Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max/Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy


pikustbg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, Kiyosumi napisał:

Dzięki, a orientujecie się może jak ten telefon działa w sieci Orange? LTE, połączenia - czy nie ma z tym żadnych problemów :)

Nie wiem jak Orange ale mając kartę SIM Virgin Mobile działa mi LTE T-Mobile,Play więc pewnie i Orange będzie działać.

Czy w dużej ilości przypadków LTE jest przeciążone do tego stopnia że 3G jest szybsze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw gdzie się wykorzystuje LTE? przecież 3G wystarczy do YT 1080p a tych filmików i tak dużo się nie obejrzy bo pakiety internetowe są bardzo małe.

Brawo !! To jest bardzo dobre pytanie. Też strasznie mnie to nurtuje. Jakież to ma znaczenie czy coś tam się ściągnie w minutę czy 45 sekund ? Nie mówię że LTE to zło czy coś ale forum pełne problemów z LTE, a niektórzy od LTE warunkują zakup.

Tapnięte z Lenovo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, zielonyBB napisał:

Brawo !! To jest bardzo dobre pytanie. Też strasznie mnie to nurtuje. Jakież to ma znaczenie czy coś tam się ściągnie w minutę czy 45 sekund ? Nie mówię że LTE to zło czy coś ale forum pełne problemów z LTE, a niektórzy od LTE warunkują zakup.

Tapnięte z Lenovo

Do Facebook używają LTE? :-D

Nawet jak by był pakiet internetu 1 TB to i tak by mi 3G wystarczyło nawet do 1080p 60fps.

Z LTE to jest jak z internetem światłowodowym gdzie ludzie kupują najdroższe pakiety do YT,Facebook.

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zielonyBB napisał:

Brawo !! To jest bardzo dobre pytanie. Też strasznie mnie to nurtuje. Jakież to ma znaczenie czy coś tam się ściągnie w minutę czy 45 sekund ? Nie mówię że LTE to zło czy coś ale forum pełne problemów z LTE, a niektórzy od LTE warunkują zakup.

U mnie lepiej bateria trzyma w LTE niż w 3G. Ale i tak "siedzę" głównie na 3G, bo jak mam telefon z LTE to zdarza się (czasami), że nie można się do mnie dodzwonić i nie dochodzą do mnie SMS-y.

Może to przez brak B20? (żart :) (albo i nie....:?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiyosumi romy w wersji Global i z MIUI 8 są tam wgrywane od kiedy tylko były dostępne z tego co wiem. Ja wersje PRO odebrałem 3 tygodnie temu z MIUI 7 tylko dlatego, że global MIUI 8 jest od tygodnia dwóch dopiero tak jak pisał to @Acid

Co do LTE mam Orange i umyślnie zmieniłem kartę SIM po 8 latach by korzystać z dobroci tego transferu. Brak LTE 800 odczujesz dopiero na wsiach itp. ale też nie do końca bo jak kolega @majdan12 piszę, ludzie i tak nie zauważają większej różnicy w prędkościach [-: Ale jednak jest to zawsze jakieś unowocześnienie i nie ma co się wypierać od tego. Nie jest to wyznacznik jakości ale jak można mieć lepiej to dlaczego by nie [-: 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2016 o 20:23, gacekp napisał:

Witam, na ibuygou.com aktualnie brak wersji 4/128. Piszą, iż jedynie można zamówić pre-order i że wyślą po ok 10 dniach jak będą mieć.

Pytanie tylko czy dalej będą je mieć?

Pozdrawiam

To może tu:

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi-Max-Mimax-6-44-4850mAh-Mobile-Phone-Snapdragon-652-Hexa-Core-1920x1080P-3GB/311331_32719969124.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, thekonrab napisał:

Przeczytałem cały temat i znalazłem informacje co by mi max obsługiwał szybkie ładowanie. Ktoś to sprawdził i może podzielić się spostrzeżeniami?  

