Skocz do zawartości

rubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie: jaka opcja na IBG to wysyłka "bez VAT" ? 

Po raz pierwszy chcę tam zrobić zakupy i nie wiem co wybrać: 

 

DPD(intl.sf-express) $ 14.00 It takes 8-10 working days to get the parcel after order's confirmation.
Insurance: $2.00 none

 

I do tego obowiązkowo:

Add Import Duty Insurance: $8.75

Będę wdzięczny za info. Czy też może opcja DHL za 17 USD + ubezpieczenie ?    Inf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Duris napisał:

Mam pytanie: jaka opcja na IBG to wysyłka "bez VAT" ? 

Po raz pierwszy chcę tam zrobić zakupy i nie wiem co wybrać: 

 

DPD(intl.sf-express) $ 14.00 It takes 8-10 working days to get the parcel after order's confirmation.
Insurance: $2.00 none

 

I do tego obowiązkowo:

Add Import Duty Insurance: $8.75

Będę wdzięczny za info. Czy też może opcja DHL za 17 USD + ubezpieczenie ?    Inf

Nie ma wysylki "bez VAT", jest wysylka kurierem to co powyzej za 14$ (tego insurance za 2$ nie oplaca sie brac jesli placisz poprzez paypal).

I ubezpieczenie w razie oblozenia podatkie IBG zwraca kwote ktora dodatkowo trzeba zaplacic i to jest wlasnie ta opcja "duty insurance".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Elderbary zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Chyba zaktualizowane? Czy będzie aktualizowane? Niby data 5 stycznia wg arkusza (teraz zauważyłem);

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EAVMHIWpq66PjHfOe0uPbfJKsrLfq8mhIyfNT184g9c/edit#gid=0

Tak by the way, gdzie tam się wpisuje te kody? Nigdzie nie mogę znaleźć miejsca na to. Ani w koszyku ani przy składaniu zamówienia - ślepy chyba jestem. :?

Edytowane przez Sulfur
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jak dodam Redmi 4 Prime do koszyka to ten box znika... dla tego go nie widziałem. :s 
To teraz czekanie na kupon dla Redmi 4 Prime 3/32 Black... 

I pytanie, czy jak kupię dwa takie telefony, to kod zadziała x2 na obu produktach, czy tylko na 1?

Edytowane przez Sulfur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jak dodam Redmi 4 Prime do koszyka to ten box znika... dla tego go nie widziałem. :s 
To teraz czekanie na kupon dla Redmi 4 Prime 3/32 Black... 
I pytanie, czy jak kupię dwa takie telefony, to kod zadziała x2 na obu produktach, czy tylko na 1?

Na 1. Ale możesz odezwać się na fejsie do ibuygou Polska, by załatwić większy kupon, choć nie będzie to 2x wartość tego jednego. A szkoda.

Napisane z Xiaomi Mi5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.01.2017 o 13:03, Sulfur napisał:

I cena czarnego R4P też poszła znów w górę o kolejne 10$... masakra. Dobrze że się wyrobiłem :P Może mają problem z dostępnością ze względu na duży popyt. 

Bardziej chyba chodzi o słabnięcie dolara niż duży popyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęły działać kupony dla wersji czarnej z ceną "zaporową" 199,99$, ale marna to  pociecha, skoro u goldwaya wychodzi w przleiczeniu  110 PLN taniej! Co prawda rok gwarancji mniej, ale różnica duża, ciekawe ze im się opłaca mieć tak wysoką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XiaoRén napisał:

Być może nie jestem na czasie, ale nie wydaje mi się, żeby taki telefon istniał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

2 godziny temu, XiaoRén napisał:

Taki telefon nie istnieje. Wg oficjalnej strony producenta, ibuygou, goldwaya, mgsm.pl i zdrowego rozsądku.

A to cudo? https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-5s--qualcomm-snapdragon-821-215ghz-4gb-ram-32gb-rom-8675.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam nieaktualne info . Bazowałem na tym, co pisali w newsach, jest na stronie producenta i na mgsm.pl. Tam była mowa o wersjach 3/64 i 4/128. Tylko. Wogóle 4/32 to jakiś wybryk elektroniki moim zdaniem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli mam nieaktualne info . Bazowałem na tym, co pisali w newsach, jest na stronie producenta i na mgsm.pl. Tam była mowa o wersjach 3/64 i 4/128. Tylko. W ogóle 4/32 to jakiś wybryk elektroniki moim zdaniem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie ciekawa promocja:

Any basket value up to $198 gives $3 off, use coupon code: IBG$3OFFNY
Basket value up to $199 gives $5 off, use coupon code: ICN$5OFBF
Basket value up to $299 gives $10 off, use coupon code: BGHDT$10OF
Basket value up to $399 gives $15 off, use coupon code: NGFHUUY$15OF
Basket value up to $499+ gives $20 off, use coupon code: BVHGK$20OFF

Plus słuchawki do każdego Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupony są zaktualizowane w Arkuszu Google. I tak teraz będziem robić - tu wrzucę info kiedy tam zaktualizuje zniżki.
Potem jest zbyt dużo mieszania i edytowania, a niestety polityka kuponów w IBG się zmienia odrobinkę i nie mogą już być ciągle te same nazwy kodowe.

Jeżeli macie jakieś sugestie co jeszcze umieścić w Arkuszu lub uważacie że jest coś kiepsko rozwiązane - dajcie znać, chętnie wysłucham :) 


Nowe telefony nie od Xiaomi zostały na próbę wrzucone, całkiem spore zniżki ale wiem że przegrywają tutaj tym że są niektóre w PL dystrybucji :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...