Skocz do zawartości

Kupno Xiaomi Note 2, oryginalna strona producenta


Nostromo_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałbym zakupić w/w telefon i chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej to zrobić. 

http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-2-16gb-lte/

Znalazłem ten model na oficjalnej stronie producenta (albo mi się tak tylko wydaje :D ), i ma on tutaj bardzo dobrą cenę, jednak to rodzi moje wątpliwości bo jest ona niższa niż te na allegro. Czy zamawiając stąd bd on wysłany z Polski? Czy jest to oficjalna dystrybucja?

Jeśli nie to skąd polecacie zamówić ? Macie jakiś sprawdzonych allegro'iczów ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna oficjalna strona, żaden oficjalny dystrybutor. Ot zwykły sprzedawca, który łapie klientów na hasło "OFICJALNY".

Co do opinii nt. tego sprzedawcy, to można znaleźć dużo na forum. Ja długo tego nie śledziłem, więc nie wiem jak aktualnie jest rzetelnym sprzedawcą.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź bo też jużo nich poczytałem i nie mama zamiaru zamawiać u kogoś kto się podszywa pod oryginalnego dystrybutora ponadto opinie też mają po części naganne. 

 

Moglibyście zatem mi polecić gdzie kupić taki telefon ? :) Nie chcę go typowo ściągać z Chin, wolałbym aby to było nawet od tych reselerów, o ile to jest pewne ;) wg jak jest u nich z gwarancją ? wysyłają do Chin czy sami grzebią jak ktoś wyżej wspomniał ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź bo też jużo nich poczytałem i nie mama zamiaru zamawiać u kogoś kto się podszywa pod oryginalnego dystrybutora ponadto opinie też mają po części naganne. 

 

Moglibyście zatem mi polecić gdzie kupić taki telefon ?  Nie chcę go typowo ściągać z Chin, wolałbym aby to było nawet od tych reselerów, o ile to jest pewne  wg jak jest u nich z gwarancją ? wysyłają do Chin czy sami grzebią jak ktoś wyżej wspomniał ? 

 

 

technos współpracuje z serwisem w pl, który ma pozwolenie od xiaomi. Tak czytałem gdzieś tu na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem moglibyście polecić sprawdzonych sprzedawców ?  

Co myślicie o sklepXiaomi? Tam ten telefon kosztuje 700zł a na alledrogo mógłbym go 50 zł taniej zakupić

ja kupiłem gdzie najtaniej i udało mi się z xiaomi. com. pl. Przed kupnem pisałem o dostępność. Odpisali szybko. To kupiłem. Narazie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...