Jump to content

Stable od xiaomi.eu - dyskusja ogólna

Rafullo
 Share

Recommended Posts

Też mam kupiony na xiaomi.com.pl, też się sam zaciągnął do 7.5.3.0 i wszytsko po staremu.
Tzn. fatalnie.
Wszytsko co z tym telefonem związaen to porażka.
Praktycznie nie działa, cały czas jest gorący i praltycznie nie reaguje na nic.
...oczywiście dopóki nie rozładuje baterii na full, czyli tak z 6 godzin w uspieniu. Potem stygnie. I to jedyne co się poprawia. :/
Przeczesuję forum dalej, choćjestem kompletnym profanem, czytam Wasze wypowiedzi i dla mnie to chińszczyzna.
Ale wiem, że i tuta i na innych forach nie znosi się gdy ktoś pyta po raz 14372483 o to samo.

Panowie to jest temat o stable od xiaomi.eu a nie global stable. Jak sobie chcecie podyskutować to stwórzcie sobie temat o global (choć chyba już taki jest) a nie piszecie gdzie popadnie robiąc bałagan na forum!!!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

6 godzin temu, Kuba. napisał:

Od piątku na 7.5.1 jestem, w przyszłym tygdniu przejde na 7.5.2 i dam znać ;)

Kuba. a jak ten 7.5.1 się sprawuje? Wszystko ok? :) Mój fon na razie WER Warszawa, ale pliczki skrzętnie lecą na dysk, właśnie 7.5.2 idzie :D

Nie orientuje sie bo już dłuższy czas siedzę na stable. Jedynie gdzieś tam pierwszy i trzeci czy czwarty (nie pamietam symboli) miui 8 wrzucilem na próbę. Ale ten 7.5.2 jest ok. baterii nigdy jakos nie oszczedzam ale widze ze ten mi najlepiej trzyma. A co do bugow to też ok. Nie znalazlem czegoś co by mnie drażniło ale też nie wymagam cudów jak niektórzy na forum że za 800 zł chca miec lepszy tel niż flagowiec za 3k

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

7 godzin temu, Dudek89 napisał:

Kuba. a jak ten 7.5.1 się sprawuje? Wszystko ok? :) Mój fon na razie WER Warszawa, ale pliczki skrzętnie lecą na dysk, właśnie 7.5.2 idzie :D

tak, jest spoko, wszystko dzała jak należy, może jedyne co zauważyłem to w belce powiadomień, jak jest szukajka na górze to gdy jest ustawiony język angielski to jest tam coś napisane typu "wpisz słowo aby wyszukać" - coś takiego, oczywiście po  angielsku, jak ustawisz polski to tam nic nie ma ale to nie jest jakiśbug czy co :) ogólnie to spoko, tak samo też jak udostępniam obraz na tv czy to z yt czy z chroma to w belce powiadomień mam ikonę tylko i nie ma tam nic napisane, że odtwarza filmik taki  i taki czy udostępnia obraz na TV, ikonka i obok puste ale nie przeszkadza to, wszystko działa, w mipilocie jakieś krzaczki są ale tylko na dwóch przyciskach których i tak nie używam (nie mogłem wgrać innej wersji, która jest na miui polska). LTE (virgin mobile) działa wspaniale, aparat robi dobre zdjęcia, system sie nie zacina, nie ma drenażu baterii (mam dużo aplikacji), telefon przechodzi w deep sleep, w antutu wynik koło 76k, nie mam zastrzeżen :D Gdzie zamówiłeś telefon? Mój był na WER Warszawa i po dwóch dniach miałem go w domu, bez VAT, nie ubezpieczałem przesyłki, kupiłem u Goldwaya najtańszą opcje, RN3PRO 3/32 bez ubezpieczenia i ze syfMIUI a w końcu jak przyszedł to miałem globala wgranego :v W EDL nie mogłem wejśc ale znalazłem sposób, jak byś chciał pomocy - pw :)

Edited by Kuba.

13 godzin temu, Kuba. napisał:

tak, jest spoko, wszystko dzała jak należy, może jedyne co zauważyłem to w belce powiadomień, jak jest szukajka na górze to gdy jest ustawiony język angielski to jest tam coś napisane typu "wpisz słowo aby wyszukać" - coś takiego, oczywiście po  angielsku, jak ustawisz polski to tam nic nie ma ale to nie jest jakiśbug czy co :) ogólnie to spoko, tak samo też jak udostępniam obraz na tv czy to z yt czy z chroma to w belce powiadomień mam ikonę tylko i nie ma tam nic napisane, że odtwarza filmik taki  i taki czy udostępnia obraz na TV, ikonka i obok puste ale nie przeszkadza to, wszystko działa, w mipilocie jakieś krzaczki są ale tylko na dwóch przyciskach których i tak nie używam (nie mogłem wgrać innej wersji, która jest na miui polska). LTE (virgin mobile) działa wspaniale, aparat robi dobre zdjęcia, system sie nie zacina, nie ma drenażu baterii (mam dużo aplikacji), telefon przechodzi w deep sleep, w antutu wynik koło 76k, nie mam zastrzeżen :D Gdzie zamówiłeś telefon? Mój był na WER Warszawa i po dwóch dniach miałem go w domu, bez VAT, nie ubezpieczałem przesyłki, kupiłem u Goldwaya najtańszą opcje, RN3PRO 3/32 bez ubezpieczenia i ze syfMIUI a w końcu jak przyszedł to miałem globala wgranego :v W EDL nie mogłem wejśc ale znalazłem sposób, jak byś chciał pomocy - pw :)

Ja zamówiłem na IBG, wziąłem ubezpieczenie od VAT. Telefon na razie od soboty WER Warszawa i nic się nie rusza, na wykopie jednemu użytkownikowi który zamawiał identycznie jak ja (nasze paczki szły razem) już dzisiaj doszedł do jego miejscowości, może i mój będzie lada chwila :). 
Jak będę miał problemy z odblokowaniem bootloadera to się odezwę bankowo ;) dzięki z góry za pomoc! 7.5.2 wgram. 

5d6ecb7547bc9f7e6d5d9ac6f3525e46.jpg

Problem z tekstem zniknął. Natomiast przed chwilą miałem jakby dwa restarty, wcisnąlem pauzę na yt jak udostepnialem obraz na tv, za jakiś czas wznowilem i pojawiło się logo mi i telefon wrócił do pulpitu na czysto, bez apek w tle, potem włączyłem messengera i to samo, wydawało mi się że na pulpicie po tym był napis że jest jakiś problem z lokalizacją

Wydrapane z Redmi Note 3 Pro

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...