Skocz do zawartości

Połączenie BT z zestawem samochodowym


morr29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z BT w samochodzie. Niby sparowany, ale RN3 nie jest w stanie utrzymać połączenia. Wcześniej używałem RN4G i problem nie występował. Sprawdzałem z innymi urządzeniami BT i jest ok. Ktoś, coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Również mam problem z połączeniem  w moim Lancerze, sparowałem telefon z zestawem i piszę łączy i nic i tak mogę naciskać cały czas i tylko piszę łączy....

Ale o dziwo dzisiaj rano z ciekawości mówię sprawdzę i znowu dałem łączenie i połączyło, sprawdziłem wszystko działało cacy, wróciłem do auta znowu chcę połączyć i lipa, ktoś ma jakieś rozwiązanie na ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorki Panowie za lekkie odkopanie tematu ale też mam problem z połączeniem ze samochodowa stacja multimedialna przez BT - nie działają funkcje telefonu.

RN 3 PRO zaraz po połączeniu ze stacją  wyskakuje dopisek połączono bez telefonu po kilku sek. znowu połączy i rozłączy i tak w kółko niby muzykę pomimo tego że wyskakuje na stacji że nie połączono z tel. mogę puszczać tylko nie wyświetla się co leci, ale ale niestety nie mogę używać funkcji tel. rozmowy / książka tel a na tym mi zależy najbardziej. 

Lumia 640 łączy sie bez problemu i wszystko działa a Xiaomi coś nie chce :(

Próbowałem na romie Xiaomi eu 6.9.9 i dzisiaj na najnowszym 6.9.15 ale bez zmian. Poza tym parowałem / rozparowywałem z 10 razy wył / wł ale bez zmian.
W ramach ciekawostki ze smart watch'em BT działa bez problemu ale z samochodem już nie chce. 

Każda rada mile widziana :D

Edytowane przez Sh4dOw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja swój problem rozwiązałem dzisiaj przeszedłem na Global Dev z Xiaomi.eu i dziwnym sposobem bluetooth w pełni zaczął współpracować z samochodowym radyjkiem i nic nie rozłącza :D może innym też pomoże tylko uwaga przy wgrywaniu Global Dev przez TWRP pomimo full wipe złapałem bootloop'a dopiero miflash uratował sytuacje.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...