Eragon

Partnerstwo Microsoft-Xiaomi

Recommended Posts

Raczej nie. Global na Mi5 ma aplikacje Google w tym Chrome czy Drive, YouTube itp systemowe (kiedyś były na /data). Z tymi może być podobnie.

Z MI Note

Ciekawe kiedy wejdą na rynek pl pewnie trochę potrwa. A szkoda, bo by nieźle pokosili

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

http://www.tablety.pl/android/2016-06-01/xiaomi-wejdzie-niedlugo-rynek-europejski/

Już chyba wszędzie o tym piszą. Nie zgodzę się tym razem z @Acid. Pojawienie się aplikacji może nie świadczy o planach wejścia na inne rynki, ale wykupienie takiej liczby patentów - i owszem. ;)

Minus takiego status quo? Xiaomi przestanie być unikatowe, bo choć sporo osób kupuje i posiada te telefony, to wciąż są one bardziej ciekawostką niż normą. Szkoda trochę, bo miło było, gdy posiadając Mi Note, ktoś znajomych pytał: "Ty, fajny masz telefon, co to za jeden?"... ;)

Acida "raczej nie" chyba się odnosiło do możliwości deinstalacji, przynajmniej ja to tak zrozumiałem w tym kontekście.

@mrosi było minęło... Ostatnio mój bratanek zobaczył co trzymam w ręku i od razu powiedział: "O Xiaomi!". A tak niedawno ludzie pytali co to jest i gdzie to kupić... Było minęło :(

Pracuje w jednej z firm będących tematem tego wątku, i wraz ze znajomymi obstawiamy, że szybciej pojawią się telefony Xiaomi na W10M niż na MIUI w Europie, eksperyment z Mi4 to pewnie był początek. Do tego sam MS wycofuje się z produkcji ale wspierać będzie urządzenia innych firm.

Guest
This topic is now closed to further replies.