Recommended Posts

Planuję zrobić zakupy w sklepie IBG i chciałbym Was zapytać o poradę. Chcę uniknąć VATu. W takim wypadku jak na obrazku muszę wykupować dodatkowe ubezpieczenie od VATu ?

redmi.png

Edited by Materius1994

Cytat

All prices of products displayed in our EU Direct category will show Exclusive and Inclusive of VAT totals at 21% (Set by Spanish Government)

Czyli jakby już do tego był doliczony VAT w cenie? Dobrze to rozumiem? Jeśli tak to drugi raz już nie doliczą.

• Sad 1

Witajcie

Czy jest jakiś kupon na Xiaomi Redmi Note 5 4GB RAM 64GB. Wbijam DEC16 i cena się obniża ale wyskakuje okienko że już kod wygasł. Jak to jest?

Pozdrawiam

Dnia 5.06.2016 o 15:13, rubson napisał:

Witajcie! W tym przypiętym wątku, wrzucam odświeżoną listę kuponów na najpopularniejsze modele Xiaomi dostępne na www.ibuygou.com !

serwis xiaomi pl gwarancja 2 lata.jpg

Jak się ma zapis mówiący, że wszystkie tel Xiaomi z ibg mają 2 lata gwarancji w EU do tego, że przy niektórych pozycjach mamy napisane tak:

1 Year Warranty in China (Free of Charge) - i nie są to modele wykluczone z opisywanej gwarancji

• Like 1
  • Sad 1

Dnia 1.06.2018 o 12:21, bartaspoz napisał:

Jak się ma zapis mówiący, że wszystkie tel Xiaomi z ibg mają 2 lata gwarancji w EU do tego, że przy niektórych pozycjach mamy napisane tak:

1 Year Warranty in China (Free of Charge) - i nie są to modele wykluczone z opisywanej gwarancji

@rubson jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie? Jakoś pustkami wieje...

• Like 1

4 godziny temu, dzidexx napisał:

W sklepie przy kazdym modelu masz opis gwarancji.

Nie wszystkie mają 2 lata w EU.

@bartaspoz

Tak to wygląda biorąc na logikę. W takim razie zacytowany post z pierwszej strony mówi nieprawdę, albo co najmniej wprowadza w duży blad. Przekreślone są wcześniejsze zdania, które warunkowały i różnicowały które telefony mają, a które nie mają 2 lat gwarancji w EU. Ostatnie zdanie jasno wskazuje na wszystkie telefony, a odnośnik do regulaminu prowadzi do tekstu, który wskazuje na wyłączenie bodajże 3 modeli, a zdecydowanie więcej ma w tej chwili info o 1 roku gwarancji w ChRL. @rubson wg mnie wymaga to jasnego opisu, sam się prawie skusiłem na tel, bo myślałem, że ma gwarancje w EU, a jednak nie ma.

22 godziny temu, MD13 napisał:

hej szykują się jakieś kupony ??

Odpusc ten sklep. 
Ceny takie sobie, brak ubezpieczenia/ochrony od VAT powoduje ze wychodzi podobnie cenowo jak w Polsce z 24m gwarancji w kraju. 

3 godziny temu, PurpleHaze napisał:

Odpusc ten sklep. 
Ceny takie sobie, brak ubezpieczenia/ochrony od VAT powoduje ze wychodzi podobnie cenowo jak w Polsce z 24m gwarancji w kraju. 

czyli się pogorszyło. Szkoda :( bo tam trochę fonów kupiłem.

3 godziny temu, MD13 napisał:

czyli się pogorszyło. Szkoda :( bo tam trochę fonów kupiłem.

Od jakiegos czasu tam juz przestalo byc fajnie i konkurencyjne wzgledem europejskiej dystrybucji.
Oni poszli troche w dol z cenami, ale usuneli wysylki non-vat, czy tez ubezpieczenie od nich. Ceny nadal nie sa na poziomie gearbest czy banggood (o ali nie wspominajac), ale dokladajac do tego spore ryzyko ovatowania, okazuje sie ze niewiele drozej jest w Polsce.