Jump to content

Ustawienia fabryczne a TWRP

Recommended Posts

Mam taki problem - chce dac ustawienia fabryczne (przywrocenie + usuniecie wszystkich danych, czyli zdjec/plikow etc), po wybraniu opcji z systemu, przechodzi mi do TWRP...
Jaka opcje nalezy wybrac lub co zrobic, zeby miec taki sam efekt jak ust. fabryczne?

• 2 months later...

U mnie na Mi4C po wybraniu tych opcji telefon przywraca się do ustawień fabrycznych, jednak zostają pliki takie jak muzyka, zdjęcia, pobrane mapy z here. Czy przypadkiem nie trzeba zaznaczyć również opcji Internal Storage aby te pliki również zniknęły?.

• 10 months later...

Witam

Przewertowałem forum i nie znalazłem odpowiedzi, która pomogła by mi rozwiązać problem.

Jako, że nabyłem Mi5 żonie w spadku przypadł mój wysłużony Mi4c. Przekopiowałem elegancko wszystko co było mi potrzebne i wziąłem się za czyszczenie telefonu. Znalazłem w ustawieniach Miui przywrócenie ustawień fabrycznych i wziąłem się do roboty. Po kliknięciu przywrócenia ustawień tel uruchomił mi się w TWRP. Kliknąłem więc Wyczyść, przesunąłem żeby wykonać i ... d*pa. Telefon uruchamia mi się do Twrp i tyle. Co teraz jak ugryźć temat?

MiFlash i wszystko od podstaw?

Ściągam ostanie Miui Polska, zobaczę jaki będzie efekt.

4 minuty temu, slimdick napisał:

@Tommalek nie rozumiem, właśnie RR jest w działaniu i wyglądzie jak czysty android więc taki wybór jest lepszy. Jaki miała wcześniej telefon, pewnie samsunga :P 

Ok, przekonałeś mnie. Ściągam i obczaję. Jak się przyjmie zostaje, czy ten ROM jest aktualizowany i rozwijany?

Tak miała Samsunga ;)

@Tommalek

Tak jest co wtorek aktualizacja, opiekunem RR na MI4C jest AndropaX , u nas na forum też jest osobny wątek.

Tylko doczytaj dokładnie jaka jest procedura instalacji bo przy przejściu na nowy bootloader N jest dodatkowa czynność do wykonania, trzeba dograć w twrp aktualizacje firmware.

Edited by slimdick
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...