Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Max/Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy


pikustbg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z drugiej strony taki duży telefon łatwiej będzie upuścić i takie szkło hartowane zawsze można sobie nakleić,dużo to nie kosztuje ale przy Mi Max to i chyba już bym pomyślał o szkle :) moim największym telefonem był Mi Note 5.7'' cali i nie było potrzeby naklejania szkła bo telefon idealnie leżał w dłoni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pikustbg napisał:

Mnie bardziej interesowałaby wsuwka, ale nigdzie nie mogę znaleźć pod tak duży telefon. Ten sam problem mam z etui na rower, wszystkie jakie widziałem były pod maksymalnie 6 cali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, polozu napisał:

Mnie bardziej interesowałaby wsuwka, ale nigdzie nie mogę znaleźć pod tak duży telefon. Ten sam problem mam z etui na rower, wszystkie jakie widziałem były pod maksymalnie 6 cali 

Daj sobie spokój z etui skórzanym typu wsuwka,miałem na telefonie 5'' cali i 5.5'' cali i mając ten większy telefon w kieszeni włożony w etui skórzane to bardzo się źle komponowało,ja się boje pomyśleć co by było jak byś miał na Mi Max takie etui,już do żadnej kieszeni nie włoży się telefonu 

I też samo używanie telefonu z wsuwką jest uciążliwe,bo mając telefon gdzie dostajemy co jakiś czas powiadomienia to bardzo ciężko jest tak co jakiś czas wysuwać i wsuwać ten telefon w etui

Wsuwka jest dobra dla kogoś kto 3-4 razy dziennie patrzy na telefon i nie musi kilka razy w ciągu godziny telefonu używać aby na wiadomość odpisać 

Nałóż na telefon zwykłe silikonowe etui i będzie ochrona i szybkość używania telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.......

Na Mi Max, z tego co widzę, jest tylko chiński ROM stable 7.3.15.0 (nie ma nawet ROMów fastboot). Domyślam się, że nie ma języka polskiego, ale czy jest polska lokalizacja w konfiguratorze?

Poza tym, jak to-to się sprawdza? Chodzi mi głównie o kwestię baterii i dźwięku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2016 o 14:54, pikustbg napisał:

Zamówiłem na allegro. Powiem że porażka. Jest dużo za małe. Także może któreś z alie będzie lepsze.

Może jak ktoś ma jeszcze tą fabryczną "folię" zagadać do 3mk czy na jej podstawie nie zrobią matowej folii do Mi Maxa. Niby można u nich zamówić na wymiar ale dobrze jakby mieli "wzór". Mam ich matowe folie na 2 telefonach i to fajna rzecz na dworze w słońcu (brak refleksów). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, notsure napisał:

Może jak ktoś ma jeszcze tą fabryczną "folię" zagadać do 3mk czy na jej podstawie nie zrobią matowej folii do Mi Maxa. Niby można u nich zamówić na wymiar ale dobrze jakby mieli "wzór". Mam ich matowe folie na 2 telefonach i to fajna rzecz na dworze w słońcu (brak refleksów). 

@Pirzu Chyba kiedyś do 3MK wysłał Xiaomi Mi Note i oni zrobili folie na wymiar,z tego co czytałem jest w posiadaniu Xiaomi Mi Max 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Redmi2 napisał:

Panowie czy wyszła wersja mi maxa 2/16? Koleżanka wypatrzyła u goldiego. Ale mnie to dziwi. Nikt inny nigdy nie pokazywał takiej wersji. Jak kupowałem swojej połówce to 32GB była najmniejsza pojemność.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Chyba coś nie teges. Ja też kojarzę najmniejszą pojemność 32GB. Może jakiś błąd w opisie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tabletowo.pl/2016/06/17/xiaomi-uwaza-ze-mi-max-dostepny-jest-w-zbyt-malej-liczbie-wariantow-szykuje-wiec-kolejny/

http://www.gsmarena.com/leak_reveals_2gb_16gb_variant_of_xiaomis_mi_max-news-18902.php

Jeszcze w przeciekach przed prezentacją pisali o wersji 2GB ram. Może wyszła z opóźnieniem bo nie mieli takich wersji przygotowanych w dostatecznej ilości.

