Skocz do zawartości

Telefon się nie włącza(temp. baterii)


mbury26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od tygodnia jestem posiadaczem telefonu Xiaomi Redmi Note 2. Kilka razy dostałem powiadomienie ,,Zbyt wysoka temperatura baterii;wyjmij baterię". Więc wyjmowałem i działało, ale komunikaty zaczęły pojawiać się coraz częściej aż dzisiaj(31.06.2016) nie włącza się tel. Staje na logo Mi i tyle. Mam gwarancję więc penie go odeślę, ale chciałbym spytać czy da się jakoś to naprawić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mbury26 napisał:

Witam!

Od tygodnia jestem posiadaczem telefonu Xiaomi Redmi Note 2. Kilka razy dostałem powiadomienie ,,Zbyt wysoka temperatura baterii;wyjmij baterię". Więc wyjmowałem i działało, ale komunikaty zaczęły pojawiać się coraz częściej aż dzisiaj(31.06.2016) nie włącza się tel. Staje na logo Mi i tyle. Mam gwarancję więc penie go odeślę, ale chciałbym spytać czy da się jakoś to naprawić ;/

Mi też się grzał jak miał zainstalowany syfiasty rom . Po instalacji miuipolska wszystko ustało. Możesz wejść w recowery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mbury26 napisał:

To drugie, czyli któro bo nie mam pojęcia, a MIUI Polska miałem już zainstalowane, kupywałem ze sklepu Foster Technologies

W jedno wchodzisz vol+ i power a w drugie vol- i power(nie pamiętam które jest do recowery a które do fasboot). Na pewno był rom miuipolska. Dużo sklepów instaluje syfiaste miui z polskim tłumaczeniem tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc @redminote2 jak ściągnę roma to spróbuje i napisze w edicie jak mi poszło :D 

Takie moje pytanie też ci się taki problem zdarzył? I jak tak to, czy często się robi brick telefonu nawet przy normalnym użytkowaniu? 

I jeszcze jedno małe pytanie ściągnąłem wersję ,, Redmi 2 Latest Global Stable Version Fastboot File Download ". CZy jest to odpowiedni rom? Czym różni się wersja stable od developerskiej? A global to rozumiem ta europejska?

Edytowane przez mbury26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mbury26 napisał:

Dzięki za pomoc @redminote2 jak ściągnę roma to spróbuje i napisze w edicie jak mi poszło :D 

Takie moje pytanie też ci się taki problem zdarzył? I jak tak to, czy często się robi brick telefonu nawet przy normalnym użytkowaniu? 

I jeszcze jedno małe pytanie ściągnąłem wersję ,, Redmi 2 Latest Global Stable Version Fastboot File Download ". CZy jest to odpowiedni rom? Czym różni się wersja stable od developerskiej? A global to rozumiem ta europejska?

Przeciez napisalem, zebys dokladnie przeczytal instrukcje (nawet to pogrubilem). Rowniez w poradniku masz grubszym tekstem napisane:

"Z listy romów pobieramy ten oznaczony jako Latest Developer Version Fastboot File Download."

i dalej

"WAŻNE: przed instalacją należy upewnić się najlepiej 10x czy pobraliśmy właściwy rom. W nazwach plików .tgz widnieją nazwy kodowe urządzeń Xiaomi, które są do odnalezienia w naszej instrukcji lub na stronie pobierania romów."

Nazwa kodowa naszego telefonu to Hermes.

Mi nigdy telefon nie wyswietlal takich komunikatow i nigdy nie flashowalem romu przez miflash.

Edytowane przez redminote2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...