Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max/Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy


pikustbg

Rekomendowane odpowiedzi

@maszkara72

Jeśli chcesz mieć zainstalowany system na posprzątanym telefonie co polecam, to MiFlash (zaznaczony Flash All), telefon z aktywnym EDL i zainstaluj system przeznaczony dla MiFlash.

Instalacja systemu jest bardzo prosta i szybka, ważne jest abyś skopiował wszystkie dane osobiste z pamięci wewnętrznej telefonu, bo podczas instalacji będą usunięte.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 8.06.2016 o 19:24, DominikRN2 napisał:

A ja mam takie pytanie czy będą inne kolory czy tylko biały? Kurde seria Mi w czerni wygląda super ale mi note pro troche taki ajfonowaty ... biało złoty 

Ja mam złoty i były podobno też inne kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem,że programišci Miui są lepsi od programistów innych firm producentów smartfonów.Od momentu jak wyszedł android 7.0 dla mi maxa cały czas są jakieś niby drobne,ale jednak niedopracowania w sofcie.Suwak głośności do tej pory odstawia  jakieś maniany. drobne lagi również są większe i częściej niż na androidzie 6.0.Galeria włącza się jakby było w niej zapisanych parę tysięcy zdjęć.Aplikacje same się chyba usypiają .Czy po to mam 3 giga pamięci ram,żeby smartfon działał jakby miał jego ze trzy razy mniej.Chyba trzeba będzie wrócić na któryś z softów opartych na 6.0 np; 6.12 .29 na nich działało dużo lepiej.A może to już jest celowe ze strony Xiaomi ,,postarzanie produktu,,.Nie wiem co mam o tym myśleć?A tak przy okazji;wszystkim Moderatorom i Czytelnikom tego forum WESOŁYCH,RADOSNYCH I SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.Pijmy,bawmy się i radujmy.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze jedno pytanie. Czy aby na Xiaomi Mi Max z Androidem 7 korzystać z Multitaskingu trzeba instalować Taskbar? BO kumpel na S7 to po prostu już ma bez instalowania czegokolwiek i na połowie ekranu moze mieć włączonego youtuba a na drugiej wahtsupp itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin0218

Jak nie masz zamiaru śledzić tematu czyli patrzeć na to jaki firmware jest wymagany albo jakie TWRP itp. to odpuść alternatywne systemy, bo któregoś pięknego dnia będziesz chciał zainstalować nowszą wersje systemu i system ci nie uruchomi się bo nie zapoznałeś się z aktualnościami na XDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc nowym po prostu trzeba poświęcić tę godzinę czy dwie i poczytać trochę forum kilka wątków o alternatywnych systemach, instalacji, proste poradniki itp. Przynajmniej ja tak zaczynałem dzięki temu nie zadawałem niepotrzebnie banalnych pytań, na które było już mnóstwo odpowiedzi. Dopiero z taką podstawową wiedzą zabierasz się za modyfikacje be ryzyka uceglenia telefonu a i to dodam na moim przykładzie nie jest nic pewnego. 

 

Roger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin0218

Jeśli sam nie masz chęci i czasu na poświęcenie aby zdobyć odpowiednia wiedzę i śledzić co się dzieje w świecie alternatywnych systemów to porzuć ten pomysł i zainstaluj Global Developer który sam pobierze i zainstaluje najnowszą wersje bez twojej ingerencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
55 minut temu, JestemMortem napisał:

Przeniosłem się na chwilę na miuipolska (najnowsze), ale przeszkadza mi opóźniony dźwięk w aplikacjach (najlepiej słychać to w gierkach). Tak na oko (albo ucho) to jakieś 600-700ms.

A przy odtwarzaniu video też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

To mój drugi post. Chciałam zapytać o jasność wyświetlacza. Wcześniej była o tym dyskusja. Obecnie mam Samsung Galaxy S4 (posiadałam też S3). Jak się przedstawia jasność wyświetlacza tych telefonów w porównaniu z MiMax (chcę mieć jakieś porównanie)? Czy jest dużo ciemniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...