Skocz do zawartości

rubson

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, przed chwilą sprawdziłem, kody nie działają. Chcę zamówić córze Redmi 4X 2/16 GB i... d...-siup...
[mention=1688]rubson[/mention], wiesz coś o tym?

Na Redmi 4x 2/16 wchodzi tylko IBY7USD.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Witam, 
Chciałabym zamówić mi6 ze zniżką z pliku ale nie wchodzi coś źle robię? Pomoże ktoś?

W koszyku jest opcja na wpisanie kodu rabatowego. Co się dokładnie dzieje u Ciebie?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Można w końcu te kody z pliku w tym koszyku gdzieś wpisać? Bo od dłuższego czasu widzę tylko ten komunikat o lajku za 5$... Chodzi o Mi5, które nie jest już objęte promocją.

Niestety jeśli chodzi o kupon na model Mi5 to jest on wyłączony.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czy wersja Redmi4X 3/32, Black ze Snapdragonem 625 nie jest już dostępna? Widzę, że wszędzie teraz są tylko z SD 435. Duża jest różnica między tymi procesorami? Warto czekać/szukać 625?

Edytowane przez kamb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałbym się przywitać bo to mój pierwszy post :).

Mam pytanie co do kuponów na Mi5 w sklepie ibuygou- @rubson pisał, że zostały wyłączone. Czy to jest trwała blokada? Zastanawiam się nad zakupem, ale cena coś poszła w górę bo było 220+kupon to 204$ a tutaj skoczyło do 236$ bez możliwości użycia kuponu. Niby różnica nie tak duża ale jak doliczy się jeszcze o ile wzrośnie ubezpieczenie to łącznie koło 125zł różnicy a to już trochę jest.

Edit: Ok, co nieco się wyjaśniło czemu cena poszła w górę - dostępny jest tylko preorder, widać chwilowo im zabrakło. Piszę tak dla wiadomości gdyby ktoś się też zastanawiał :).

Edytowane przez Karls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karls napisał:

Na początek chciałbym się przywitać bo to mój pierwszy post :).

Mam pytanie co do kuponów na Mi5 w sklepie ibuygou- @rubson pisał, że zostały wyłączone. Czy to jest trwała blokada? Zastanawiam się nad zakupem, ale cena coś poszła w górę bo było 220+kupon to 204$ a tutaj skoczyło do 236$ bez możliwości użycia kuponu. Niby różnica nie tak duża ale jak doliczy się jeszcze o ile wzrośnie ubezpieczenie to łącznie koło 125zł różnicy a to już trochę jest.

Edit: Ok, co nieco się wyjaśniło czemu cena poszła w górę - dostępny jest tylko preorder, widać chwilowo im zabrakło. Piszę tak dla wiadomości gdyby ktoś się też zastanawiał :).

Skąd pewność, że zabrakło, może się skończyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak by im dostawca po prostu zawalił. Ciężko mi uwierzyć, żeby miało ich brakować, jak Gearbest robi flashsale gdzie z kuponem rabatowym za 750-800zł zależnie od kursu idzie wyrwać. Gdyby tylko nie mieli takich w kratkę opinii co do kiepsko zabezpieczonych telefonów czy innych kwiatków to była by fajna opcja, chociaż praktycznie bez gwarancji. Jak towaru brakuje to cena idzie w górę a nie robi się wyprzedaże :). Liczę, że za tydzień-dwa dotrze im dostawa i zrobią jakąś promocję na start nowej partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karls również wyczekuję i aby wrócił kupon.

@Karls Mi5 znikło ze strony ibg?

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-2-15ghz-3gb-ram-64gb-rom-7314.html

Out of stock

Suport odpisał:

Sorry about that.
 
The phone mi5 might not be available any more.
Edytowane przez acocieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karls napisał:

To dosyć zaskakujące, zwłaszcza, że inne serwisy nie mają problemów z dostępnością. Coś mi ciężko uwierzyć, że sklep, który się kreuje na taki premium ma gorszych dostawców.

Z niego taki premium jak z Dacii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karls napisał:

Przynajmniej masz sprawdzoną gwarancję w Polsce a przy Xiaomi to już sporo.

Ja tez daje sprawdzona gwarancje i nie rekojmie a serwisowa u Zexon72(tak samo dobry jak Acid i na oryginalach) a roznica miedzy mna a IBG jest kolo 100 zl przy takim np Note 4 3/32 bo telefonow bez CE(a ten Mi5 jest wlasnie bez CE) nie ma moja hurtownia.

