Skocz do zawartości

BIOS bootanimacja dla Mi4!!!


patrynio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przygotowałem BIOS boot animację dla naszego Mi4. Jeśli dostrzegacie jakieś błędy to piszcie, a na pewno to zmienię i zaktualizuję temat. Animacja jest pod rom na którym sam jestem czyli Miui 7 Android 6.0.1. Oczywiście działa na każdym romie, z tym że wyświetlają się na animacji informacje o miui 7 i andku 6.0.1.

Instrukcja:
 

Instrukcja:
1. Wrzucamy pobrany plik w pamięć telefonu
LINK: https://drive.google.com/file/d/0B3sy8uFdtMsxTnRfS0QyZUpQZ28/view?usp=sharing
2. Używając Root Browsera, wchodzimy system/media.
3. Robimy kopie zapasową bootanimation.zip.
4. Podmieniamy plik bootanimation.zip na ten co pobraliśmy z linku niżej.
5. Naciskamy i przytrzymujemy palec na pliku bootanimation.zip i wybieramy Permissions i zaznaczamy r-w-r-r (Na zdjęciu niżej podpowiedź).
6. Gotowe.

 

post-280545-14255744244489.png

00037.png

00087.png

00101.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, patrynio napisał:

Witam, przygotowałem BIOS boot animację dla naszego Mi4. Jeśli dostrzegacie jakieś błędy to piszcie, a na pewno to zmienię i zaktualizuję temat. Animacja jest pod rom na którym sam jestem czyli Miui 7 Android 6.0.1. Oczywiście działa na każdym romie, z tym że wyświetlają się na animacji informacje o miui 7 i andku 6.0.1.

Jedna uwaga po rzuceniu okiem na zrzuty ekranowe. Ten przecinek po taktowaniu procesora (na pierwszym ekranie), tak bardzo oddalony od treści w wierszu, to chyba miał być tuż po taktowaniu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga po rzuceniu okiem na zrzuty ekranowe. Ten przecinek po taktowaniu procesora (na pierwszym ekranie), tak bardzo oddalony od treści w wierszu, to chyba miał być tuż po taktowaniu...?

Tak było oryginalnie i tak zostawilem. Mogę to zmienić oczywiscie, ale wydaje mi się że tak jest ok

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...