Skocz do zawartości

Głośność połączeń głosowych


TadzikMen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam następujący problem: Jeśli z kimś rozmawiam przez to urządzenie, to ledwo co słyszę rozmówcę. Ustawiłem na max głośność. Problem nie występuje na zestawie słuchawkowym, lecz na nim to rozmówca mnie nie słyszy ; / Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go naprawić?  Android 5.0.2 a wersja MUI 6.1.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sorki za złe miejsce założenie tematu ; ) poczytałem trochę o tej aktualizacji i boję się trochę utraty moich ustawień,  bo trochu pokombinowałem w nich ;/ Próbowałem dać opcją aktualizuj, ale nie wyszukuje nowszych aktualizacji, będę musiał z pliku czy jakoś inaczej pokombinować. za kilka dni ruszę do boju  tym, bo to muszę mieć chwilkę spokoju na to i po operacji napiszę, czy pomogło czy wręcz przeciwnie. Gdyby ktoś miał jeszcze inną metodę, proszę napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2016 o 19:02, Foxtrott napisał:

Coś ruszyło się w temacie?

chciałem dzisiaj wgrać nowy system, lecz zauważyłem duży problem:w ogóle nie mam dźwięku... Nie wiem, czy to jakiś problem techniczny czy co, ale telefon bez dźwięku nie spełnia swojego podstawowego zadania... czy jak ktoś do mnie dzwoni, czy jak chcę puścić muzykę czy cokolwiek. Od wczoraj mam ten problem

 

#edit Ale jak kliknę na ikonkę wyłączającą tryb cichy to słyszę pipnięcie...

Edytowane przez TadzikMen
aktualizacja treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem dzisiaj wgrać nowy system, lecz zauważyłem duży problem:w ogóle nie mam dźwięku... Nie wiem, czy to jakiś problem techniczny czy co, ale telefon bez dźwięku nie spełnia swojego podstawowego zadania... czy jak ktoś do mnie dzwoni, czy jak chcę puścić muzykę czy cokolwiek. Od wczoraj mam ten problem

 

#edit Ale jak kliknę na ikonkę wyłączającą tryb cichy to słyszę pipnięcie...

U mnie wszystko bezproblemowo chodzi na piątkowym romie. Problem leży gdzieś w twoim egzemplarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...