Skocz do zawartości

rubson

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.01.2017 o 14:11, rubson napisał:



Jeżeli macie jakieś sugestie co jeszcze umieścić w Arkuszu lub uważacie że jest coś kiepsko rozwiązane - dajcie znać, chętnie wysłucham :) 



 

Inne urządzenia Xiaomi jak routery albo z rodziny Smart Home? Czy to bez sensu?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i mamy oczekiwaną promocje walentynkową,

https://www.ibuygou.com/valentines-day-up-to-30-percent-off/

ale dla redmi 4 załapała się tylko najsłabsza wersja 4a, widze tez nowe kupony z 9 lutego , ale nie działa kupon dla "Redmi 4 3/32 silver=gold". :(

Czekanie nic więc nie dało :(

Edytowane przez bratek
literówka
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie kuponów, dostałem ich kilka w zeszłym miesiącu (3, 5, 10, 15, 15.99, 20 $$).

Chciałem dzisiaj zrobić następne zakupy i trochę sobie poużywać i ku mojemu zdziwieniu strona mówi że kupony są nieaktualne:  „The coupon code has expired”.

Można z tym coś zrobić czy przepadły?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tom.Es napisał:

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie kuponów, dostałem ich kilka w zeszłym miesiącu (3, 5, 10, 15, 15.99, 20 $$).

Chciałem dzisiaj zrobić następne zakupy i trochę sobie poużywać i ku mojemu zdziwieniu strona mówi że kupony są nieaktualne:  „The coupon code has expired”.

Można z tym coś zrobić czy przepadły?? 

Witam,

Ja dzisiaj kupowałem i działały mi kupony od Majster Pirzu, wszystko bez problemu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 12:13, Tom.Es napisał:

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie kuponów, dostałem ich kilka w zeszłym miesiącu (3, 5, 10, 15, 15.99, 20 $$).

Chciałem dzisiaj zrobić następne zakupy i trochę sobie poużywać i ku mojemu zdziwieniu strona mówi że kupony są nieaktualne:  „The coupon code has expired”.

Można z tym coś zrobić czy przepadły?? 

Tamte kupony były odnośnie akcji promocyjnej związanej z Nowym Chińskim Rokiem - akcja się skończyła i kupony wygasły - teraz są tylko te dostępne powyżej.

Dnia 10.02.2017 o 14:03, Gary82 napisał:

Witam,

Ja dzisiaj kupowałem i działały mi kupony od Majster Pirzu, wszystko bez problemu. Pozdrawiam

Aha, te w tym wątku też działają, możesz sprawdzić sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 12:13, Tom.Es napisał:

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie kuponów, dostałem ich kilka w zeszłym miesiącu (3, 5, 10, 15, 15.99, 20 $$).

Chciałem dzisiaj zrobić następne zakupy i trochę sobie poużywać i ku mojemu zdziwieniu strona mówi że kupony są nieaktualne:  „The coupon code has expired”.

Można z tym coś zrobić czy przepadły?? 

Tamte kupony były odnośnie akcji promocyjnej związanej z Nowym Chińskim Rokiem - akcja się skończyła i kupony wygasły - teraz są tylko te dostępne powyżej.

Dnia 10.02.2017 o 14:03, Gary82 napisał:

Witam,

Ja dzisiaj kupowałem i działały mi kupony od Majster Pirzu, wszystko bez problemu. Pozdrawiam

Aha, te w tym wątku też działają, możesz sprawdzić sam :)


 

Aktualizacja kuponów na luty w pierwszym poście //12.02.2017
;-)

Edytowane przez rubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja kuponów w arkuszu Google. Kupony ważne do 15.03

 

Jeżeli macie jakieś sugestie na zniżki, to walcie śmiało, jak się uda to dołożę kupon

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rubson napisał:

Aktualizacja kuponów w arkuszu Google. Kupony ważne do 15.03

 

Jeżeli macie jakieś sugestie na zniżki, to walcie śmiało, jak się uda to dołożę kupon emoji4.png

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Coś na Mi5s? Najlepiej szary kolor?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję zakup dwóch telefonów, albo Redmi Note 4X lub Redmi 4 Prime. Pytanie dotyczy kuponów. czy kupon nalicza się od sztuki czy jest stały np. 10$? Bo z tego co zauważyłem żeby mieć większą zniżkę muszę dokonać dwóch osobnych zakupów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, grzegorz1982 napisał:

Jak można się skontaktować z IBG ?

Można tu do mnie, można na fb.com/ibuygoupoland lub na wykop.pl/ludzie/ibuygou :)

Dnia 14.03.2017 o 08:20, wrocman napisał:

Witam,

Planuję zakup dwóch telefonów, albo Redmi Note 4X lub Redmi 4 Prime. Pytanie dotyczy kuponów. czy kupon nalicza się od sztuki czy jest stały np. 10$? Bo z tego co zauważyłem żeby mieć większą zniżkę muszę dokonać dwóch osobnych zakupów?

Odezwij się na fb.com/ibuygoupoland i tam ogarnie się :>

Dnia 11.03.2017 o 10:59, pejta napisał:

Witam wszystkich. Można by poprosić o kupon dla Xiaomi Redmi 4 (Pro, Prime) Black lub Silver. Z góry dziękuję.

Przecież jest w arkuszu Google :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie promka skończyła się z kodem ake jest nowa gdzie kod już nie obowiązuje ale cena jest obniżona do 152$ bez konieczności jego użycia. Przez chwilę możliwe było łączenie obu promek, niestety wtedy nie mialem jeszcze potwierdzenia co do zakupu, i nie kliknąłem a szkoda, teraz żałuję. Można było zejsc kodem od ceny 152$ jedynie. Za 620zl był wariant z 2 letnia gwarancja, szkłem i zwrotem vatu. Wyłączyli już jednak w ogole pole kod przy dodaniu tego modelu do koszyka. Próbował ktoś może jakiejś innej kombinacji w celu uaktywnienia pola?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody wróciły, cena obniżona ale teraz, dla kontrastu, zniknęła darmowa wysyłka. Korzystał ktoś z Was z EU PACKET? Jak to wygląda w kontekście vatowania?

Eu packet idzie kurierem do Austrii, natomiast do nas już pocztą polską i tu normalna loteria jak zawsze, pytania czy przejdzie gładko przez WER czy nie + modlitwy do bezvatowskiej :>

Za to można się od tego podatku ubezpieczyć i wtedy zwracamy to co naliczą :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...