Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, sondejmarek napisał:

A w MiFit w zakładce opaska v2 - na wciśnięcie "wykryj opaskę" też brak wibracji? Wtedy padła vibra. Sprawdźcie na innym telefonie. I jak trzeba to naprawa gwarancyjna.

Tu działa za każdym razem. Ale nie wibruje i nie pokazuje na wyświetlaczu gdy przychodzi połączenie/sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już :)

Wchodzimy w ustawienia telefonu. Aplikacje. Odszukujemy aplikację Mifit - dajemy jej uprawnienia na sms.

Działa :)

6 minut temu, wirewolf napisał:

W moim przypadku wibracji po prostu brak - zarówno przy parowaniu jak i powiadomieniach.
Oddawać na serwis czy lepiej po prostu zwrócić za niezgodność z ofertą?

 

Spróbuj sparować najpierw z MiFit 2.0.0 (niedostępna już w Google Play). wtedy u mnie się sparowała. Później aktualizacja na 2.14 lub 2.15.

Tu masz aplikacje:

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

Czy ktoś korzysta z Tool & Mi Band z GP? Czy można ustawić inne ikonki pod powiadomienia? Czy można zmienić kolor wyświetlanych ikon? Czy ikonę/wibrację gdy jest przychodzące połączenie można zmienić na w trakcie a nie jak jest dotychczas 3 sek po.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Mam następujący problem: Wczoraj rozładowała mi się opaska jak mniemam do zera. Dzisiaj ją podłączyłem do ładowania. Po 2 godzinach zero kontaktu z opaską, nic się nie pokazuje na wyświetlaczu, telefon jej nie widzi. Co moge zrobić? Tak jakby nie chciała się włączyć w ogóle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...