Ja osobiście nie sprawdzałem ale jest trochę testów i faktycznie Mi Max (Snapdragon 650) obsługuje QC (szybkie ładowanie).

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi, czy chcąc kupić Mi Maxa 3/32 z Polski/polskiej dystrybucji, warto zainteresować się tą ofertą: http://m.emag.pl/telefon-xiaomi-mi-max-32gb-srebrny-lte-b20-800mhz-rom-w-wersji-global-ota-polska-dystrybucja-gw-24-miesiace-realizowana-w-polsce-xm-max-32-ce-sr/pd/DCBVV2BBM/ z tego co zdążyłem zauważyć, emag to dawne agito ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kiyosumi napisał:

Podpowiedzcie mi, czy chcąc kupić Mi Maxa 3/32 z Polski/polskiej dystrybucji, warto zainteresować się tą ofertą: http://m.emag.pl/telefon-xiaomi-mi-max-32gb-srebrny-lte-b20-800mhz-rom-w-wersji-global-ota-polska-dystrybucja-gw-24-miesiace-realizowana-w-polsce-xm-max-32-ce-sr/pd/DCBVV2BBM/ z tego co zdążyłem zauważyć, emag to dawne agito ;-)

To nagle istnieje wersja Mi MAX z LTE B20? Czy to na pewno jest prawdziwa informacja?

Inna rzecz - czy eMag został oficjalnym partnerem ABC Data, że pisze o "polskiej dystrybucji"? Pytam, bo nie wiem (nie sugeruję, że nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiyosumi napisał:

Kurcze, właśnie dzisiaj znalazłem te ofertę i sam się nad tym zastanawiam, dlatego postanowiłem, że napiszę tutaj - czegoś się dowiem;-) z informacji znalezionych w necie dowiedziałem się, że emag jest partnerem CK mediatora

Wszystko wskazuje na to, że opis na stronie sklepu jest przekłamany i ten model nie ma LTE B20 (nie żeby to była jakaś wielka wada, no ale...).

Edytowane przez latet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smoku tak jak kolega @Redmi2 napisał musisz mieć zaznaczone ww opcję. Ale tak samo jak kolega @Xanth za wygaszanie odpowiada coś więcej po za zaklejonym czujnikiem zbliżeniowym [-: Nie znam się ale działa to tylko z oryginalnym (bądź też kompatybilnym) "Xiaomi Mi Max Smart Leather Protective Flip Cover Case with Window Vision" - zakrywając dłonią ekran przy uruchomionej tej opcji słuchawka nie reaguje jak na futerał, natomiast jak założysz futerał... już działa [-:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, KLIFord napisał:

@smoku tak jak kolega @Redmi2 napisał musisz mieć zaznaczone ww opcję. Ale tak samo jak kolega @Xanth za wygaszanie odpowiada coś więcej po za zaklejonym czujnikiem zbliżeniowym [-: Nie znam się ale działa to tylko z oryginalnym (bądź też kompatybilnym) "Xiaomi Mi Max Smart Leather Protective Flip Cover Case with Window Vision" - zakrywając dłonią ekran przy uruchomionej tej opcji słuchawka nie reaguje jak na futerał, natomiast jak założysz futerał... już działa [-:

czyli wystarczy kupic ori futerał ? i będzie działało na bank ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie aze.com jest info że w tel. jest juz wersja 8 z pl. Jak to teraz w mimaxie wyglada? Nie trzeba się bawić we wgrywanie oprogramowania? Wychodzi już wersja gotowa do użytku od razu po wyjęciu z pudełka? Normalnie w zestawie brakuje ładowarki do qc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Mam maxa od trzzech dni od razu po zakupie miałem aktualkę,którą zrobiłem.Wyświetla mi wersję systemu: 

MIUI 8 Global 6.11.3| Beta.Co to jest za rom.Mamy już stable,a u mnie jest jakby Beta.Możecie mi pomóc wyjaśnić?A teraz aktualizuję do 6.11.10

Edytowane przez maszkara72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...