Sign in to follow this  
dans12949

Odtwarzacz nie wyświetlające się okładki

Recommended Posts

Witam wybrałem sobie opcje ze sam sobie wybieram z galerii okładki do piosenek i zmieniłem w każdej i w pionie gdy jest telefon to wyswietla okładki do kazdej piosenki ale gdy trzymam telefon w poziomie (w orientacji poziomej) to nie działają wszystkie okładki ktos może wytłumaczyć dlaczego

Nie pobieram sam okładki i w pionie wszystkie normalnie widać a w orientacji poziomej niektóre nie działają (mam wszystkie okładki w odzielnym folderze )

Tak jak napisał @Gnapek, użyj programu Mp3tag, również go używam. Ale oprócz wrzucenia okładek do danych piosenek to każdy utwór trzymam w osobnym folderze. Powód - jeśli np. 2 piosenki mają różne okładki, ale w tagach mają podany ten sam album to okładka zostanie wgrana z jednego z nich. Miałem tak w HTC Wildfire S. Nie pamiętam już czy próbowałem w MI-2S wyciągać utwory z folderów... Ale nadal trzymam wszystkie eMPeTrójki w osobnych folderach i gra i buczy... No i okładki się wgrywają ;)

Zawsze możecie sami powrzucać okładki do folderu MIUI/music/album wtedy na 100% powinny się w poziomie wyświetlać. Nazwa pliku z okładką musi być taka: (nazwa albumu)_(wykonawca).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this