Skocz do zawartości

Jaka nawigacja pod MIUI?


teder

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili czekam na mi2s, wie moge tylko polecic navi jaka uzywamni bede probowal instalowac na tym tel. Jezdze na navigonie od jakiegos roku, prowadzila mnie rowniez po europie. Bez wiekszych zgrzytow. Jesli chcesz z licencja, zawsze masz wersje ktore dzialaja bez niej, potraktuj sobie to jako triala.

Jak dostane tel to podziele sie czy navigon dziala na nim

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dłuższych trasach używam Naviexperta. Już nie raz informacja o ruchu uratowała mi tyłek przed staniem w olbrzymim korku. CO ciekawe można wykupić licencję dobową jeśli rzadko się jeździ. Po uruchomieniu nawigacji odejmuje jeden dzień z licencji i przez 24h może nas nawigować :)

Na krótkich odcinkach iGO lub GoogleMap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o informację, jaka nawigacja dobrze działa pod MIUI.

Do tej pory korzystałem z Automapy,ale po instalacji MIUI na moim y300 aplikacja się odpala i za każdym razem chce aktualizować plik językowy, ściąga i znowu wraca do aktualizacji paczki.

Żeby automapa działała poprawnie katalog z mapami i innymi danymi o nazwie "AutoMapa" nie może znajdować się na zewnętrznej karcie SD tylko w wewnętrznej pamięci telefonu. Sprawdzone na kilku telefonach LG. Po wgraniu katalogu do pamięci wewnętrznej problem z aktualizacją plików językowych zniknął i program zaczął normalnie działać.

Proszę dać znać czy się udało:-)

Tapatalked from: MK808, Tronsmart Prometheus, SGS, SGS2, Xiaomi Mi2S. now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak teraz tomtom radzi sobie na andku, ale jak go wgralem na probe rok temu to nie bylo zbyt ciekawie. Raz wyprowadzil mnie w pole, brak oznaczenia ilosci zjazdow na skrzyzowaniu na ikonce, dojazd do skrzyzowania na mapie pokazuje b.puzno- za duze zblizenie. Ale moze cos juz poprawili..

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie numerem jeden u nas wciąż pozostaje AutoMapa. Korzystałem z kilku nawigacji i z tą jeździ mi się najlepiej. NaviExpert według mnie ma straszny interfejs i problem z obliczaniem tras. Wielkim plusem AM jest fakt, że działa offline, więc spokojnie można zabrać ją za granicę.

Niewątpliwym plusem jest też głos Krzysztofa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja jako nowy i "zielony" w Androidzie i Miui chciałem zapytać czy na RedRice będzie działał program Androzic?

-- 15 lis 2013, o 23:16 --

No i oczywiście czy Endomondo będzie też działało?

-- 16 lis 2013, o 12:00 --

Kolejne pytanie dotyczy możliwości zainstalowania programu Sygic GPS jako nawigacji drogowej. No i jeszcze poproszę o info czy Red Rice z tymi trzema programami będzie też działał w trybie bez dostępu do netu online, o ile wewnątrz kraju da radę bezpłatne Aero2, to ja jednak mam zamiar używać go zimą w górach na pograniczu w zasięgu czeskich nadajników gsm, gdzie Aero2 już raczej nie dociera, a nie chcę płacić za net w roamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...