Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do kupna MiBand'a. Znalazłem taki oto link http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_259237.html?wid=3. Koszt to 15$. Chciałem to kupno zrealizować przez  givingasistant i skorzystać z ich "promocji" 5$ i 12% zwrotu kosztów.

Czy ktoś z tego korzystał? Czy może to potwierdzić co i jak i czy ten produkt jest oryginalny?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 złotych tak średnio jak a Ali + 2,5 tygodnia. Zależy mi na czasie w sumie. 

Szkoda, że nikt z allegro nie zamawiał ;/

 

http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Band-Smart-Bracelet-Upgrade-Package-V1_1-Wearable-Wrist-Fitness-Alarm-Sleep-Tracke-p-993838.html

Nad tym się zastanawiam. Promocja akurat wypadła. 

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotów bym wolał unikać. Zawsze to dodatkowy czas na zwroty. Niby ten moj link bedzie miał zbliżony czas oczekiwania, ale będzie te `50zl taniej.

http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_259237.html?wid=1

Spróbuje zamówić stąd z wykorzystaniem bonu na 5$ + zwrot :)

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

jestem nowym użytkownikiem forum - za wszelkie "wpadki" przepraszam ;)

od wczoraj jestem użytkownikiem Mi Band 1S .... czy szczęśliwym - jeszcze nie;)

Poproszę Was o pomoc w rozwiązaniu wyzwania -> opaska zaktualizowała się w części, problemy pojawiają się z aktualizacją pulsometru .... i właśnie on nie działa.

spotkaliście się z takim problemem? :)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Zamowiony 2 czerwca na ibg. Status z poniedzialku "On the way". Dzisiaj juz na mojej rece:) Generalnie jestem w szoku ze tak szybko doszlo do mnie z Chin. Fakt, mieszkam na poludniu Niemiec i moze dlatego DHL sie popisal, ale w grudniu na opaske Mi Band 1s czekalem kilka dni dluzej. Jeszcze nie testowalem, bo sie laduje. Napiszcie kiedy zamawialiscie i kiedy otrzymaliscie swoje opaski. Wlasnie sprawdzam w dziale poswieconym Mi5 sprawnosc w realizacji zamowien na ibuygou. Jezeli chodzi o Mi Banda 2 to jestem bardzo, ale to bardzo pozytywnie zaskoczony, natomiast czekam jeszcze jak wielu innych na Mi5 4/128 Ceramic Black i tutaj sprawa wyglada duuuuzo gorzej:(

 

IMG_20160608_192257.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daniel.swider79 napisał:

Jeszcze nie testowalem, bo sie laduje.

Naładowana? Powiedz czy tym przyciskiem można wzbudzić pomiar pulsu? Jak MiFit się sprawuje z nową opaską?

Edytowane przez TKN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Winiu89 napisał:

Sprawdź proszę czy ikonka od sms wygląda identycznie jak powiadomienie np. Z maila czy innej aplikacji?

Wysłane z mojego Mi-4c

Opaska naladowana. Sprawdzilem kilka ustawionych wczesniej powiadomien. Na wstepie jednak dodam ze opaska jest polaczona z telefonem Xiaomi Redmi 2. MiFit po wykryciu opaski natychmiast sie zaktualizowal do najnowszej wersji, ktora obsluguje Mi Banda 2 z wyswietlaczem. I np po wyslaniu sms opaska pokazuje dymek z 3 kropkami. Po wyslaniu wiadomosci na messengera, opaska wyswietla kwadracik z napisem"app". Po wyslaniu wiadomosci na whatsappa, opaska wyswietla logo aplikacji whatsapp. Oczywiscie kazde powiadomienie jest wsparte wibracjami. Sa one mocniejsze niz w Mi Band 1 S. Ekran jest bardzo czytelny. Wszystko dziala wysmienicie. Rewelacja! 

 

34 minuty temu, TKN napisał:

Naładowana? Powiedz czy tym przyciskiem można wzbudzić pomiar pulsu? Jak MiFit się sprawuje z nową opaską?

Mozna sprawdzic puls przyciskiem na opasce. Naciskamy przegladajac dostepne (ustawione wczesniej) powiadomienia az do momentu gdy pojawi sie ikonka pulsometru. Zaraz pozniej odczytujemy aktualny pomiar. Mi Fit jak pisalem wyzej zaktualizowal sie do najnowszej wersji. Wazne! Jest to MiFit z MiuiPolska ktory jest zainstalowany na Xiaomi Redmi 2. Jestem pewien ze MiFit ze sklepu Play bedzie jak zwykle okrojony. Mozna jeszcze sciagnac inna, popularna slowacka (bodajze) i platna apke, ktora z pewnoscia wycisnie ostatnie soki z Mi Banda 2. Generalnie MiFit zyskal kilka nowych funkcji w dziale treningu. Mozna kontrolowac tetno w trybie ciaglym i ustawiac granice oraz powiadomienia. Mozna poza tym ustawic do 5 powiadomien aplikacji na opaske. Szata graficzna apki pozostala bez zmian, ale z opcjami ktore oferuje Mi Band 2 daje w sumie gigantyczny postep w stosunku do wersji 1 i 1s. Material z ktorego wykonana jest opaska jest przyjemniejszy w dotyku i mniej sztywny. Sama pastylka jest niewiele wieksza od poprzedniczki a przycisk nie ma skoku. Jest dotykowy i mam wrzenie jakby dzialal ulamek sekundy wczesniej, zanim sie go dotknie. Mozna wybudzac tez wyswietlanie godziny gestem podnoszenia reki (tak jak sie patrzy w tym celu na zegarek). Jest to w ustawieniach nowej wersi MiFit. Testuje dalej i chetnie odpowiem na pytania.

Edytowane przez daniel.swider79
literowka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pies napisał:

 

 

A jak z podatkiem, jaką wysyłkę wziąłeś, ubezpieczenie paczki? Od podatku?

 

MiBand 2 - 39,99$, wysylka DHL - 19$, ubezpieczenie - 2$. Ubezpieczenie to wzialem bardziej od zagubienia, nie od naliczenia VAT. Przy tej kwocie i wielkosci przesylki naliczenie VAT jest nierealne. Mi Band przyszedl w kopercie babelkowej zapakowanej w foliowa koperte DHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, enesas napisał:

Czy odblokowywanie telefonu też działa (jak jest w pobliżu opaska to nie musisz wpisywać hasła/pinu)?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Oczywiscie ze dziala. Ja mam np ustawiony wzor i opaske mam na prawej rece. Gdy biore telefon w dlon, wyswietla sie juz odblokowany ekran. Dziala identycznie jak w poprzednich wersjach opaski ale prawdopodobnie tylko z telefonami Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...