Skocz do zawartości

rubson

Rekomendowane odpowiedzi

Kupony zaktualizowane dnia 25.09.2017
Również informacja o gwarancji produktów dostępnych w magazynie EU.
Wszystko w pierwszym poście!

W razie chęci zakupu kilku urządzeń i otrzymania combo zniżki, piszcie na PW albo lepiej na fb.com/ibuygoupoland :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.11.2017 o 15:05, Kostrzak napisał:

Udało się komuś może znaleźć kody na Mi6 ? Widzę, że kilka dni temu cena wyjściowa spadła o te jakieś 15-20$ i teraz kody przestały działać.

MIIBG2017 - Kod na Mi 6 z magazynu EU

Edytowane przez Barbiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2017 o 16:54, Dax13 napisał:

Jest aktywny jakiś kod jak kiedyś typu - 5$ na zamówienie powyżej 100$?

Jest kupon 10 USD na zakupy powyżej 199 USD. Żeby go zobaczyć, musisz mieć konto i zalogować się do sklepu.

Druga linia po prawej stronie jest znaczek:

Bez tytułu.png

Po kliknięciu wyświetli Ci kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lecą trochę w kulki z tymi kuponami, bo tak mieszają cenami, żeby i tak za korzystnie nie było. Przykładowo taki Redmi 4X, cena przed świętami 146$ (nie pamiętam czy jakiś kupon na to działał, być może ten uniwersalny na 7$). Od świąt do nowego roku cena spadła do 140$, ale kupony nie działały. Teraz cena znowu wskoczyła na 146, więc nawet jak łaskawie dadzą kupon na 5$ czy 7$, to wyjdzie na to samo. Czasem nie warto czekać na te kupony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy czekać na te kupony czy kupować. Boje się ,że jak będą kupony to albo cena będzie jak teraz ( tak jak to piszecie) albo kupony nie będą działać jak to jest teraz.

 

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internetach można aktualnie znaleźć kupon zniżkowy na Redmi 4X 3/32 (-11$) i na Redmi Note 4 4/64 (-10$ na kolor złoty i szary), wysyłka z magazynu EU. Nie podaję tu kodów, bo nie wiem czy nie jest to wbrew jakimś regulaminom (miuipolska lub tamtej stronki). Jakby ktoś był zainteresowany to niech dobrze poszuka, albo ewentualnie na priv. Kupony aktywne prawdopodobnie tylko dzisiaj.

Edytowane przez mars28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mi6 5 stycznia z magazynu w UE. Dziś pytam supportu gdzie mój telefon i dlaczego jeszcze nie wysłany. Otrzymałem odpowiedź,  że najprawdopodobniej wyślą po 20!! To nie był pre-order!! Kupowałem u nich bo pilnie potrzebuję telefonu i liczyłem,  że do końca tygodnia będzie u mnie. Wydawało mi się,  że to solidny sklep... 

Edytowane przez Baryla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę kicha. Jak kupowałem nie było info o tym, że wyślą jak dotrze do magazynu. Ja poczekam sobie jeszcze jak coś się pokaże innego w promocji to ibg podziękuję a kupię gdzie indziej. Jak się nic nie pojawi to poczekam na ibg. Ale tak szczerze to może by trzeba ich trochę zbanować. Chyba też napisze do nich e-mail ,że początkowo nie dali info o wysyłce tylko było 3-5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

 All prices of products displayed in our EU Direct category will show Exclusive and Inclusive of VAT totals at 21% (Set by Spanish Government)

Czyli jakby już do tego był doliczony VAT w cenie? Dobrze to rozumiem? Jeśli tak to drugi raz już nie doliczą.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 5.06.2016 o 15:13, rubson napisał:

Witajcie! W tym przypiętym wątku, wrzucam odświeżoną listę kuponów na najpopularniejsze modele Xiaomi dostępne na www.ibuygou.com !
 

 

 

 

 

serwis xiaomi pl gwarancja 2 lata.jpg

Jak się ma zapis mówiący, że wszystkie tel Xiaomi z ibg mają 2 lata gwarancji w EU do tego, że przy niektórych pozycjach mamy napisane tak:

1 Year Warranty in China (Free of Charge) - i nie są to modele wykluczone z opisywanej gwarancji

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.06.2018 o 12:21, bartaspoz napisał:

Jak się ma zapis mówiący, że wszystkie tel Xiaomi z ibg mają 2 lata gwarancji w EU do tego, że przy niektórych pozycjach mamy napisane tak:

1 Year Warranty in China (Free of Charge) - i nie są to modele wykluczone z opisywanej gwarancji

@rubson jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie? Jakoś pustkami wieje...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dzidexx napisał:

W sklepie przy kazdym modelu masz opis gwarancji.

Nie wszystkie mają 2 lata w EU.

@bartaspoz

Tak to wygląda biorąc na logikę. W takim razie zacytowany post z pierwszej strony mówi nieprawdę, albo co najmniej wprowadza w duży blad. Przekreślone są wcześniejsze zdania, które warunkowały i różnicowały które telefony mają, a które nie mają 2 lat gwarancji w EU. Ostatnie zdanie jasno wskazuje na wszystkie telefony, a odnośnik do regulaminu prowadzi do tekstu, który wskazuje na wyłączenie bodajże 3 modeli, a zdecydowanie więcej ma w tej chwili info o 1 roku gwarancji w ChRL. @rubson wg mnie wymaga to jasnego opisu, sam się prawie skusiłem na tel, bo myślałem, że ma gwarancje w EU, a jednak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...