Jump to content

Mi Note Pro - Słaba bateria

Nilio
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio zakupiłem nowego Xiaomi mi note pro.. i jestem mega rozczarowany baterią. Wcześniej miałem HTC One Max który potrafił wytrzymać od 2-3 dni. A na mi note pro bateria przykładowo wczoraj zeszła mi w 8 godzin (ekran świecił ledwo 2h), włączone miałem tylko dane i LTE. Czy u Was jest podobnie? Z jakiego ROM'u korzystacie? Dodam, że wgrałem ostatni dostępny rom na miuipolska jak i testowałem archiwalny stabilny rom, różnic żadnych w zużyciu baterii. Nie korzystam praktycznie z żadnych aplikacji. Pozdrawiam

Czemu się dziwić. Snapdragon 810 to jeden z najmniej udanych modeli z ostatnich lat. Ani szybki bo musieli obciac taktowanie ze względu na temp ani energooszczędny.

Rozumiem twoje rozgoryczenie ale jak już porównywac to telefony z tej samej półki. Nie wiem czy ten htc był w innych wersjach ale ja tu widzę snapa 600, większą baterię i mniejsza rozdzielczosc ekranu.. Czyli mamy bardziej energooszczędny proc i większą baterię. Jak tu się dziwić że dłużej chodził?

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

uff.. na szczęście mam jeszcze możliwość zwrotu.

Czy ktoś z użytkowników zwykłego Note'a może się wypowiedzieć na temat baterii?

Oraz mam pytanie, czy ktoś kupował już coś na xiaomiforsale.com?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Mi Note znacznie lepiej wypada pod względem baterii, jeden dzień spokojnie wytrzymuje mi przy intensywnym używaniu, ale ja nie jestem wyznacznikiem, dla przykładu ten sam telefon w rękach mojej dziewczyny wytrzymuje 3-5dni.

Potrafił wytrzymać mi prawie cały dzień w tym niecałe 6h na włączonym ekranie buszowania po sieci przez WiFi.

A co do xiaomiforsale to parę telefonów u nich kupiłem i nie było żadnych problemów. Z gwarancji również korzystałem i też wszystko sprawnie poszło.

Wysłane z MI NOTE

2 godziny temu, Nilio napisał:

uff.. na szczęście mam jeszcze możliwość zwrotu.

Oraz mam pytanie, czy ktoś kupował już coś na xiaomiforsale.com?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Ja miałem przez 20 dni Mi Note i powiem że bateria w tym modelu trzyma 50% więcej niż w Redmi Note 2 

Czas pracy baterii miałem lepszy niż u @dramir ale może być to związane z wieloma rzeczami,pierwsze to jasność ekranu 

O tym sklepie tylko słyszałem,ale już widzę że słaby chyba to biznes bo drogo wychodzi za Mi Note

PS. Mi Note,miałem tylko 20 dni bo aktualnie potrzebowałem na szybko gotówki a telefon mi do października średnio będzie potrzebny 

Edited by majdan12

1 godzinę temu, rockmonster napisał:

Życie :D a Ty ile wyciągasz?

Mi Note

Ja już nie mam Mi Note,sprzedałem go

Ale około 10 godzin na WI-FI w domu 50% jasności przeglądanie WWW 

Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia tego wyniku,jedynie mam zdjęcie wyniku gdzie oprócz przeglądania WWW miałem jeszcze nagrywanie Video 1080p gdzie jasność była na 100% nie pamiętam ile nagrywałem czasu z 100% jasności ale samego przeglądania WWW miałem 8 godzin,jasność 100% była tylko podczas nagrywania video,potem 50% przy WWW Android 4.4.4

Edited by majdan12

Tak, to prawda. Bateria w Mi Note Pro szału nie robi, ale nie róbmy z tego tragedii, nie jest najgorzej. Mój rekordowy SoT to prawie 4h - mogło być lepiej, ale Mi Note Pro nadrabia wyglądem i jakością wykonania.

• 2 weeks later...

Mi bateria dziala tez porodbnie ok 4h przy intesnsywnym uzytkowaniu. Bateria i ten proc to jest tragedia. Nagrzewa sie bardzo szybko, chwile wlacze youtube, a telefon po chwili staje sie gorscy jak kaloryfer. Bateria to jakas katastrofa, nie wytrzymuje naeet pol dnia, przy dosc mocnym uzytkowaniu. 

Witajcie ponownie :)

Muszę Wam powiedzieć, że ja to chyba mam jakieś szczęście. Oddałem minote'a pro i zakupiłem wersje zwykłą minote 3gb/64gb na xiaomiforsale... po czym patrzę, przysłali mi wersje PRO :(

Chyba xiaomi nie dla mnie hehe

13 godzin temu, Nilio napisał:

Witajcie ponownie :)

Muszę Wam powiedzieć, że ja to chyba mam jakieś szczęście. Oddałem minote'a pro i zakupiłem wersje zwykłą minote 3gb/64gb na xiaomiforsale... po czym patrzę, przysłali mi wersje PRO :(

Chyba xiaomi nie dla mnie hehe

Hehe :) Sprzedaj go i zakup minote. Kasy Ci troche zostanie :)

Dnia 28.05.2016 o 20:31, Nilio napisał:

Wprawdzie miałem Mi Note tylko tydzień, ale mogę powiedzieć śmiało - bateria trzyma nieźle. Szału nie ma, ale tez nie ma powodów do narzekania na baterię. A Mi Note PRO słynie z krótkiej pracy na baterii, wszędzie się o tym pisze, dziwnie, że na to się nie natknąłeś przed zakupem.

1 godzinę temu, latet napisał:

Wprawdzie miałem Mi Note tylko tydzień, ale mogę powiedzieć śmiało - bateria trzyma nieźle. Szału nie ma, ale tez nie ma powodów do narzekania na baterię. A Mi Note PRO słynie z krótkiej pracy na baterii, wszędzie się o tym pisze, dziwnie, że na to się nie natknąłeś przed zakupem.

Testowałeś MIUI Polska bazujące na Android 6.0.1 bo to ma znaczenie jeśli chodzi o długość pracy baterii,ja zainstalowałem MIUI Polska bazujące na Android 4.4.4 i była rewelacja,bo mając Redmi Note 2 byłem zadowolony z czasu pracy baterii a Mi Note oferował mi 50% dłuższą prace baterii 

9 minut temu, majdan12 napisał:

Testowałeś MIUI Polska bazujące na Android 6.0.1 bo to ma znaczenie jeśli chodzi o długość pracy baterii,ja zainstalowałem MIUI Polska bazujące na Android 4.4.4 i była rewelacja,bo mając Redmi Note 2 byłem zadowolony z czasu pracy baterii a Mi Note oferował mi 50% dłuższą prace baterii 

Tak, testowałem MIUI EU dev (najnowsze) na Adroidzie 6.0.1.

Słyszałem, że na 4.4.4 było z baterią nieco lepiej, ale trudno, zainstalowałem 6.0.1 natychmiast po wyjęciu telefonu z pudełka.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...