Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, marxxx napisał:

Testowałem opaskę blisko dwa tygodnie, recenzja i moja opinia

 

Powiedz mi jak wlaczyles funkcje "trening"? Wersja ze sklepu Play jej nie posiada a jest dostepna jedynie w wersji na urzadzeniach Xiaomi. Twoj telefon, to bodajze Nubia, wiec...? Moja bateria wytrzymala 16 dni na jednym ladowaniu. To mniej od 1S, ale kilkanascie razy lepiej od smartwatcha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, baku1991 napisał:

Czemu na Xiaomi tylko jest dostępna? Normalnie na każde urządzenie. Co to za różnica?

Wspomniales o funcji "trening" ale jej w tescie nie pokazales. Ktos wczesniej pisal, ze na iPhone nie ma w MiFit funkcji "trening". Ja po sparowaniu opaski z Galaxy S2 i sciagnieciu MiFit z Google Play tez jej nie mailem. Jest dostepna za to w Moim Redmi 2 w wersji MiFit 2.1.3 od Miui Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam mb2 od jakiegos tygodnia...mam z nia problem i nie wiem czy to wina oprogramowania czy samego urządzenia:po pierwszym sparowaniu,juz pokazywał mi ze zrobilem ponad 10 tyś kroków, snu w ogole nie monitorował tylko czas pokazuje i tętno mierzy,kombinowalem w ustawieniach i nic, potem aktualizacja...kroki zaczął obliczać"choć dziś zamast obliczać od nowa to wygląda ze lunatykuje bo juz miałem 1340 kroków"sen monitoruje w ten sposob ze spie ogolnie 2h...może ma ktos taki problem lub juz rozwiązał ten problem?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam miband 2 od zeszłego tygodnia i ma problem z baterią...W 1 tygodniu po zakupie używałem od wtorku i do niedzieli wszystko było OK i stan baterii spadł przez te kilka dni do 60% podłączyłem na noc i rano założyłem na rękę i po kilu godzinach bateria rozładowana i tak jest do dziś opaska wytrzymuje ok 6 godzin...miał ktoś tak? Dodam ze instalowałem wersje 2.1.3 oraz 2.1.4 i bez zmian....poza tym wszystko działa w mifit pisze ze firmware opaski jest 1.0.11.

Edytowane przez krajeski
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8 dniach użytkowania:

- bateria 63 %

- po aktualizacji mifit do najnowszej i firmwareu nie jest w stanie mierzyć pulsu

- powiadomienia sms / apki i telefon nadal działają

Update: na najnowszej wersji opaska nie jest w stanie zmierzyć pulsu.

z X Mi3 vaja tapatok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę: kupiłem na Ali za $40 z wysyłką, szło dwa tygodnie i jest :)

Dnia 8.06.2016 o 22:06, daniel.swider79 napisał:

Opaska naladowana. Sprawdzilem kilka ustawionych wczesniej powiadomien. Na wstepie jednak dodam ze opaska jest polaczona z telefonem Xiaomi Redmi 2. MiFit po wykryciu opaski natychmiast sie zaktualizowal do najnowszej wersji, ktora obsluguje Mi Banda 2 z wyswietlaczem. I np po wyslaniu sms opaska pokazuje dymek z 3 kropkami. Po wyslaniu wiadomosci na messengera, opaska wyswietla kwadracik z napisem"app". Po wyslaniu wiadomosci na whatsappa, opaska wyswietla logo aplikacji whatsapp. Oczywiscie kazde powiadomienie jest wsparte wibracjami. Sa one mocniejsze niz w Mi Band 1 S. Ekran jest bardzo czytelny. Wszystko dziala wysmienicie. Rewelacja! 

A ja mam pytanie: działa mi powiadomienie o połączeniu, powiadomienie o SMS (ale tylko odebrany przez aplkę Xiaomi), ale poza tym... nic :( Nie działa mi powiadomienie z Messengera czy Hangout'a (który u mnie obsługuje SMSy). Masz jakiś pomysł jak to ustawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wirewolf napisał:

Udało się komuś skonfigurować mibanda 2 z mifit tak aby działały wszystkie ficzery: powiadomienia, wibracja itd

 

1 minutę temu, wirewolf napisał:

Udało się komuś skonfigurować mibanda 2 z mifit tak aby działały wszystkie ficzery: powiadomienia, wibracja itd

 

1 minutę temu, wirewolf napisał:

Udało się komuś skonfigurować mibanda 2 z mifit tak aby działały wszystkie ficzery: powiadomienia, wibracja itd

Mi od poczatku wszystko smiga jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon Redmi 2 Pro. Obecna wersja apki 2.1.4. Mi Band 2 Wibrowal przy parowaniu. Jezeli masz inne urzadzenie niz smartfon Xiaomi i masz problem z MiFit to pobierz wersje z apkmirror.com. jest tam najnowsza wersja i nie jest okrojona jak ta ze sklepu Play.

Edytowane przez daniel.swider79
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...