Z drugiej strony nie wiem czy to trochę nie za mało ram na dzisiejszego androida ?

 

Edytowane przez notsure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2016 o 15:31, polozu napisał:

ja dzis zamowilem sobie 2 sztuki biala i gold jak dojda moge sie podzielic wrazeniami 

 

Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2016 o 14:54, pikustbg napisał:

Zamówiłem na allegro. Powiem że porażka. Jest dużo za małe. Także może któreś z alie będzie lepsze.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Ja kupilem szklo z tej aukcji http://allegro.pl/xiaomi-mi-max-etui-obudowa-pokrowiec-szklo-9h-i6232171680.html

okazalo sie duzo za male.

 

IMG_20160621_135619.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawilem ostrzezenie o tej firmie jest w ogolnych - mozesz tam wkleic tez swoje zdjecie bo ta firma to oszusci , pomimo informacji jaka wstawilem w komentarzu dalej tym badziewiem handluja

 

MobileCases (78873)  omnie.gif company_icon.gif (Sprzedający) Neutralny 23 cze 2016, 13:17 6242177977 - Odpowiedz pokaż
Kupujący otrzymał prawidłowy produkt, a mimo to oskarża nas o błędne wysłanie towaru. Niestety, Pan nie rozumie na czym problem mimo dokładnego wytłumaczenia z naszej strony.
Niestety towar niezgodny z opisem.Szkło ewidentnie nie pasuje do tego modelu Xiaomi Mi Max - jest za wąskie o ponad 0.5 cm Czekam tylko czy sprzedawca usunie pozostale aukcje tego towaru czy niestety będzie go sprzedawał ze szkoda dla kupujacych
Neutralny, 22 cze 2016, 14:06
Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam inspiracji a właściwie przekonania iż Mi Max może być dla mnie. Szukam dużego telefonu do zastosowań "codziennych" bez gier , do tej pory miałem 5.7 cala ale wolałbym ciut większy. Teraz pytania jeśli pozwolicie :

1. Oprogramowanie - nie wiem jeszcze gdzie zakupie ale musi być google play i googlowskie aplikacje - nie ma z tym problemu ?

2. Język polski dobrze by było aby był ale w ostateczności eng też mógłbym przełknąć.

3. Wyświetlacz - czy w słoneczne dni jest w miarę widoczny ? Jaka jest jego jasność tak " na oko "

4. Zdjęcia rozumiem że nie są rewelacyjne ale czy jest aż tak źle? Gdzieś mogę obejrzeć jakies "prawdziwe" fotki nie testowe ?

Rozumiem ze dioda powiadomień jest z przodu bo nie mogę jednoznacznie tego potwierdzić?

 

Bardzo z góry dziękuje za sugestie i odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.oprogramowanie na dzien dobry do zmiany czyli trzeba odblokowac bootloader

2.romik ze strony miui i masz polski najwyzszej jakosci w przeciwienstwie do  wgrywanego przez sprowadzajacych - sam to cwiczylem ale dalem rade z pomoca Redmi 2 za co wielkie dzieki

3. dajesz na maksa i wg mnie widac dobrze

4 co do zdjec to osobiste odczucia, do robienia zdjec sa aparaty fotograficzne a te w telefonie to wg mnie zabawka

tak wyszly dzisijesze moje zdjecia :P z reklamacji mleka czekoladowego danona 

robione poprostu tak na szybko bez zadnych cudaczen z ustawieniami 

jakosc zdjeci z ustawien - normalna bo sa 3 ustawienia niska,normalna ,bardzo dobra

 

IMG_20160624_095421.jpg

IMG_20160624_095441.jpg

IMG_20160624_095449.jpg

IMG_20160624_100826.jpg

Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje - zdjęcia na pierwszy rzut oka wydają się dla mnie zupełnie wystarczajace.

Pytanie o wbudowanego klienta poczty - czy działa poczta w trybie push ?

Czy sprawdzał ktoś z Was jak działa GPS i nie ma problemów przy Endomondo - bo tez czasem potrzebuję.

O odblokowaniu już troszke czytałem - wiem ze trzeba wysłać prośbę ale myślę ze to ogarnę a może znajdzie się ktoś do pomocy - będe pytał napewno jeśli tylko się zdecyduje na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...