Skocz do zawartości

D3fekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałem Mi4 LTE CT i według instrukcji przez Fastboot zainstalowałem Androida 6.5.26 dla CT, potem wyczyściłem cache, wrzuciłem przez "Update" MIUIPolska w .zip, no i pojawił się problem - mój telefon nie posiada IMEI, oraz nie czyta karty SIM. Szukałem w internecie rozwiązania - nie znalazłem nic, bo nie zrobiłem backupu, w żadnej instrukcji którą czytałem nie było o tym słowa.
Wiem - zepsułem telefon, tylko pytanie - czy jest opcja bym naprawił to sam (z waszą pomocą, za którą będę bardzo wdzięczny), czy może muszę znaleźć serwis, który by mi w tym pomógł?
Czy po prostu to koniec tego telefonu i mogę pomarzyć o naprawie?... :-(
Z góry za wszelką pomoc dziękuję z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałem już 2 razy po tym błędzie i nadal nic, ale może po prostu robię coś nie tak.

Pobrałem "cancro_lte_ct_images_6.5.26_20160516.0000.22_6.0_cn_0b20ab9d46", w telefonie włączyłem Debugowanie USB i Fastboot, poszukałem folderu "images", wybrałem go, potem "refresh", wybrałem urządzenie no i "Flash", potem VolUp+Power, clear cache, ale nadal to samo. 

Powinienem zrobić coś jeszcze/inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję dzisiaj/jutro i od razu dam znać, jeśli się uda to postaram się jakoś odwdzięczyć! :)

@Edit

W efekcie próbowałem z EFS i QPST i nic to nie dało... Jakieś pomysły? :/

Edytowane przez D3fekt
Próby zawiodły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@newelco podesłał mi ten temat LINK, sprawdziłem i wywala mi błąd, że partycja jest chroniona przed zapisem, jak to obejść?
(Screen z adb w załączniku)

@Edit: Nie chcę nic zepsuć bardziej - "adb root" a potem "fastboot erase modemst1" i "fastboot erase modemst2" powinno zadziałać?

@Edit2: adb root nie działa, co począć by mieć dostęp do "zdalnej partycji"?

Blad fastboot.JPG

adb root.JPG

@Edit3: Pan z lokalnego serwisu zaproponował 70 zł za "naprawę softu" z wgraniem fabrycznego IMEI, itd. cena w porządku?

Edytowane przez D3fekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...