Skocz do zawartości

Koszulki MIUI - pomysły / propozycje


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli realizujemy zamierzone od dawna projekty. O koszulkach pisaliśmy na FB już pewien czas temu, ale dopiero teraz możemy się za nie zabrać na poważnie. Przedstawiam Wam dwa bardzo wstępne projekty koszulek - o ile przy grafice raczej póki co zostaniemy, o tyle na pomysły dotyczące haseł jak najbardziej czekamy. Zbierzemy tutaj pomysły, a potem zrobimy ankietę.

post-2-13980030799632_thumb.jpg

Uprzedzając pytania co do cen - postaramy się zrobić to jak najtaniej, na pewno nie będzie to jakaś wygórowana kwota typu 100zł... Ale na chwilę obecną jeszcze nie podamy Wam końcowej ceny wraz z wysyłką. Osobiście uważam, że lepiej będzie zapłacić powiedzmy 10 / 20 zł więcej, ale zrobić je z lepszego materiału niż przeciętnie sprzedawane w ten sposób koszulki.

Czekamy na Wasze pomysły dotyczące haseł

:) Liczymy na coś kreatywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną może z samym napisem MIUI, bez serduszka - bo to takie dziewczyńskie trochę :/. Ewentualnie tego pokemona pomniejszyć trochę i dać obok napisu, bo fajny jest.

Pod napisem można dopisać jeszcze mniejszą czcionką coś w rodzaju, z postu wyżej "Coś więcej niż Android", czy jakiś inny slogan typu "MIUI Os - You can touch tomorrow today" aby dla laika było wiadomo co to MIUI.

Duży prosty napis MIUI tylko np napisany w pionie i nie na środku tylko z boku koszulki też mógłby być fajny, a na piersi małe logo pokemona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną może z samym napisem MIUI, bez serduszka - bo to takie dziewczyńskie trochę :/. Ewentualnie tego pokemona pomniejszyć trochę i dać obok napisu, bo fajny jest.
]

Co do tego serduszka to nie jest dziewczyńskie, bo to coś w stylu "I love MIUI" - a po za tym jak są koszulki np. I <3 NY to też są dziewczyńskie? Bo mi sie nie wydaje :D

I to nie pokemon xD To jest MITU :P

-- 18 paź 2013, o 16:03 --

A z nudów zrobiłem swój projekt koszulki :P Być może trochę ostry, ale jak kto woli :)

zwgf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie pokemon xD To jest MITU :P

No właśnie nie mogłem sobie przypomnieć jak się nazywa, sorry za tego pokemona.

Wg mnie każda koszulka z serduszkiem jest niemęska :D,

no i jak już iOS nienawidzimy, to Windows Phone OS też powinniśmy, aby było sprawiedliwie :lol:

Np. MITU stoi na zgliszczach usypanych z logo iOS i WP8 a w uniesionej ręce trzyma flagę z napisem MIUI - taki mój pomysł na koszulkę, aby offtopa nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jak wstanę to jest lepiej, ale nie zmienia to faktu że jak na mnie to mogła by być mniejsza.

Po samej rozpisce byłem między wymiarami (:D) to wziąłem ten większy, który i tak miał być wymiarowo minimalnie mniejszy jak inna moja koszulka z "bazą" Stedman Classic, a okazało się że jest jeszcze większa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...