Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band 1s liczy każdy ruch


misosna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

na wstępnie zaznaczę, że jestem nowy na forum, które znalazłem dziś i bardzo się ciesze, że taka społeczność się rozwija ;) 

Zakupiłem Xiaomi Mi Band 1s i mam mały problem... Czy to normalne, że zlicza dosłownie prawie każdy ruch ręką? Myjąc kubek zrobiłem ponad 25 kroków. 4 razy idąc do kuchni gotować w przeciągu 25 minut wyszło mi ponad 1200 kroków... Da się to jakoś skalibrować albo coś z tym zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rękę ustawiłem. Pisząc teraz też mi nie wykrywa ruchu ;) Natomiast w momencie, kiedy robię coś ręką szybciej, to juz zlicza, także przetarcie szmatką czegoś może liczyć się jako 5 kroków. Opaska powinna być ciasno czy luźno? Pulsometr się sprawdza - porównywałem z ciśnieniomierzem. Jeszcze szukam jakiejś aplikacji na androida 4.0.

Edytowane przez misosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z działaniem mibanda 1s jest pewien problem którego nie miałem na smartbandzie swr10 od Sony mianowicie jeżdżąc motocyklem czy nawet rowerem zlicza każdą dziurę w którą wjeżdżasz. Zrobiłem któregoś razu 16000 kroków do południa prawie nie chodząc tylko jeżdżąc. U was też jest tak wrażliwy? Powinni jakoś to zaprojektować żeby wykrywało rodzaj ruchu, chyba że moja opaska jest zwalona. Posiadacze jednośladów mogą nie być zachwyceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mocno ściemniasz.

Buty te kupiłem przedpremierowo i dotarły do mnie w zeszłym tyg dopiero. W zasadzie to w poniedziałek.

A temat pisałem... 

1 Maja wtedy były zapisy. a 9 zaczęli je rozsyłać.

 

Temat o butach : 

 

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, homman napisał:

Coś mocno ściemniasz.

Buty te kupiłem przedpremierowo i dotarły do mnie w zeszłym tyg dopiero. W zasadzie to w poniedziałek.

A temat pisałem... 

1 Maja wtedy były zapisy. a 9 zaczęli je rozsyłać.

 

Temat o butach : 

 

A po co miałbym to robić czy to ma jakieś znaczenie kiedy je kupiłem? Po co kłamać w tej kwestii? Buty się sprawdzają i tyle. Kupiłem je już dawno,dwa miesiące minimum, czekałem na nie 15 dni dokładnie pamiętam bo zamawiałem wtedy moje drugie roidmi na które bardzo czekałem a buty wziąłem dodatkowo z ciekawości nawet nie wiedziałem że jest jakiś pre order na nie. Jak znajdę potwierdzenie zamówienia to wstawię żeby ci to udowodnić, a może nie tobie a innym, bo ty to raczej ludzi własną miarą oceniasz.

Edytowane przez Marcinmarcino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem rachunku za te zamówienie ale to nie ma znaczenia bo te buty były sprzedawane dużo wcześniej, tu masz dowód  20 lipiec 2015 jak nie kumasz po angielsku. A ty jak nie mogłeś kupić wcześniej to tylko dlatego że jesteś ograniczony tylko do jednego sklepu. Następnym razem jak zamierzasz dawać tego typu komentarze pod moim postem należało by się lepiej przygotować z danego tematu albo po prostu zamknij ryj. To już nie pierwszy raz na forum miui, kiedy piszesz bzdury, wystarczy popatrzeć jak inni wypowiadają się o tym co piszesz.

Screenshot_2016-06-11-15-02-35_com.android.browser.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty piszesz na obrazku wyraźnie pisze 20 JULY

Czyli 20 lipca oficjalnie są.

ZA 10 DNI! Jw można było je zakupić od MIESIĄCA preorderem.

Więc licząc że zamówił byś je 1.05.2016 i miałbyś je za***iście szybko ok 15.05. TO MOGŁEŚ JE FIZYCZNIE MIEĆ max miesiac

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty piszesz na obrazku wyraźnie pisze 20 JULY

Czyli 20 lipca oficjalnie są.

ZA 10 DNI! Jw można było je zakupić od MIESIĄCA preorderem.

Więc licząc że zamówił byś je 1.05.2016 i miałbyś je za***iście szybko ok 15.05. TO MOGŁEŚ JE FIZYCZNIE MIEĆ max miesiac

2015

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=133709&highlight=Xiaomi%2Bshoes&mobile=2

Wysłane z mojego Mi-4c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...