Jump to content
  • 0

Xiaomi redmi note 2 vs Xiaomi redmi 3?

lolek5733
 Share

Question

Witam!

Mam pewien dylemat. Ponieważ od paru tygodni zastanawiam się nad kupne telefonu Xiaomi, lecz mam wielki dylemat. Czy ktoś pomógł by mi wybrać telefon między Xiaomi redmi note 2 czy Xiaomi redmi 3. Proszę także o podanie uzasadnienia wyboru. :) 

Pozdrawiam! :) 

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Też nad takim porównaniem się zastanawiam. Mnie trochę przeraża w redmi note 2 wielkość 5.5 cala to trochę za dużo.

Początkowo brał bym redmi note 2, ale redmi 3 jest też interesujący. Poszukuję tylko rodzimego sprzedawcy, który sprzedaje telefony

z wgranym maszym softem i językiem polskim. Nie chcę kupić z chińskim syfem a potem samemu coś wgrywać.

Nie znam się na tym. 

Pozdrawiam

• 0

Już kiedyś jeden telefon wyyrzuciłem przez takie wgrywanie, dlatego wolę kupić gotówca, no chyba że podrzucisz

co ciekawego ja i co mam wykonać.

Znalazłem sprzedawcę który chyba jest wiarygodny i sprzedaje telefony już bez chińszczyzny.

Muszę tylko zdecydować, który zakupić.

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-16gb-z-polskim-oprogramowaniem-i6032026146.html

Lub

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-16gb-wysyl-z-pl-gratis-sluchawki-i6120602711.html

Pozdrawiam

• 0

Wejdź sobie w dział dla konkretnego modelu i poświęć godzinę i poczytaj. Ten redmi 3 ma jakiegoś śmiecia zainstalowanego. Jaki telefon uwaliles? Tutaj masz ogromne wsparcie userow. Jak coś pójdzie nie tak-zawsze ktoś pomoże. Warunek jest jeden- musisz spróbować. Naprawdę wszystko już było poruszane na forum, wystarczy poszukac

• 0

Jak najtaniej to bym nie kupował, jak najpewniej lepiej. I nie ważne co ma wgrane. Sam sobie wzucisz co chcesz. Czy na zablokowany bootloader czy sobie go odblokujesz i wzucisz na odblokowany. Może spróbuj wejść np na telchine i któryś z userow ma do sprzedania? Tam jest dosyć duży bazarek i nie raz można coś kupić w dobrej cenie. A i niektórzy już flashują miuipolska na życzenie. Żeby Ci utrudnić wybór to podpowiem Ci jeszcze mi4 ;) Ta sama cena

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...