Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max/Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy


pikustbg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwilą, Redmi2 napisał:

Nie mozliwe, od msc ma za 20$ dla mi maxa, dla mniejszych ma 16$(cena sprawdzana codzinnie bo polowalem dla siostry)

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

No mogę się na wszytko przysiąść że było 60 zł,jeszcze sobie wczoraj myślałem że to dobra nawet oferta jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Redmi2 napisał:

Od msc jest ta cena, wczoraj na bank nie bylo w takiej cenie jak 16$ dla mi maxa.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Teraz,to się tak zastanowiłem i może to była cena na Redmi Note 3 Pro,późno było jak to sprawdzałem.

W tym tygodniu chciałbym zamówić Mi Max (2 GB RAM)

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2016 o 13:12, majdan12 napisał:

Napisałeś że nie widzisz różnicy w Mi Max (2 GB RAM) a (3 GB RAM) w wyświetlaczach,więc możesz też zapewnić mnie że Mi Max (2 GB RAM) nie ma problemów z pracą ? jeśli chodzi o multi tasking ?

co? od kiedy mi max jest wersja 2gb Ram ? bo jest tylko 3gb-32 wew, 3gb- 64 wew i 4gb- 120 wew ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak będzie wyglądała sytuacja w wersji 2gb ramu ale jeżeli chodzi o 3gb to do dyspozycji mam tylko 1.8 z czego szybko robi się 900 mb wolnego ramu. Z pamięcią wewnętrzną też są czary bo zamiast 32 jest 24 po, a w ustawieniach napisane 32. Czekam na zgodę od MyFrienda - mija już 5 dzień i jak na razie nic - aby wgrać Miui 8 i może będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, trek96 napisał:

Nie wiem jak będzie wyglądała sytuacja w wersji 2gb ramu ale jeżeli chodzi o 3gb to do dyspozycji mam tylko 1.8 z czego szybko robi się 900 mb wolnego ramu. Z pamięcią wewnętrzną też są czary bo zamiast 32 jest 24 po, a w ustawieniach napisane 32. Czekam na zgodę od MyFrienda - mija już 5 dzień i jak na razie nic - aby wgrać Miui 8 i może będzie lepiej.

To że nie masz do dyspozycji na swoje prywatne pliki 32 GB to normalna zjawisko.

Ja mając Redmi Note 2 (2 GB RAM) i Mi Note (3 GB RAM) nie widziałem różnicy w swoim użytkowaniu na MIUI Polska 7.

Edytowane przez majdan12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2016 o 14:10, Redmi2 napisał:

 

 

Jak nie dostaniesz vat.

Ja zaplacilem ostatnio 720zl za 2/16 plus za eu express prawie 80zl i wyszlo coś kolo 800zł

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Cześć, a jaką wersję MIUI mają te 2/16 Mi Maxy u goldway'a? 7 czy 8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redmi2 napisał:

Przerobiony, wiec nie wiadomo.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Do mnie przyjdzie kolejny 2/16 w poniedzialek :-) tez od goldiego :-)

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Ja jeszcze tylko chciałbym mieć możliwość zakupienia etui S-Line/X-Line ale nie produkują na ten model,i zostaje mi korzystanie z tego gratisowego etui które dodaje sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

Ja musze swojej lubej zamowic jakis, bo jak narazie pare miechow nosi i bez silikonu,etui ani szkla :-) siostra tez :-)

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Ale nic ciekawego nie ma,bo są te etui połączenie gumy i plastiku ale jak wiemy plastik pęka,i też przy takim telefonie trzeba uważać z grubością etui :)

W odpowiednim dziale zamieściłem dwa adresy do ciekawych etui.

Edytowane przez majdan12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tpawel napisał:

Zyska to że może się okazać że we wrześniu będzie już jakiś mi max pro:) a zwykły mi max będzie już przestarzały :D

Ale co oni by tam zamontowali ? jak by był procesor mocniejszy to już by pewnie bardzo się zbliżył do Mi5 i jego cena by musiała spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Redmi2 napisał:

Poleci ktoś na ali jakieś dobre szkło na miaxa co się nie odklei? I jakis lepszy silikon/backcase?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

A takie jak ja zamówiłem ?

Podałem adres w dziale ''Akcesoria''

Szukałem trochę czasu i nic lepszego nie widziałem niż to co zamówiłem.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to przesiadki z 4 na 6.44. Ja jestem przyzwyczajony do noszenia dużych rzeczy przy sobie , "if u know what i mean" hahah
A na poważnie zależy jak duże masz dłonie. Ja jestem w stanie obsługiwać telefon jedną dłonią, a w robocie się ze mnie śmieją, że powinienem kupić sobie sakwe na moją "patelnie", czy też "paletkę do ping ponga " :D 
A co do czekania, to będziesz tak czekał i zdecydujesz się na coś innego. Ja miałem brać SGN 4/5 a przypadkowo trafiłem na MI Maxa i wybór padł od razu. ;)
Również szukam folii, jak ktoś znajdzie i będzie zamawiał to niech da znać. Jeżeli będzie brał z Allie to weźmiemy razem, bo nie mam tam konta ;/

Edytowane przez trek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, inna kwestia. Po wgraniu Miui 8 telefon wytrzymał dwa dnia. Fajnie pięknie ale w ciągu 4 godzin naładowany został tylko do 35 %, gdzie przed wgraniem 8, w 4/godziny było 100%. Co jest pięć ?!

Druga kwestia to klawiatura. Jak wyłączyć wibrację przy pisaniu i przywrócić emotki, czytaj naklejki.

Czy telefon podczas korzystanie z Facebook za pomocą Wi-Fi pokazuję wam czasami że nie można nawiązać połączenia ?

Edytowane przez trek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Redmi2 napisał:

Ladowarka mi max to zwyk.la.2A 5V wiec dosc dlugo bedzie ladowala, mysle ze 4-5h.

Co do klawiatury to w dodatkowe ustawienia- jezy i klawiatury i tam masz na dole . Wchodzisz w google i tam gdzies.

Ja uzywam xperii z paczki miuipolska

9dcdd0512c875303f5681a53e66d24ab.jpg

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Czemu masz po angielsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Redmi2 napisał:

Ja musze zamowic ze 2 szkla na mi maxa.

Dzis zakupilem karte sd Hc u1 firmy pny o pojemnosci 32GB do mi maxa.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Ja sobie odpuściłem zakup szkła,bo to trzeba szukać i znaleźć takie które będzie dobrze docięte,nie będzie się brudzić łatwo,palec będzie dobrze się ślizgał po szkle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...