Skocz do zawartości

Douszniki Xiaomi Piston


roger

Rekomendowane odpowiedzi

11g to fake.

Najpewniej to roznontowac pilot czy słuchawkę i wtedy jest wiadomo (może 11 to też oryginalne hgw)

Mają mieć 96g, w poniedziałek będę miał oryginały ver 1 to mogę Ci zdjęcia zrobić.

Może ibuy też fake sprzedają.

Jest temat jest link jak sprawdzić oryginalność.

Xiaomi nie prowadzi już sprzedaży wersji 1.

Wysłane z mojego MI 2A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy rysy? Te wyżłobienia laserowe ma

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Wyżłobienia laserowe (takie żeberka) mają być. Chodzi o samą strukturę materiału tego aluminium (czy z czego to tam jest zrobione).

W oryginale jest gładkie, wypolerowane. Cały cylinder jest widocznie dobrej jakości. W podróbce jest gorzej wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że różnica w wyglądzie części "błyszczących" spowodowana jest użyciem do produkcji gorszego jakościowo aluminium.Słabej jakości aluminium źle się obrabia,stąd powierzchnia może tak wyglądać.Na czymś trzeba przecież zarobić :).Na jakość powierzchni mogą mieć też wpływ użyte narzędzia i maszyny.Xiaomi z pewnością ma nowy park maszynowy lub kooperantów z takim parkiem.Takie wykonanie(jak po lewej na zdjęciach) nie ma prawa przejść przez kontrolę jakości firmy.U podrabiaczy przejdzie.

PS.oczywiście nie ma tu mowy o żadnym polerowaniu.Na aluminiowych detalach są po prostu ślady noży tokarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam tak z innej beczki - jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami appla, a xiaomi - oczywiście chodzi mi o schemat podłączenia w jacku. Teraz nie mam możliwości sterowania głośnoscią tylko play/pauza, tak samo przy rozmowie - można odebrać ale to wszystko, mikrofon nie działa?!

Mam schemat earpods, a nie mam xiaomi - dzxięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...