Skocz do zawartości

sony smart watch 2


akszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie widzę moich aplikacje na SmartWatch 2 , które są zainstalowane na Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Kiedy miałem je zainstalowane na Sony Xperia Z LTE były wyświetlane na SmartWatch2. Na obu telefony są zainstalowane aplikacje do tego zegarka. na Xperii  aplikacje wyświetlają się bez problemu a gdy połączenie zegarek z Redmi to widzę tylko aplikacje fabryczne. Dlaczego nic się nie wyświetla na SW2? po zainstalowaniu tych aplikacji powinny być dwa ekrany zamiast jednego?

Screenshot_2016-05-16-17-12-40_com.miui.home[1].png

Screenshot_2016-05-16-17-13-13_com.sonymobile.smartconnect.smartwatch2[1].png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.06.2016 o 15:46, akszyn napisał:

Potwierdzam... zainstalowanie tej aplikacji spowodowało, że wszystkie apki na Smartwatch chodzą jak tak lala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

Mam problem z zegarkiem Sony Smartwatch 2 na Androidzie 7.0 na MI5.  Wersja MIUI 8.3 7.3.23. O ile na wersjach z Androidem 6 wszystko było ok (wgrywanie aplikacji poprzez backup i dopiero wtedy były widoczne) to teraz w ten sposób działa mi tylko aplikacja od połączeń telefonicznych i endomondo. W ogóle nie chce się pokazać domyślna aplikacja od wiadomości sms/mms (messages), a bardzo fajna aplikacja zastępująca wszystko "Informer" działa tylko wówczas, gdy wejdę w aplikację na telefonie, kliknę "Informer service is ON" wtedy przerzuca mnie do "Dostęp do powiadomień". Tam mam pokazanego włączonego Informera, którego wyłączam i włączam ponownie i wtedy dostaję powiadomienia na zegarek o wszystkim czego chę tzn. wadomości sms/mms, signal, messenger itp. Ale to działa do czasu kiedy zegarek rozłączy się samoczynnie przez BT co mu się zdarza kilka razy dziennie jak i po restarcie telefonu i powyżej przedstawione działanie muszę powtórzyć. Czy zna ktoś problem i możliwe rozwiązanie go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...