 

Inne serwisy tzn jakie? Takie same jak kiedys po dawno nie produkowanej serii Mi4x i wypuszczanych refurbach?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest miejsca na takie dyskusje ale dla sprostowania - Mi5 można normalnie kupić w sklepach (nie będę podawał nazwy, żeby nie reklamować) w Polsce, oczywiście po odpowiednio wyższej cenie. Tak więc przypuszczam, że ma CE skoro jest dopuszczona do normalnego obrotu w UE. A jak sprowadzisz samemu to faktycznie nalepki może brakować ale to nadal ten sam model - popraw mnie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare zapasy magazynowe czy tam niesprzedane sprzed grubo ponad kilku miesiecy egzemplarze.
Nie nie maja CE bo tylko 3/32 bylo w wersji Global/International Version.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nadal ten sam telefon (ta sama nazwa kodowa, "gemini"), tylko z wlutowaną większą kością pamięci rom. Procesor jest ten sam, tylko podkręconym (no okej uparci mogą spekulować, że te w 3/32 nie są testowane na wyższe taktowania). Nawet romy są kompatybilne między wersjami więc to chyba najlepszy dowód, że brak CE w wersji 64gb znaczy pewnie tyle co jedna nalepka mniej. Rozumiem, że robisz tu sobie reklamę (nie wiem co na to regulamin forum) ale zaraz nie popadajmy w skrajności :).

OK koniec OT bo zaśmiecamy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego modelu wiec nie reklamuje sie, ale nie widze nic zlego w uswiadamianiu i przestrzeganiu prawa PL a co za tym idzie EU a to ze inne firmy go lamia coz na pewno niedlugo za nie wezmie sie UKS oraz UKE bo Allegro od kilku lat jest monitorowane przez instytucje rzadowe a ja dla samej nalepki nie nadstawiam karku bo uwazam ze to zbedny papierek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę tu posprzątamy może[mention=2167]elderbary[/mention]? Bo się dyskusja sklepowa zrobiła w kompletnie nie odpowiednim wątku

 

 

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

@karls

Niestety na Mi5 nie można było wpisać kodu, a piszę w czasie przeszłym, ponieważ telefony już prawdopodobnie nie wejdą na stan sklepowy bo ich po prostu nie ma

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd sklepy mają brać skoro ten model nie jest już produkowany od końca 2016, a masz lipiec 2017. Dodaj do tego ogromne zainteresowanie Mi5 i wyjdzie Ci że jak nie ma tego modelu w sklepie tzn, że został sprzedany jak ciepłe bułeczki i teraz już nie będzie.

 

No i oddzielne fakt, że wszystkie Mi5 teraz to albo leżak albo refurb.

 

Hm wypowiedź była do@Karls bo jakimś cudem Tapatalk nie cytuje postów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie - już od jakiegoś czasu mi5 jest spokojnie do kupienia więc jak piszecie, że ich nie ma to chociaż wejdźcie na stronę i sprawdźcie bo śmiesznie to wychodzi :). Myślę, że z uwagi na popularność ten model został wyprodukowany w tylu egzemplarzach, że jeszcze długo będzie w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karls napisał:

Małe sprostowanie - już od jakiegoś czasu mi5 jest spokojnie do kupienia więc jak piszecie, że ich nie ma to chociaż wejdźcie na stronę i sprawdźcie bo śmiesznie to wychodzi :). Myślę, że z uwagi na popularność ten model został wyprodukowany w tylu egzemplarzach, że jeszcze długo będzie w sprzedaży.

Taaa a chinczyki chowali specjalnie rok te telefony by potem sprzedac onion naiwniakom i pisac ze sa Brand New :D. Ale spoko jak ktos chce wierzyc w takie bajki tak jak z cala seria mi4 ktora nadal jest do kupienia a potem przychodza do mnie pyt o baterie lcd touch bo nagle w ich pol czy rocznym tel padlo cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mi 6 kupony... wybieram Mi6 64 2 lata gwarancja EU, DHL, kupon na 22USD wchodzi... dobieram ubezpieczenie 2USD i kupon znika.

Jakiś błąd strony czy tak ma być?

Druga sprawa jak zamówię ubezpieczoną paczkę to czy będzie wypisana na niej wartość (a wtedy nie będzie zadeklarowanej myszki za 20$...VAT?)?

I po trzecie wybieracie opcje z ubezpieczeniem przesyłki?

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Priority  Registered airmail  is a tracked service and takes from 10 to 30 business working days for parcels to be delivered (Tracking number issued after dispatch by iBuygou)


Poczta lotnicza, widełki spore jeśli chodzi o czas dostarczenia. No i lepiej wykup ubezpieczenie od VAT, bo przypuszczam, że przy takiej wysyłce to raczej naliczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...