Skocz do zawartości

MIUI 8 Alpha (xiaomi.eu)


Kurian

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo, zamyka sie. Przydalaby sie poprawka :-) u mnie kalkulator nie ma prawidlowej ikony na innym launcerze niz stockowy

Edit.

Cos nie tak z PL jezykiem. Po zmianie na Angielski zegar dziala

Edytowane przez onken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kierownikPL napisał:

Działa wam na  6.6.61 aplikacja Zegar ? Mi wysypuje sie tuz po kliknieciu widzetu zegara.

Zeby Zegar działal nalezy zmienic język systemu .

Mam ten sam problem. Zmiana języka nie pomogła tzn. na angielskim działał ale po powrocie na polski się wysypuje dalej.

W tej wersji pojawiły się tez problemy z przyciskiem home (nie reagował na dotkniecie, czytnik linii papilarnych nie działał) ale jakoś samo przeszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, onken napisał:

U mnie tylko ten zegar nie dziala w PL. I pomieszane wibracje dotyku klawiatury. Kiedy nowa wersja :) ?

 

A przestawianie przycisków na ekranie powiadomień  w trybie "single page" Ci działa? Bo u mnie nie ma ochoty. Ale i tak jak na alfę to całkiem dobrze wszystko chodzi. Da się żyć ;)

 

Edytowane przez Kurian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah no nie wiem. Na virgo zrobiłem zwykły update bez Wipe i wszystko chodzi bez problemu. Na FC z Bluetooth wyczyść dane aplikacji Udostępnianie Bluetooth. Bateria odczuwalnie lepsza. Cały ten Battery Saver jest fajny. Wydajność? Nie zauważyłem różnicy. Na pewno nie na minus.

BTW : na China alfa też jest FC z Bluetooth Share. Sami to napisali przecież.

Z MI Note

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nikt nie napisze bo nikt nie ma miui8 na ten telefon.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Miałem na myśli że problem z zarządzaniem mam akurat na rn3 ale żeby ktoś napisał jak działa to w mi5 na miui 8 vs 7

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na redmi 2 cisnolem zawsze do 5 a mala bateria a tu 8 to minimum :-) wkoncu miui8.

Teraz jest jeszcze lepiej odlaczylem ladowarke 15 minut temu i ciagle ekran zalaczony i tapatalk, przegladarka, gg, fb i msg i dalem mam 100%

Oby tego nie spier... :-) jak dojdzie do dev i stable.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

W takim razie nie mogę się doczekać miui 8 na rn3

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Acid zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...