Skocz do zawartości

Pnowny dostęp do Fingerprint (Locksceen & Password Bug)


myniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupilem niedawno Xiaomi Mi5 i przy ustawieniach początkowych ustawiłem sobie zablokowanie i odblokowywanie urządzenia dzięki opcji Fingerprint. Wszystko śmiga ładnie i sprawnie prócz tego, że chciałbym edytować ustawienie odcisków (dodać inne, edytować główny, by działał jeszcze lepiej), lecz gdy wchodzę w ustawienia wyskakuje mi błąd z informacją, że aplikacja została zatrzymana i niestety nie mogę wejść w te ustawienia by je poprawić. Ktoś zna jakieś rozwiązanie? Aktualizacje telefonu naprawiają ten bug? Obecnie mam wgrany rom multilanguage od Chińczyka. Z góry dzięki za porady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupilem niedawno Xiaomi Mi5 i przy ustawieniach początkowych ustawiłem sobie zablokowanie i odblokowywanie urządzenia dzięki opcji Fingerprint. Wszystko śmiga ładnie i sprawnie prócz tego, że chciałbym edytować ustawienie odcisków (dodać inne, edytować główny, by działał jeszcze lepiej), lecz gdy wchodzę w ustawienia wyskakuje mi błąd z informacją, że aplikacja została zatrzymana i niestety nie mogę wejść w te ustawienia by je poprawić. Ktoś zna jakieś rozwiązanie? Aktualizacje telefonu naprawiają ten bug? Obecnie mam wgrany rom multilanguage od Chińczyka. Z góry dzięki za porady :-)

Wgraj xiaomi.eu i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że xiaomi.eu to wersja roma? Jestem zielony w temacie zmiany oprogramowania w tel. Tak wiem w necie pewnie temat wgrywania nowego softu był już walkowany milion razy, aczkolwiek nie mam pojęcia na jakim etapie jest mój obecny tel (jak sprawdzić czy ma roota, odblokowany bootloader itp) - bo chyba ta wiedza jest istotna by czegoś nie sknocic. Jakieś dalsze sugestie i porady byłyby mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...