Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 3A


mino

Rekomendowane odpowiedzi

50 minutes ago, Nezumi said:

To będzie raczej to samo, co Redmi 2A, czyli rynek only china, co więcej, procek może być od leadcore tech.

Mówili że będzie snap jeśli to będzie prawda i włożą 435 i będzie global rom to naprawdę #cebuladeal się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Conor napisał:

Mówili że będzie snap jeśli to będzie prawda i włożą 435 i będzie global rom to naprawdę #cebuladeal się szykuje.

Co z tego, jeżeli jedyne obsługiwane pasma to będzie 2G? No i raczej wątpie w snapa, to jest seria takich... tanich telefonów w chinach, bardzo, Redmi 2A sobie zobacz :P.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po cholerę xiaomi wypuszcza podobne wersję tego samego telefonu? Chyba żeby sztucznie nakręcać popyt na "nowy" telefon i pnąć się w górę w liczbie sprzedanych słuchawek. Szkoda tylko wlascieli RM 3 bo nie wierzę że każdej słuchawce zapewnią identyczne wsparcie.

z Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4xx jest gorsze od 6xx, więc najlepszy jest Redmi 3 pro, następnie Redmi 3, a na koniec Redmi 3S.

Nezu popatrz na grafikę. Tu siedzi adreno 505. Więc o ile wydajność cpu będzie praktycznie podobna, to już gpu będzie wydajniejsza. Do tego dochodzi czytnik palucha w wersji 2/16. To nie jest taka głupia propozycja gdyby była w cenie ok 130$ u resellerow. Inna sprawa że wersja może być niszowa i będzie problem z romami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Nezumi napisał:

4xx jest gorsze od 6xx, więc najlepszy jest Redmi 3 pro, następnie Redmi 3, a na koniec Redmi 3S.

Żeś to walnął z przekonania, że seria 400 jest dla low-end nie zwracając uwagi na jego wydajność?

Tak jak kolega wyżej pisze. Wydajność CPU na podobnym poziomie a GPU jest lepsze. Głębiej jeszcze nie sprawdzałem...

"Nie znam się, to się wypowiem." ;)

Edytowane przez Pietr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tpawel napisał:

Nezu popatrz na grafikę. Tu siedzi adreno 505. Więc o ile wydajność cpu będzie praktycznie podobna, to już gpu będzie wydajniejsza. Do tego dochodzi czytnik palucha w wersji 2/16. To nie jest taka głupia propozycja gdyby była w cenie ok 130$ u resellerow. Inna sprawa że wersja może być niszowa i będzie problem z romami

Co mi po GPU, jeżeli CPU tego nie nadgoni?

51 minut temu, Pietr napisał:

Żeś to walnął z przekonania, że seria 400 jest dla low-end nie zwracając uwagi na jego wydajność?

Tak jak kolega wyżej pisze. Wydajność CPU na podobnym poziomie a GPU jest lepsze. Głębiej jeszcze nie sprawdzałem...

"Nie znam się, to się wypowiem." ;)

pierwszy lepszy link z Google: https://versus.com/en/qualcomm-snapdragon-616-msm8939-vs-qualcomm-snapdragon-430 Porównań masa, co z tego, że ma fajne GPU, jeżeli CPU jest słabsze? "Nie znam się, to się doczepie" lub też "nie sprawdziłem, to się wypowiem" ew. "lubię się czepiać o szczegóły, o których nie mam pojęcia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pietr napisał:

Nie dogoni GPU... Śmiech na sali. To nie jest jakaś stara wersja. Jedyne co, to tylko niższe taktowanie. A samo GPU dużo da. 

To czy, GPU jest lepszy, to się dowiemy za jakiś czas, jak na razie, to ma wyższą cyferkę, testów samego GPU brak... Braki w CPU jednak są, LTE różnica jedynie w upload, cena będzie ta sama jaką ma Redmi 3 pro...  25mb wyższy up kosztem taktowania CPU, nie wiem co bardziej przydatne i nie, nie ma sensu pisać o OC bo i 616 można podbić i różnica pojawia się na nowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...