Skocz do zawartości
  • 0

Telefon z dobra karta dzwiekowa do 1500zl


kubs94

Pytanie

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pytanie co oznacza dobrą?? Dla ciebie będzie ten dźwięk dobry dla mnie średni i na odwrót. Mi4 też ma dobry dźwięk lecz gorszy od mi note. Mówimy tu oczywiście o stajni xiaomi.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, MD13 napisał:

Pytanie co oznacza dobrą?? Dla ciebie będzie ten dźwięk dobry dla mnie średni i na odwrót. Mi4 też ma dobry dźwięk lecz gorszy od mi note. Mówimy tu oczywiście o stajni xiaomi.

Sam mam Mi4 od niecałego miesiąca i testuję właśnie słuchawki I Vipera FX. Napisz, jakich używasz słuchawek (jakiej muzyki słuchasz) i może coś na temat Vipera. Temat śliski, bo okazało się, że moje Brainwavzy M1 świetnie grające z Lumią 735 całkowicie tracą na Mi4. Natomiast tańsze słuchawki mojej córki Brainwavz Delta grają rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
29 minut temu, Waterloo napisał:

Warto byłoby też wiedzieć jakie masz słuchawki. Z dobrym źródłem, a słabymi słuchawkami nie nawojujesz. 

Piston V3

28 minut temu, Tomasz Petrycki napisał:

Sam mam Mi4 od niecałego miesiąca i testuję właśnie słuchawki I Vipera FX. Napisz, jakich używasz słuchawek (jakiej muzyki słuchasz) i może coś na temat Vipera. Temat śliski, bo okazało się, że moje Brainwavzy M1 świetnie grające z Lumią 735 całkowicie tracą na Mi4. Natomiast tańsze słuchawki mojej córki Brainwavz Delta grają rewelacyjnie.

Tez jestem w posiadaniu tego telefonu tylko, ze mam najnowszego Androida no a tam ze swieca szukac ViperaFx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli mówimy tutaj o telefonach z wybitną kartą, no to MiNotePro, jeżeli chcesz dobrą kartę, to seria Mi, a zwykłe "szajsy" typu integry w PC, Redmi. Następnie warto pomyśleć o słuchawkach, Piston v3 będą grać na każdym Xiaomi dobrze, bo MIUI jest pod nie ustawiane.

@Tomasz Petrycki Dziwne, ja mam Ironki, kuzynka używa właśnie Brainwavz'ów M1 i jest na prawdę nieźle, tylko ona nie używa Vipera, a ustawienie w MIUI ma po prostu "dokanałowe". Ja się bawię na V4A z ironkami i też jest cudnie na Mi4 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Nezumi napisał:

 Dziwne, ja mam Ironki, kuzynka używa właśnie Brainwavz'ów M1 i jest na prawdę nieźle, tylko ona nie używa Vipera, a ustawienie w MIUI ma po prostu "dokanałowe". Ja się bawię na V4A z ironkami i też jest cudnie na Mi4 :).

 To fakt, M1 tak grają najlepiej, czyli bez Vipera i z ustawieniem na dokanałowe, ale to "najlepiej" oznacza między innymi brak przestrzeni. Po zmianie na Delty wszystko nabiera koloru i przestrzeni. Co to jest V4A?

Nezumi, wiesz, że ja z Gdańska pochodzę. Z Wrzeszcza. Wyjechałem w 1990 roku... ach historia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minut temu, Tomasz Petrycki napisał:

 To fakt, M1 tak grają najlepiej, czyli bez Vipera i z ustawieniem na dokanałowe, ale to "najlepiej" oznacza między innymi brak przestrzeni. Po zmianie na Delty wszystko nabiera koloru i przestrzeni. Co to jest V4A?

Nezumi, wiesz, że ja z Gdańska pochodzę. Z Wrzeszcza. Wyjechałem w 1990 roku... ach historia;)

Viper4Android=V4A :P. Ja Brainwavz'ów niestety nie sprawdzał u siebie :(, najpierw A-Jays Three, potem Piston v3, a teraz Iron Hybrid Dual v3 :D. Najlepiej grają Ironki <3

Ja co prawda nie z samego Gdańska, ale w sumie rzut beretem, bo Żukowo, a "Gdańsk" więcej mówi, niż jakieś tam "Żukowo" :D. W Gdańsku aktualnie to tylko niekiedy "pomieszkuje" w Centrum :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
35 minut temu, Nezumi napisał:

Viper4Android=V4A :P. Ja Brainwavz'ów niestety nie sprawdzał u siebie :(, najpierw A-Jays Three, potem Piston v3, a teraz Iron Hybrid Dual v3 :D. Najlepiej grają Ironki <3

Ja co prawda nie z samego Gdańska, ale w sumie rzut beretem, bo Żukowo, a "Gdańsk" więcej mówi, niż jakieś tam "Żukowo" :D. W Gdańsku aktualnie to tylko niekiedy "pomieszkuje" w Centrum :D.

Jaka roznica miedzy Piston V3 a Iron Hybrid Dual V3?

Edytowane przez kubs94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, Nezumi napisał:

Spora, całe metalowe, lepszy oplot na kablu, solidniejszy pilocik, lepszy mikro, no i 2 przetworniki zamiast 1, każdy odpowiedzialny za swoje pasma.

Ooo to elegancko, nawet niewiedzialem, ze sa dwa przeteorniki. Warto w takim razie zakupic 

 

Xiaomi Mi Headphones HiFi Edition vs Iron Hybrid Dual. Ktore z tych dwoch beda lepsze? Zalezy mi na mocnym basie i dosc dobrej gorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Nezumi napisał:

Do telefonu brałbym ironki, słuchawki półotwarte/otwarte mają to do siebie, że słabo redukują szum z otoczenia, przez co tracisz sporo na jakości dźwięku.

Ok. Dziekuje za szybka odpowiedz. W takim razie jestem zdecydowany na Ironki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...