Skocz do zawartości

Problem z chińską muzyka


Przemcio91k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dotarł dzisiaj do mnie mi note pro. Od razu wziilem się za wgranie czystego polskiego softu. Został wgrany soft z xiaomi.EU wersja stabilna 7.3.1.0. Niestety pojawił się problem. W telefonie znajduje się 5 chińskich piosenek których nie mogę w żaden sposób usunąć w formacie .wav. W jaki sposób mam to zrobić? Drugie pytanie. Telefon nie łapie mi LTE tylko h+. Czytalem że trzeba ustawić ręczne VPN lub też punkt dostępu. Mógłby mi ktoś w tym pomódz? Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Przemcio91k napisał:

Nie bądź kolego taki uszczypliwy. Pisałem za pomocą słownika twojego ukochanego xiaomi. Takie komentarze możesz sobie darować, bo fakt w twoim otoczeniu pewnie zasięgu jest pod dostatkiem.

Teraz napisz o co Ci chodzi, bo aktualnie jest to spam, co więcej prowokacja, co jest zabronione na tym forum... "Twojego ukochanego Xiaomi" telefon nie podpowiada błędnych słówek, chyba że ich nagminnie używasz :). Jesteśmy na forum i wymagamy poprawnej polszczyzny oraz czytania tego, co chcemy umieścić, a teraz odpowiedz proszę, na porady, które dałem wyżej, bo to na nich powinieneś się skupić, ale jeżeli już Ci nie przeszkadza żadne z w/w problemów to równie dobrze wątek mogę wywalić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że telefon posiadam dwa dni, a przez te dwa dni wątpię by mógłbym nagminnie używać słowa pomoc. Jeżeli chodzi o LTE poradziłem sobie już z tym. Natomiast męczy mnie muzyka w telefonie. Z miui mam styczność od 2 dni. Nie mam pojęcia czy tak ma być czy też nie mogę sobie poradzić z problemem. Czy chińską muzykę zawartą w sofcie da się jakoś na stałe usunąć ( ciągle powraca) czy też tak to ma być i kropka ? (takie widzi mi się autorów). W sofcie miui polska w wersji dev też tak jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi.eu i miuipolska to teraz to samo. U mnie nic nie ma, ale ja mam Mi4. Ty posiadasz MiNotePro, który ma DAC, co za tym idzie, te nutki mogą być "pokazowe" jaka różnica jest w jakości muzyki, być może ich się nie da "o tak" wywalić, usuwasz z poziomu aplikacji Muzyka, czy przez Pliki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Usuwałem  je z poziomu menadżera plików, aplikacji muzyki jak i poprzez komputer. Fizycznie da się je usunąć jedynie poprzez aplikację muzyki. Po usunięciu ich poprzez menadżera plików dalej pozostają na swoim miejscu. Poprzez muzykę usunięcie ich daje skutek do momentu wejścia w playlistę, menadżera plików lub też do ponownego uruchomienia telefonu. Wtedy też ponownie powracają. Muzyka znajduję się w katalogu miui/music/ jakiś chiński folder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...