Skocz do zawartości

WSM PROJECT - doskonała alternatywa Xposed dla MIUI


Adam_84

Rekomendowane odpowiedzi

Ten projekt to modyfikacja modułu Xposed tak by działał na MIUI.

Wymagany Root, testowane na MIUI V5.

Na przykład, chcemy dodać do oprogramowania 3-4 Way reboot. Wcześniej, trzeba było dekompilować android.policy.jar, edytować kod i skompilować z powrotem. Teraz, wystarczy udać się do zakładki WSM pobrać odpowiednią funkcję, zainstalować, przejść do zakładki moduły i aktywować. Po ponownym restarcie funkcja pojawia się po długim przyciśnięciu Power.

Możliwości jest bardzo wiele, mnie na przykład przypadła do gustu możliwość wyłączenia beep przy ściszaniu telefonu.

Ważne by:

Po zainstalowaniu programu przejść do Settings - Control WSM i wybrać Install / Update

Po instalacji restart.

Źródło:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2481178

Screeny:

sgqq9s.png

mws5s4.png

Program:

WSM_Manager_2.0.2.apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No niestety, ale mi ten wynalazek kompletnie wyłożył system mojego świeżutkiego Mi3. Po instalacji i aktualizacji restart zakończył się tym, że pojawił się ekran MiUI Polska i telefon grzał jak żelazko. Nie dało się też wyłączyć telefonu, gdyż natychmiast się uruchamiał na nowo.

Nie pomógł wcale całkowity wipe z recovery i w tej chwili pozostało mi tylko przejście na drugi system.

Czy ktoś pomoże odzyskać pierwszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc temat WSM dla MI3 (który lada moment do mnie dotrze), trochę zabolała informacja, że taki zestaw jest niekomaptybilny, bo bardzo podoba mi się funkcjonalność tego programu.

Rozumiem jednak, że pojawienie się wersji pracującej na MI3 to tylko kwestia czasu? Czy raczej nie ma co na to liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam wersje 2.1.8wsm i najnowszy mitool, po instalacji wg instrukcji nie dzialaja mi wlaczone w tym module opcje, tj. ucinanie ogonkow, dodatkowa opcja przejscia na drugi system po naciśnięciu power. Dodatkowo nie dziala mi rootcloak, a bynajmniej apka ktora po oc jest testowana pozytywnie nadal wykrywa roota. Doinstalowalem nawet biblioteki exposed do tych wsm, bez skutku.. Co robie nie tak?

wersja miui 4.2.21 bez micore

Tap Tap from my MI2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...