Skocz do zawartości

Stable od xiaomi.eu - dyskusja ogólna


Rafullo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zamierzam przesiasc sie z xiaomi redmi note 2 na redmi note3 bo juz nie moge wytrzymac z ta bateria ktora leci w oczach i teraz jest pytanie u goldiego znalazlem oferte na telefon z mala doplata za wgranie oficjalnego romu. Czy to sie oplaca doplacac czy jak sie wybierze ze standardowym romem to i tak bedzie stable?

TU podaje link to oferty

http://pl.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Official-Global-Firmware-Mobile-Phone-Snapdragon-650/32672119908.html?isOrig=true#extend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to chyba jest w końcu quick charge. Ładowanie  leci b. szybko i telefon jest wyraźnie ciepły. Nie gorący jak ktoś tu pisał w jakimś wątku, ale ewidentnie się przy tym ładowaniu nagrzewa. To jest ostatnia rzecz której mi w tym telefonie brakowało :)

Edytowane przez thermoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Big00s napisał:

@Pawel978 też mam po angielsku. Ale gdybyś nie napisał to bym nie zauważył. Taki brak nie przeszkadza akurat. Na plus jest bateria bo moim zdaniem trzyma lepiej i lepsze zarządzanie pamięcią RAM. Problemy z żyroskopem nadal są laguje itp.

Te same spostrzeżenia mam, bateria na plus (szczególnie do MIUI 8) i zarządzanie pamięcią RAM również. No i te angielskie elementy są ale to nie ma znaczenia tylko myślałem że tylko ja tak mam i wipe jakiś czy reinstalacja pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do poprzedniej wersji. Na 7.5 mialem oroblemy z wifi. Taka sytuacja wda RN3Pro obok siebie moj na 7.5 z jedna kreska zasiegu wifi kolegi na 7.3 zasieg full. Po powrocie na 7.3 zasięg na obydwu taki sam.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Miui Globla 7.3.7.0. Po podpięciu do mini jacka słuchawek bądź głośników albo nie działają wcale albo dźwięk jest bardzo zniekształcony. Na wcześniejszej wersji softu też tak miałem. Telefon mam z zablokowanym bootloaderem przy próbie odblokowania pokazuje mi się komunikat, że z tego sytemu nie mogę odblokować. Jak telefon przyszedł z jakimś chińskim systemem i go sprawdzałem to z tego co pamiętam słuchawki działały normalnie ( podłączyłem na chwilę żeby sprawdzić). Macie jakieś propozycje co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JanTymosz napisał:

Mam Miui Globla 7.3.7.0. Po podpięciu do mini jacka słuchawek bądź głośników albo nie działają wcale albo dźwięk jest bardzo zniekształcony. Na wcześniejszej wersji softu też tak miałem. Telefon mam z zablokowanym bootloaderem przy próbie odblokowania pokazuje mi się komunikat, że z tego sytemu nie mogę odblokować. Jak telefon przyszedł z jakimś chińskim systemem i go sprawdzałem to z tego co pamiętam słuchawki działały normalnie ( podłączyłem na chwilę żeby sprawdzić). Macie jakieś propozycje co zrobić?

Wgrać china dev, odblokować bt, wgrać xiaomi.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JanTymosz napisał:

Mam Miui Globla 7.3.7.0. Po podpięciu do mini jacka słuchawek bądź głośników albo nie działają wcale albo dźwięk jest bardzo zniekształcony. Na wcześniejszej wersji softu też tak miałem. Telefon mam z zablokowanym bootloaderem przy próbie odblokowania pokazuje mi się komunikat, że z tego sytemu nie mogę odblokować. Jak telefon przyszedł z jakimś chińskim systemem i go sprawdzałem to z tego co pamiętam słuchawki działały normalnie ( podłączyłem na chwilę żeby sprawdzić). Macie jakieś propozycje co zrobić?

