Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max/Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy


pikustbg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie, chciałbym kupić mi maxa, ale trafiłem na 2 aukcje i może ktoś wyjaśnić skąd aż taka różnica cen?

http://allegro.pl/xiaomi-mi-max-dual-lte-32gb-silver-srebrny-24h-i6655739256.html

http://allegro.pl/xiaomi-mi-max-silver-3-64gb-nowy-sd652-6-44-i6696935027.html

coś z tym drugim jest nie tak? Z tego co widzę procesor jest inny, legit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mitusm napisał:

Przy apexie nie widzę potrzeby. Mogę zmieć siatkę ikon ( w tej chwili 7x5) oraz ich rozmiar + setkę innych ustawień. Z czego najważniejsze pozbywam się na siłę upchanych wszystkich ikon na głównych pulpitach.

Mi tu chodzi bardziej o wielkość czcionki w aplikacjach.

@Reytgarr

Daj spokój z tymi aukcjami ten telefon nie jest wart takich pieniędzy,ktoś musiał by mocno być nieświadomy co kupuje żeby zapłacić tyle za telefon.

Zamów sobie na Aliexpress u naszego ulubionego sprzedawcy z wysyłką kurierską za 7,47$ (ochrona przed Vat 23%) i ciesz się że zaoszczędziłeś znaczną kwotę i nie dorabiaj takich sprzedawców.

Jeśli chcesz więcej szczegółów to zapraszam na PW. 

Dnia 3.02.2017 o 18:58, JestemMortem napisał:

Jakby ktoś chciał instalować kernel nebula v1 to na chwilę obecną, mimo wielu plusów, jest niestabilny. Wejście w jakąkolwiek galerię (sprawdzałem kilka ze sklepu) po kilku sekundach kończy się restartem telefonu. 

Na jakim systemie testowałeś?

@JestemMortem

Edytowane przez majdan12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wajs napisał:

Moim zdaniem, ta druga aukcja cenowo nie jest taka zła, Mi Max Pro za 1111 zł, wysyłka z Polski, bez czekania, zabawy z płatnościami, tylko ta gwarancja, jakaś "serwisowa".

Jeśli dla ciebie wiecznością jest czekanie 7-10 dni i chwila poświęcona na rejestracje na Aliexpress to możesz śmiało przepłacić,co tam parę stów w kieszeni mniej :)

Ale to nie temat zakupowy,wiec nie zaśmiecajmy go takimi pytaniami.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, ta druga aukcja cenowo nie jest taka zła, Mi Max Pro za 1111 zł, wysyłka z Polski, bez czekania, zabawy z płatnościami, tylko ta gwarancja, jakaś "serwisowa".

Na Ali płaci się w złotówkach przez przelewy24, transakcja analogiczna do Payu na Allegro. Przy tej cenie dolara aż żal w Chinach nie kupować. Dwie, dwie i pół stówki w kieszeni zostanie, a gwarancja u takiego Goldwaya pewniejsza niż pseudo serwisowa u Janusza

Wysłane z Lenovo P2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tpawel napisał:


Na Ali płaci się w złotówkach przez przelewy24, transakcja analogiczna do Payu na Allegro. Przy tej cenie dolara aż żal w Chinach nie kupować. Dwie, dwie i pół stówki w kieszeni zostanie, a gwarancja u takiego Goldwaya pewniejsza niż pseudo serwisowa u Janusza

Wysłane z Lenovo P2
 

Obecnie ceny u tego sprzedawcy skoczyły :) ale to w tym tygodniu będzie taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Damian799 napisał:

Mi w moim maxie siadła już bateria :( chyba wadliwa bo na mrozie się wyłącza, czujnik wariuje jak nie doładuje do pełna i wgl masakra, 4h-5h ekranu i siada. Orientuje się ktoś gdzie idzie kupić oryginalną wgl ?

Przypomniał mi się ten temat.

Oryginalną baterie to chyba można kupić tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Damian799 napisał:

Tylko rozwiązania problemu nie ma :( i pytanie czy to coś z telefonem czy tylko z baterią

Jeśli telefon wyłącza się na mrozie a mrozu nie ma bardzo mocnego to bateria jest wadliwa.

Jak parę lat temu byłem młodszy i były mocniejsze zimy,byłem często na dworze i nie było problemu z długim przebywaniem na mrozie z telefonem,żaden mi się nie wyłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Android 7. Telefon po aktualizacji jak nigdy do tej pory grzeje się (czytnik palca prawie, że parzy), nie chce się ładować przez quick charge - kilkadziesiąt minut i kilka procent. Gram w Hearthstone - gra się przycina jak nigdy wcześniej (prawdopodobnie z przegrzania włącza się throttling).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wczorajszy MIUI 7.2.9, nie widzę nowszego :\

Jeśli instalowałeś w czwartek w nocy lub piątek rano to masz pierwsze wydanie, jeśli instalowałeś w piątek po południu to masz drugie wydanie - poprawione.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też by mnie interesowała dokładność GPS bo chcę stosować Mi Maxa jako nawigację w autobusie.

Inne pytanie do posiadaczy: 

Jak się zachowuje ekran Xiaomi Mi Maxa, gdy patrzymy na niego w okularach z filtrem polaryzacyjnym? Czy ekran czernieje w trybie portretowym / horyzontalnym czy polaryzacja w okularach nie ma na niego żadnego wpływu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak GPS na Andku 7 na Mi Max? W wątku tygodniowym @Shadow2k3 wspomniał, że źle. Jak u innych?

Na 6.12.8 GPS łapał przy oknie na 7.2.9 widział tylko 1 satelitę, na dworze już było lepiej złapał fixa po ok. 2 minutach i trzymał na odcinku 1 kilometra i nie gubił sygnału. Ale tak na oko jakoś 1/4 gorzej niż na 6.12.8. Trzeba poczekać ja wróciłem na Antka 6.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...