Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max/Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy


pikustbg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby była naklejona wersja tego szkła całą przezroczysta lub biała to można rzec że jest idealne. Spod wersji złotej przebija białe ale i tak jest to super szkiełko. 

szkło to szkło nie pokryje w 100% ekranu, jak komuś przeszkadzają mikrometrowe szczeliny niech nic nie nakleja, wtedy będzie idealnie.

Edytowane przez Retro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest kolejny błąd. W zasadzie to jakaś anomalia. Telefon podczas pisania, sam zmienia znaki czy litery, np. Pisze mama, to zamiast "a" telefon robi "ą", zamiast litery "r" robi się 4 itd itd. O co chodzi. Bardzo to denerwuje. Wszystko zaczęło się jakoś zmieniać na niekorzyść po wgraniu mi 8 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja naprawiona. Zmieniłem klawiature na normalną Qwerty i jest w porządku. Przy motywach klawiatura po postu wariuje. Non stop mam problem z Facebookiem, który pomimo bardzo dobrego WI FI, pokazuje komunikat o brak połączenia..
Ponadto macie jakieś naprawdę godne aplikacje, gry aby zabić czas w robocie czy w domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trek96 napisał:

Sytuacja naprawiona. Zmieniłem klawiature na normalną Qwerty i jest w porządku. Przy motywach klawiatura po postu wariuje. Non stop mam problem z Facebookiem, który pomimo bardzo dobrego WI FI, pokazuje komunikat o brak połączenia..
Ponadto macie jakieś naprawdę godne aplikacje, gry aby zabić czas w robocie czy w domu ?

Co to za ciekawa praca że masz czas na zabicie czasu ?

Na Mi Max to można oglądać filmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, trek96 napisał:

Dobra, jest kolejny błąd. W zasadzie to jakaś anomalia. Telefon podczas pisania, sam zmienia znaki czy litery, np. Pisze mama, to zamiast "a" telefon robi "ą", zamiast litery "r" robi się 4 itd itd. O co chodzi. Bardzo to denerwuje. Wszystko zaczęło się jakoś zmieniać na niekorzyść po wgraniu mi 8 :/

Spróbuj przywrócić telefon do ustawień fabrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Która wersja Mi Max jest najpopularniejsza i jak z romami do poszczególnych wersji.3/64 mnie interesuje,ale 4/128 też jest brana pod uwagę.Mi Max Pro to wersja 4/128 czy wesrje z snapem 652.Wyjasni ktoś?

Edytowane przez matiin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie muszę kupować folii. Miła Pani z 3MK skontaktowała się z ich działem projektowym i napisała mi to:

"(...) Skontaktowałam się jednak z naszym Działem Projektowania i uzyskałam informację, że w tym modelu jest tak mały promień zaokrąglenia, że technologicznie nie jest możliwe by folia prawidłowo przylegała do tak małej powierzchni styku. W związku z tym w tym miejscu pozostawiony został mały margines błędu, aby materiał na całości przylegał odpowiednio. (...)".

Wyszło na moje. Nawet folia ARC pokrywa ekran tylko do zaokrągleń. :)

Dyskusja zakończona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz pytanie odnośnie Google Plus. Macie problem z pobieraniem gier ? Mam na myśli sytuację, że po wpisaniu w wyszukiwarkę np. Dead Trigger gra nie jest widoczna w wyszukiwarce. Jak już ją znajdę nie przez aplikację a przez wyszukiwarkę to "aplikacja nie jest zgodna z urządzeniem". Android 6.0 a aplikacja nie jest zgodna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, trek96 napisał:

Siemka, pojawia się u mnie problem z GPS. Wszelkie aplikacje typu endomondo i stracą tracą zasięg gps po minucie gdy zablokuje ekran. Wszelkie opcje oszczędzania energii wyłączone. Jakie opcje ?

Masz założoną kłódkę na aplikacje? 

Czy klikasz w przycisk trzy poziome kreski i przeciągasz ikonę aplikacji aż pokaże się kłódka i sprawdź teraz jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2016 o 19:18, meleager napisał:

Sprawa jest prozaiczna - trzeba udzielić zezwolenia na działanie w tle gps dla aplikacji Endomondo, w innym wypadku faktycznie gps się wyłącza po chwili. Sprawdziłem - działa na mi max.

Sprawa jest absurdalna, wszelkie tego typu działania mają moją zgodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2016 o 11:25, majdan12 napisał:

Jak wasze czasy pracy na baterii?

Ja sobie chwale czas pracy na baterii na Xiaomi.eu z 1 września 2016.

Nawet nie mam kiedy sprawdzić czy uda się jednego dnia rozładować telefon przeglądając internet :)

Da się rozładować. U mnie trzyma mam 1dzien przy używaniu  non stop. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Redmi2 napisał:

Najwidoczniej nie umiesz uzywac tel skoro takie problemy masz. Ja na swoim mi mac a dziewczyna na swoin nie mamy problemu.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Czyli jeżeli telefon leży nieużywany przez 3 h i zjada cała baterie w tym czasie i jest gorący to nie umiem używać telefonu ? Dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trek96 napisał:

Czyli jeżeli telefon leży nieużywany przez 3 h i zjada cała baterie w tym czasie i jest gorący to nie umiem używać telefonu ? Dziwne

Nie wiem, ale z pewnością nie umiesz opisać tego problemu rzeczowo.

Czy zrobiłeś reboot i problem jest nadal?

Co pokazują statystyki zużycia baterii?

Co pokazuje jakiś menedżer zadań, który wyświetla aktualne procesy i ich apetyt na CPU/RAM?

Co pokazuje Wake Lock Detector?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi-Max-6-44-4850mAh-Mobile-Phone-Snapdragon-650-Hexa-Core-3GB-RAM-32GB/311331_32674366041.html

Tu jest MiMax podpisany jako Prime, To jest normalna wersja 3/32 czy jest w czymś od niej gorszy?

Brał ktoś już z tego linku? Jest jakakolwiek gwarancja? Odblokowanie BL gwarantuje utratę gwarancji u tego sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lexarr napisał:

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi-Max-6-44-4850mAh-Mobile-Phone-Snapdragon-650-Hexa-Core-3GB-RAM-32GB/311331_32674366041.html

Tu jest MiMax podpisany jako Prime, To jest normalna wersja 3/32 czy jest w czymś od niej gorszy?

Brał ktoś już z tego linku? Jest jakakolwiek gwarancja? Odblokowanie BL gwarantuje utratę gwarancji u tego sprzedawcy?

''Prime'' z tego co wiem to dopisek stworzony przez sprzedawców.

Nie kupowałem z tego adresu tej wersji,ale kupował Mi Max w tym sklepie i kilka innych modeli i było wszytko tak jak należy.

Odnośnie gwarancji 

https://www.aliexpress.com/store/product/Warranty/311331_1672699638.html

Znajdź punkt 7. Feedback

Odblokowanie Bootloader nie oznacza utratę gwarancji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...