Jump to content

Recommended Posts

Wersja MIUI: 

Stable 7.2.13.0 dla MiFlash

Posiadany smartfon:
Mi5 3/32

Jakim użytkownikiem jesteś? 
Początkujący

Opis znalezionego błędu
Telefon nie widzi, nie loguje się do LTE na żadnej z kart. Obie karty w zasięgu LTE swoich operatorów, w częstotliwościach obsługiwanych przez Mi5, na obu kartach LTE działa poprawnie.

Logcat
Nie wiem kto to jest Logcat ale to imię kojarzy mi się z Alicją w Krainie Czarów.

Link to post
Share on other sites

Bez różnicy: Plus i Orange (nju). Przy czym w Plusie mogę sprawdzić parametry sieci, częstotliwość LTE w danej lokalizacji, status karty na HLR-ze itd. bo jako pracownik mam dostęp do systemów. I klops. Nie żebym jakoś straszliwie cierpiał z powodu braku 4G, raczej traktuję to w kategoriach "szkoda, że nie ma, skoro miało być".

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, rabarbar napisał:

Podziękował :) Zostanę sobie przy tym, co mam, LTE nie jest mi do szczęścia potrzebne aż tak bardzo, żebym zrywał parkiet i kładł na nowo :) Tym niemniej dziękuję.

Lol... ale miui polska to powinno sie od razu instalować :P

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
Podziękował Zostanę sobie przy tym, co mam, LTE nie jest mi do szczęścia potrzebne aż tak bardzo, żebym zrywał parkiet i kładł na nowo Tym niemniej dziękuję.

Ale co chcesz zrywać? Zrób sobie kopię zapasową miui, zainstaluj miuipolska i przywróć. Nic nie stracisz poza danymi logowania.

Link to post
Share on other sites

Jako, żem lajkonik, zainstalowałem stabilną wersję systemu rekomendowaną na miuipolska.pl - nie wiedząc, że to kiepski pomysł. Trudno :) Może w przypływie dużej ilości wolnego czasu (i swobodnej głowy) skuszę się na miui polska :) 

Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...