Skocz do zawartości

Odświeżenie MIUI dla zielonych?


dandun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Xiaomi RN2 Prime i od nowości nic w nim nie zmieniałem jeśli chodzi o Romy. Telefon z alledrogo od sprawdzonego sprzedawcy (tak, oryg).

Screenshot_2016-05-29-12-14-31.png

Taki mam rom. Zawsze sprawdzalem przyciskiem na dole "Aktualizacje systemowe" ale nic nie było -Screenshot_2016-05-29-12-14-18.png

Czytałem dziś dużo o modyfiakcjach i zauważyłem że mój rom to już przeżytek.. Jedyna rzecz która nie działa jak powinna to bluetooth. 

Jak myślicie? Który ROM będzie najlepszy i najstabilniejszy (bez błędów, lagów itd). Skąd go pobrać ?  

Z Góry dzięki za każdą odpowiedź - pamiętajcie że jestem tu nowy :-)

 

Edytowane przez dandun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z kilku miui polska xiaomi eu stable oraz slim miui, więc tak MIUI POLSKA bardzo szybki system jednak bateria leci w oczach od wersji bodajże (6.3.3) ja nie używam GPS więc na ten temat nie powiem nic reszta jak dla mnie działał ok jedyny minus jak mówię to bateria. MIUI EU STABLE czyli wersja stabilna jak dla mnie to najlepszy wybór dla osoby która potrzebuje zainstalować i nie mieć zmartwień, trochę wolniejszy od miui polska ale bateria tam mi trzymała min 4,30h max ponad 6h sot. Slim MIUI szybki system z dobrą bateria ( również wersja stable) dev nie używałem, slim miui jest od razu z root tzn instaluje się sam wraz z systemem jak w miui polska (oprócz ostatniej aktualizacji)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja mam MIUI POLSKA 7.0.6 -bateria nie pada tak szybko (źle nie jest).. jeśli wejdę na nowsza wersje to stracę czy zyskam? Czym się będzie różnic?

2. Xiaomi.eu stable będzie wolniejsza nawet od mojej 'starej' wersji 7.0.6? W tej wersji jest pełne spolszczenie? 

3. Miui slim - czym różni się od wersji eu i polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slim jest trochę okrojona z kilku nie potrzebnych aplikacji. Nie wiem co to za wersja 7.0.6 ale stable nie jest jakoś bardzo wolniejszy czytaj plynniejszy bo na prawdę trzeba to wyczuć.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Tak stable jak i slim miui ma pełne pl

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...