Też mam 7.3.7.0 z zablokowanym bootloaderem i słuchawki działają normalnie. Wcześniej miałem syfmiui 7.1.9.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem mój ulubiony wątek! Stable od xiaomi eu jeszcze nigdy mnie nie zawiodło na RN WCDMA i RN2. Dziwi troche fakt, że zmieniono konwencję nazewniczą plików. Dlaczego nie ma w nazwie ROMow "kenzo"? Biorąc pod uwagę obecną mnogość modeli od xiaomi nie dziwie się, że co chwilę ktoś pisze, że mu na czerwono mryga ;)

Czekam właśnie na moje RN3 Pro, i od razu planuję mu załadować 7.5.1. Już naskrobałem ładne podanie o unlocka, więc mam nadzieję, że długo nie będę czekać.

Rozumiem, że po unlocku instaluję sobie TWRP przez adb fastboot flash i jestem w domku, tak?

Sent from my SGP521 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dostałem od xiaomi zgodę na odblokowanie bootloadera posiadam soft Global 7.3.7.0 stabile ale podczas odblokowania przy 50% jest informacja ze nie można zweryfikować telefonu. czy jest jakas inna mozliwosc poprzez wgranie innego softu do telefonu a później odblokować bootloader.

Ogólnie to mam problem z żyroskopem nie obraca mi się samoczynnie ekran np na YT czy soft  China Stable 7.5.1.0 rozwiazuje ten problem albo jakiś inny soft po polsku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dostałem od xiaomi zgodę na odblokowanie bootloadera posiadam soft Global 7.3.7.0 stabile ale podczas odblokowania przy 50% jest informacja ze nie można zweryfikować telefonu. czy jest jakas inna mozliwosc poprzez wgranie innego softu do telefonu a później odblokować bootloader.

Ogólnie to mam problem z żyroskopem nie obraca mi się samoczynnie ekran np na YT czy soft  China Stable 7.5.1.0 rozwiazuje ten problem albo jakiś inny soft po polsku?

 

Zadam pytanie, gdyż nie znalazłem informacji w twoim poście: sprawdzałeś może czy bootloader nie jest już przypadkiem odblokowany?

Sent from my SGP521 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, brqsl napisał:

Zadam pytanie, gdyż nie znalazłem informacji w twoim poście: sprawdzałeś może czy bootloader nie jest już przypadkiem odblokowany?

Sent from my SGP521 using Tapatalk

z tego co wiem to jest zablokowany we wszystkich programach diagnostycznych jest informacja ze Bootloader "unknown" wiec raczej zablokowany

Przechwytywanie.JPG

 

Teraz raz jeszcze podłączyłem telefon pod komputer w trybie BT i MiPC Suite wykrył ze jest mozliwosc aktualizacji softu. Czy ktos juz instalowal któryś z softów 

 

Przechwytywanie2.JPG

Edytowane przez rohass99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprzyszłym tygdniu spodziewam sie RN3PRO i skłaniam sie chyba ku wgraniu xiaomi.eu stable. Chcialbym stabilny system, dlatego też skłaniam sie ku MIUI 7. Stable czy dev na tą chwile warto?

W tym linku jest najnowsze stable do RN3PRO pod nazwą xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V7.5.1.0.LHOCNDE_v7-5.1.zip? - https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=74403

czytałem pare tematów, wydaje mi sie na 99% że wybrałem dobry ROM, do dobrego telefonu, chce uniknąć problemów i sie upewnić ;)

Edytowane przez Kuba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Kuba. napisał:

Wprzyszłym tygdniu spodziewam sie RN3PRO i skłaniam sie chyba ku wgraniu xiaomi.eu stable. Chcialbym stabilny system, dlatego też skłaniam sie ku MIUI 7. Stable czy dev na tą chwile warto?

W tym linku jest najnowsze stable do RN3PRO pod nazwą xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V7.5.1.0.LHOCNDE_v7-5.1.zip? - https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=74403

czytałem pare tematów, wydaje mi sie na 99% że wybrałem dobry ROM, do dobrego telefonu, chce uniknąć problemów i sie upewnić ;)

Mój też będzie najprawdopodobniej w przyszłym tyg. pobrałem na dysk --> xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V7.5.1.0.LHOCNDE_v7-5.1   we dwóch chyba nie możemy się pomylić :D

Myślę, żeby jednak działać na stable a nie na dev. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...