naukę programowania usiądź i stwórz taki program, kupię go w GoolePlay nawet za 30zl. I ze 100.000 innych posiadaczy MiBanda. Będziesz milionerem.

Zobacz licznik, program kosztuje 2€

6addae43ba51eebf80277581a3c3c36f.jpg

Hahahahaahhahahahaahah zaczynam technikum na profilu technik informatyk także z czasem się czegoś nauczę. Z tymi pobraniami nie jest też tak że każdy kupił wersję pro tej aplikacji 😉

Potrzebowałem szybko tej wersji pro to wystarczyło że pobawiłem sie lukcy patcherem i mam za darmo 😉

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z MI BAND 2 tj. opaska zlicza kroki, synchronizuje je z mi fit i przez jakiś czas wszystko jest ok po czym nagle na ekranie głównym widnieje np 3000 kroków a zsynchronizowane mam tylko 1500. Rozłączanie bluetooth, odparowanie i sparowanie opaski nie pomaga. Próbowałem już różnych wersji apki od 2.1.1 do 2.1.8 i ciągle ten sam problem. Zauważyłem, że czasami podczas synchronizacji opaska pokazuje czas o godzinę wyższy niż jest faktycznie ale później wraca do właściwego czasu. Z tym też już próbowałem coś zrobić i zmieniałem czas z automatu na ręczny, inne strefy itp. Czy ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu? Opaska ma firmware 1.0.0.23

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się rozłączyć z telefonem który został peknięty ekran,dotyk i połączyć z nowym tele? albo jak by go zresetowac mi band?

Rozwiązanie wystarczy sie zalogować na to samo konto w mi band jak było na poprzednim telefonie, nie zadziała na innym koncie

Edytowane przez Riki96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaskę mam 10 dni i ponad 50% baterii jeszcze. Też używam Mi Band Notify & Fitnes, aplikacja fajna tylko nie dokońca dobrze zlicza czas snu. Jeżeli zasnę o 22:00 a następnie obudzę się po 2:00 i zrobię kilkanaście kroków to nie liczy już snu od 2:30 do 7:00. Macie jakieś pomysły aby policzyło mi całą noc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie aplikacje "Mi Band Tools", ale zastanawiam się też nad "Mi Band Notify & Fitness". Przy instalacji Tools pisało żeby odinstalować inne aplikacje że mogą się gryźć. Ktoś używał tych aplikacji w tym samym czasie ? Zasłyszałem że w "Mi Band Notify & Fitness" przy próbie załączenia różnych opcji pojawiają się mikropłatności. To prawda czy jednak jest po prostu wersja PRO i potem ma się już wszystkie opcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MiFit nie będą się gryzły (chodziło mi o duet Mi Band Tools-Mi Band Notify & Fitness), jest ona wręcz wymagana do poprawnej pracy aplikacji firm trzecich, ale dzięki za info co do wersji Pro. Endomondo bez problemy szczytuje dane bezpośrednio z MBT i MBN&F przy ustawionym pulsometrze włączonym (opis na tabletowo) więc nie ma potrzeby mportu, ale może faktycznie ten eksport jest płatny. może po prostu zainstaluje i sprawdzę nie chciałem robić śmietnika z systemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...