Jump to content
  • 0

Redmi 3 czy Mi4?

przewa1258
 Share

Question

Zastanawiam się nad dwoma wyżej wymienionymi modelami. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku, ViperFX raczej wymagany, a nie do końca wiem czy na Redmi 3 będzie działał. Który lepiej się nada do słuchania muzyki, oglądania filmów, przeglądania internetu? Z góry dziękuje za pomoc.

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Juz nie przesadzaj. Jak niby R3 gra bosko to jak musi grac przy takim określeniu mi4 który ma znacznie lepszy dźwięk i jakość fotek niz r3

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Ja mam chyba jakieś ucho niedorobione bo jak dla mnie to te telefony grają podobnie. Aparat faktycznie lepszy.

• 0
Proc wcale nie jest lepszy, tyle że starszy ale nie ustępuje nowemu, ekran lepszy i lepszej firmy, lepsze foty, lepszy dzwiek moim zdaniem.

W redmi 3 wygrywa bateria, nowszy proc,wejscie na karte sd, druga karta sim, czytnik lini.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Jest lepszy i to dużo lepszy. 617 to takie byle co, przy fhd ma problemy a 801 to górna półka (nie najnowszy ale wciąż pozwala na płynną grę w wymagających grach)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• 0

No tak,ale w Redmi 3 nie ma fullhd i serio ja nie widzę różnicy w pracy tych prockow na co dzień. Jest jeszcze jeden aspekt,ktorego userzy nie dostrzegają. Redmi 3 ma sporo lepszy zasięg i gsm jak i Wi-Fi. Mam piętrowy dom i router mniej więcej po środku. Na redmi 3 zasięg miałem bez problemu wszędzie. Na mi4 na części parteru nie da się korzystać z neta. Zasięg gsm też jest gorszy. Jadąc do pracy pociągiem,poza miastem redmi 3 był rewelacyjny. Mój najlepszy telefon jeśli chodzi o zasięg. Tutaj widzę że mi4 odbiega dosyć sporo. W mieście tego nie odczuje na pewno. Inna sprawa że redmi 3 ma dość duży SAR i to może przez to ładnie łapie sygnał 😂

• 0
Dnia 26.05.2016 o 14:06, Redmi2 napisał:

Juz nie przesadzaj. Jak niby R3 gra bosko to jak musi grac przy takim określeniu mi4 który ma znacznie lepszy dźwięk i jakość fotek niz r3

Pewnie ma taki słuch, że słuchawki z kiosku za 5zł go zadowalają :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...